Silvestrovská pohádka

Kdysi dávno … v „Nějaké“ zemi, ve světě dávno zapomenutém, v nádherném a prosperujícím „Městě„, proběhlo tajné setkání Kabaly psychopatů, t.j. lidí z „Jednoho procenta hamounů“ a jejich přisluhovačů.

Tajného setkání se zúčastnili tři extrémně bohatí a zkorumpování jednotlivci (zastupující „Jedno procento hamounů“ – dále jen JPH), spolu s členy komunikačních prostředků (vlastněných „JPH„) a členy zpravodajských služeb, (vždy působících ve službách „JPH„), dále vůdce země, (ignorantské, nefunkční prase, muž, který byl celý ve vlastnictví „JPH„)….. plus nezapomínejme, že byli přítomni také zástupci lichvářských peněz, jinak známí jako Bankstéři, (ať už je zlo kdekoli, vždy tam najdete Bankstéře).

Probírala se poměrně obtížná otázka. Všem totiž již bylo známo, že ekonomika „Nějaké“ je ve velmi, velmi špatném stavu a docela hrozí velký pád. Důvodem nebyly problémy u skutečných firem, které produkovaly skutečné věci, ale ve vydělávání peněz pouhým přesunem peněz a investováním do složitých a smrtících finančních nástrojů, jako jsou např. „sub-prime trhy s finančními deriváty“, „repo trh“ apod.

Problémem bylo, že ekonomika „Nějaké“ se již jednou propadla a nebylo to tak dávno. Tenkráte to vše dopadlo dobře. Psychopatická elita, která věděla, že se blíží pád, prodala aktiva předem ještě před pádem kursu a poté je odkoupila zpět v době probíhajícího pádu, což v tomto procesu vydělalo obrovský balík peněz. Zločinní bankstéři, kteří svou podvodnou činností způsobili krizi, byli vládou zachránění a celý debakl byl zaplacen obyčejnými lidmi, prostřednictvím nižších mezd, vyšších daní a dalších úsporných opatření. Perfektní, přesně tak, jak to mělo být.

Takže teď, kdy se ekonomika opět přiblížila k možnému pádu, první myšlenka co přišla, bylo opláchnutí a zopakování minulého cyklu, který vše excelentně vyřešil. Jenomže Psychopatická elita „Nějaké“ byla tak trochu nervózní, že tento krach přišel tak brzy po posledním a obyčejný lid by mohl hodit vinu na ty kam patří, k nohám oligarchů, zločinných banksterů, zkorumpovaných politiků, komunikačních prostředků a úsporných opatření. A poté, by lidi dokonce mohli povstat a chtít změnu….. hrůza, dokážete si něco takového představit?

Pak přišel nápad. Vyvolat nějakou velkou havárií, ale takovou, aby to nebylo na nás, že jsme to způsobili my. Jenomže kde hledat?

Naštěstí odpověď naše jeden ze zástupců bažiny „Nějaké“. Jen o několik týdnů dříve, se v komunitě objevil nový virus. Odkud přišel, to nebylo jasné. Možná pocházel od netopýrů, nebo ptáků, koček, nebo kuřat, nebo možná dokonce překročil bariéru trolla / člověka, nikdo to nevěděl.

Myslím, že by šlo tento virus, nyní uvolněný do komunity, použít jako zdravotní krizi. No ano, krizi, ale když jste jedním z ‚JPH‘, pak krize není jen krizí, ale také příležitostí„. A hned ostatním členům Kabaly vysvětlil vše podstatné:

Zaprvé, prostředky komunikace a nespolečenská média se přesunou do režimu propagandy 24/7 a budou znovu a znovu opakovat, jak je virus rozšířený, jak je nesmírně smrtelný, jak ho každý dostane, jak někdo, kdo zpochybní vyprávění o viru, je nebezpečný „konspirační teoretik a dezinformátor“, jak zemřou tisíce a tisíce lidí a (velmi důležité), jak moc by virus poškodil ekonomiku. No a pak zajistěte, aby k této škodě došlo uvězněním všech v jejich domovech v „uzamčení“ (samozřejmě pro jejich vlastní bezpečnost), které by mohlo trvat… oooh… týdny… měsíce… prostě tak dlouho, jak to bude v zásadě potřeba, aby se zajistilo, že malé a střední podniky půjdou ke zdi, aby jejich podíl na trhu mohl být získán „JPH“ . A jako třešničku na dortu, „občanské svobody“, jako, no nevím zrovna které – řekněme právo protestovat, nebo hlasovat, by mohly být „dočasně“ zrušeny, aby se lidi „chránili před virem“ a pak už samozřejmě nikdy nebudou obnoveny!

Zadruhé, počkejte, až strach, panika a uzamčení ochromí obchod a naruší křehké celosvětové dodavatelské řetězce a nastoupí recese.

Zatřetí, zkorumpování politici s podporou obchodníků s propagandou, začnou vyzývat k masivním finančním záchranným opatřením na záchranu „ekonomiky“, protože pokud se „ekonomika“ nezachrání, nebude v obchodech žádné jídlo, váš prvorozený bude muset být obětován a slunce ráno nevyjde. „Ekonomika“ samozřejmě nemá nic společného s prací a penězi pro obyčejné lidi. Jsou to výhradně banky, velké korporace a samotné „JPH„. Tento bod je důležité zdůraznit, protože je nutné, aby si obyčejný lid myslel že tyto finanční prostředky na záchranu by snad měly být skutečně použity k tomu, aby jim pomohly platit účty, mít střechu nad hlavou, nebo financovat zdravotnické služby pro všechny!

Za čtvrté, užijte si zábavu! Sledujte, jak obyčejní lidé trpí! Nejlepší ze všeho je, že virus není ve skutečnosti více infekční ani smrtící než desítky každoročních dalších virů a primárně zabije staré, nemocné, chudé a podvyživené a rozhodně ne dobře živené a pečované členy elity. No a s těmi starými, chudými a nemocnými obyčejnými lidmi pokud zemřou, … wow! … jen pomyslete na úspory ve zdravotnictví, důchody a dávky. A ještě lepší, zoufalství a ekonomická dislokace způsobená uzamčením zabije více obyčejných lidi, než by vůbec mohl zabít tento virus!

Zapáté, poté, co ekonomika zcela propadne a „Obyčejní lidi“ jsou buď mrtví, nebo opuštěni, „Jedno procento hamounů“ a Bankstéří si budou moci zpětně koupit aktiva, která prodali za vysokou cenu (protože měli znalost o vypuknutí „zdravotní krize“),  za mnohem nižší cenu, plus spoustu dalších levných dobrot, s využitím jejich záchranných peněz poskytnutých vládou zdarma. A samozřejmě, „Obyčejní lidé“ to všechno zaplatí prostřednictvím … uhodli jste, ještě nižší mzdy, ještě více nejistých pracovních míst, více nezaměstnanosti, více daní a více úsporných opatření. Ale sorry jako lidi, to nemělo s námi nic společného, za vše může ten proklatý Virus!

Nyní v tomto bodě, milý čtenáři, zajisté předpokládáte, že snad ani psychopati Kabaly „Jednoho procenta hamounů„, by nemohli uskutečnit tak hnusný, vražedný a manipulativní plán. Nebo snad ano? Omlouvám se, mýlíte se. Ten nápad se jim zalíbil a celý ten ničemný plán spustili, stojí, tleskají a vrhli se do strhujícího ztvárnění jejich ústřední melodie – „PRACHY Z CHAOSU„.

A je to … můj poslední článek roku 2020.

Veselý totalitní Nový rok!

 Poznámka: Celý text je vymyšlená pohádka. Pokud to někomu připadá povědomě, jde o podobnost čistě náhodnou.