To co se děje ve sportu, nutí vysoce postavené fotbalové osobnosti a hráče k diskusím poté, co během tří dnů zkolabovali další tři fotbalisté.

Převzato z: The Covid blog, 27. 11. 2021

Pedro Acosta, 17letý španělský motokrosový šampion, zkolaboval a la Tiffany Doverová na tiskové konferenci 19. listopadu. A stejně jako Tiffany Doverová se asi po deseti minutách postavil. Prostě jen další náhoda.

 

Právě před dvěma týdny jsme upozornili na úmrtí nebo srdeční příhody pěti mladých sportovců v rozmezí osmi dnů. Dva z nich byli hráči amerického středoškolského fotbalu. Jeden byl evropský mezinárodní hokejista. Největší pozornost však vzbudili dva profesionální fotbalisté – Emil Pálsson a Segio „Kun“ Agüero, protože mainstreamová média již nemohou skrývat skutečnosti, které se v tomto sportu dějí.

V současné době je téměř na denním pořádku, že se fotbalisté na celém světě chytají za hrudník a kolabují na hřišti. Četnost těchto případů v roce 2021 je zcela bezprecedentní. Neexistuje žádný podklad pro srovnání. Tento blogger byl dlouhá léta sportovním reportérem. Ale na tom vůbec nezáleží. Zdravý rozum vám říká, že sportovci v roce 2021 pravidelně a neobvykle kolabují a/nebo umírají.

V roce 2021 je jen jedna věc jiná než ve všech předchozích letech. Jsou to mRNA a virové vektorové DNA injekce, které jsou lidstvu vnucovány jak vládami, tak společenským nátlakem a podněcovány mainstreamovými médii. Ale nečekejte, že  mainstreamoví novináři nebo vládní orgány budou někoho hnát k odpovědnosti.

Jen z našeho zpravodajství a zpravodajství portálu Report24.news vyplývá, že od června došlo k nejméně 90 případům, kdy mladí sportovci zkolabovali se srdečními problémy při běžném provozování svého sportu. To znamená, že každý druhý den od června zkolabuje a/nebo zemře jeden sportovec.

Jistý náhodný člověk jménem profesor Guido Pieles řekl deníku Daily Mail, že všechny tyto kolapsy sportovců jsou čistá náhoda. Tentýž člověk o dva měsíce dříve stejným novinám řekl, že britští rodiče by měli s injekcemi pro své děti počkat až do provedení dalšího výzkumu.

Přinesli jsme zprávu o závěrech studie Americké kardiologické asociace (AHA), která zjistila, že injekce mRNA významně zvyšují riziko srdečních příhod. Dr. Aseem Malhorta připustil, že výsledky studie AHA musí být reprodukovány. Zároveň však uvedl, že existují vědci, kteří výsledky AHA skutečně zopakovali, ale bojí se s nimi vystoupit ze strachu, že přijdou o finanční prostředky od farmaceutických společností.

Sečteno a podtrženo, jsme ve válce, a to jak ve válce o informace, tak ve válce o ochranu našeho zdraví a blahobytu. Příští týden touhle dobou budou další 2-3 sportovci, kteří zkolabují a možná i zemřou. Ale tady jsou poslední tři fotbalisté.

wyke-250Deník Guardian informoval, že 28letý útočník Wiganu Athletic Charlie Wyke zkolaboval „během tréninku“ v pondělí 22. listopadu. Sky News uvedla, že Wyke zkolaboval v úterý 23. listopadu během předzápasové rozcvičky proti Cambridge. The Athletic uvedl, že k incidentu došlo v neděli 21. listopadu. Jedná se zřejmě o podvrh mainstreamových médií. Faktem však zůstává, že pan Wyke zkolaboval při nějaké náročné týmové činnosti.

Tým ve čtvrtek vydal prohlášení, v němž velkými tučnými písmeny napsal, že „Charlie nedostal očkování COVID-19“. Nebyly uvedeny žádné aktuální informace o jeho stavu kromě toho, že je nadále sledován v nemocnici. Tým neupřesnil, kdy ke kolapsu došlo. Vakcinační úskoky jsou všudypřítomné. Dále, osmadvacetiletí sportovci nezkolabují jen tak, navzdory snahám mainstreamových médií vše normalizovat. Berte toto prohlášení, jak chcete.

fleck-250V úterý 23. listopadu porazil Sheffield United na Madejski Stadium Reading F.C. 1:0 a připsal si první výhru po pěti zápasech. Vítězství Blades však bylo následkem další shody okolností na hřišti (v poli). Záložník Sheffieldu United John Fleck několik minut po jediném gólu zápasu, který vstřelil Jayden Bogle, náhle zkolaboval.

 

Třicetiletý Fleck ležel v křečích na zemi, než mu lékaři podali kyslík. Asi po 11 minutách byl opět na nohou a ze hry ho odnesli na nosítkách. Následující den tým na Twitteru uvedl, že Fleck, rodák ze Skotska, byl druhý den ráno propuštěn z nemocnice a vrátil se k týmu.

Vítězství Realu Madrid 3:0 nad FC Sheriff Tiraspol ve středu 24. listopadu večer bylo také poznamenáno novou normou. Adama Traore, původem z Mali, hraje na křídle za Sheriff Tiraspol. Šestadvacetiletý Traore se kolem 77. minuty zápasu náhle chytil za hrudník a zhroutil se k zemi. Lékaři mu okamžitě přiložili k nosu čichací soli, aby neztratil vědomí. Na ty však téměř nereagoval, což je trochu znepokojivé.

 

Fotbalista Traor nakonec byl odnesen z hřiště. Od té doby však nebyly o jeho stavu podány žádné aktuální informace.

Seznam Report24.news

Veškeré zásluhy za následující odkazy (přeložené do angličtiny) patří Report24.news. Jejich staff sestavil tento seznam 75 sportovců, kteří zkolabovali při pravidelném provozování svého sportu od června 2021 do října 2021.

1) 4.6.21, Itálie, 29 let Itálie: Giuseppe Perrino zkolabuje během charitativního zápasu za svého mrtvého bratra a umírá.

2) 7.6.21, Německo, 38 let Profesionální stolní tenista Michael Schneider náhle a nečekaně umírá.

3) 12.6.21, Dánsko, 29 let Fotbalista Christian Eriksen během zápasu mistrovství Evropy bezvládně zkolabuje – do konce života ho lze oživit, pokud bude potřebovat kardiostimulátor.

4) 22.6.21, Maďarsko, 18 let Fotbalista Viktor Marcell Hegedüs zemřel při rozcvičování na tréninku v Maďarsku.

5) 14.07.21, Nizozemsko, 31 let, nolympijský vítěz v rychlobruslení Kjelt Nuis, vážně nemocný po očkování, se srdečními problémy v nemocnici.

6) 16.7.21, Egypt Fotbalista Imad Bayumi zemřel během přátelského utkání v Egyptě.

7) 22. 7. 21, Německo, 36 let 22. 7. se střetly týmy SV Olympia Schlanstedt a Germania z Kroppenstedtu. Během utkání hráč Schlanstedtu Nicky Dalibor zkolaboval a musel být na hřišti oživován.

8) 23.07.21, Německo, 27 let Tim B. z SV Hamberge (Šlesvicko-Holštýnsko) po návratu z fotbalového turnaje zkolaboval a zemřel.

9) 24.7.21, Německo Hráč TuS Hoberge-Uerentrup (Bielefeld) zkolaboval na hřišti se zástavou srdce.

10) 31. 07. 21, Nizozemsko, 19 let Těsně před odletem zemřela na zástavu srdce 19letá házenkářka Whitnée Abriska.

11) 02.08.21, Belgie, 18 let Rune Coghe z Eendracht Hoglede (Belgie) utrpěl během zápasu srdeční záchvat.

12) 02.08.21, Rakousko, 18 let: 18letý nejmenovaný hráč z Burgenlandu (Rakousko) zkolabuje na hrací ploše a podaří se ho zachránit díky použití vrtulníku.

13) 08/06/21, Německo Hráč okresní ligy SpVgg. Oelde II musí být zachráněn svým soupeřem.

14) 14.08.21, Belgie, 37 let Teprve 37letý bývalý francouzský profesionální fotbalista Franck Berrier zemřel na několik infarktů při hraní tenisu.

15) 15.08.21 Německo trenér brankářů klubu SV Niederpöring po tréninku utrpěl infarkt.

16) 8/16/21 Francie 24 let Profesionál z Bordeaux Samuel Kalu zkolaboval během zápasu Ligue 1 se zástavou srdce.

17) 18. 8. 21, Belgie, 25 let Belgický fotbalista Jente Van Genechten utrpěl zástavu srdce v úvodu pohárového utkání.

18) 22.08.21, Venezuela, 30 let Venezuelská reprezentantka maratonská mistryně Alexaida Guedezová umírá na infarkt při běhu na 5 000 metrů.

19) 24.08.21, Lucembursko, 29 let José dos Reis, hráč týmu Red Black Pfaffenthal (Lucembursko) kolabuje na hřišti a musí být resuscitován.

20) 29.08.21, Německo V utkání C-Ligy Dillenburg ( střední Hesensko) hráč Hirzenhainu kolabuje, utkání je zrušeno.

Kdo má zájem, dalších 55 případů najde na Report24.news.

Originál článku na: The CovidBlog
Překlad a titulky ve videu: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2