Scott Ritter NATO je sebevražedná pilulka pro svět… Modlete se, aby Rusko vyhrálo

Vloženo: Admin, 24. 01. 2023

Bývalý důstojník námořní pěchoty USA, Scott Ritter tvrdí, že vojenská aliance NATO vedená USA vede válku na Ukrajině s konečným cílem porazit Rusko.

V konfliktu nejde o obranu Ukrajiny, jak by nám západní média tvrdila, ale jde a vždy šlo o porážku Ruska.

NATO je již nyní v přímé válce s Ruskem a Rusko má plné právo zasáhnout cíle v zemích NATO, jako je Německo, Polsko a další, které fungují jako logistická centra při dodávkách munice na Ukrajinu.

Washington a jeho spojenci v NATO lehkomyslně zvyšují sázky na vojenské vítězství nebo porážku, místo aby se snažili najít diplomatické, politické řešení dlouhotrvajícího konfliktu. Ukrajina je bezcitně využívána jako prostředník pro válku NATO vedenou Spojenými státy proti Rusku.

Jak Ritter zdůrazňuje, NATO je pro svět sebevražednou pilulkou. Pokud bude jeho cíl pokračovat, výsledkem bude všeobecná totální válka s Ruskem, která bude mít jaderný charakter, což znamená zničení planety.

Proto by se měl, podle Rittera, každý mírumilovný člověk bez ohledu na národnost modlit, aby Rusko v tomto konfliktu na Ukrajině zvítězilo a překazilo plány NATO. Válečné plány NATO byly zasety již před lety převratem v Kyjevě v roce 2014 a vyzbrojením neonacistických ukrajinských sil. Ukrajinský vrchní velitel Valerij Zálužný je ctitelem nacistického kolaboranta a vraha z druhé světové války Stepana Bandery. Právě s ním nyní Američané a Evropané kolaborují při prosazování svých válečných plánů proti Rusku.

Naštěstí, předpovídá Ritter, Rusko válku vyhraje. To je scénář noční můry pro západní mocnosti vedené USA, které do války tolik investovaly, a přesto jim hrozí historická porážka.

****

Scott Ritter je bývalý zpravodajský důstojník americké námořní pěchoty, který sloužil v bývalém Sovětském svazu při provádění smluv o kontrole zbraní, v Perském zálivu během operace Pouštní bouře a v Iráku při dohledu nad odzbrojováním zbraní hromadného ničení. Jeho poslední knihou je Odzbrojení v době perestrojky, kterou vydalo nakladatelství Clarity Press.

České titulky ve videu: Admin Nekorektní TOP-CZ

6 KOMENTÁŘE

 1. Nejvíc na to doplatí obyvatelé střední Evropy , kteří budou nakonec bojovat za NATO !

 2. Pro normální čtenáře: Takto odpovídá elita pod Nickem:
  Hans von Hagen
  vaclavhavel.cz
  hagen88@seznam.cz
  88.103.135.111
  ————————-
  Dle WHOIS IP adresa 88.103.135.111 patří:
  Vaclav Kordula
  O2 Czech Republic, a.s.
  Za Brumlovkou 266/2
  Praha 4 – Michle, PSČ 140 22

  Jeho komentář jsem nijak neupravoval. Opravdová elita národa! Jestli dotyčný skutečně pracuje v „Knihovně Václava Havla“, (viz odkaz pod Nickem), tak potěš Pánbůh za takové lidi.
  Druhý jeho komentář: uz zdechni dedku, pamatujes poradky max za RU – jsem odstranil.
  Admin.

 3. Agresivní, primitivní a zaostalé Bolševické Ru(SS)ko ať celé shoří třeba v pekle, i kdyby celé vychcípalo tak by to celému světu jen prospělo! ?????

 4. 1) Myslím, že byste se měl trochu doučit z historie Ruska.
  2) Bývalý SSSR byl první stát ve světě, který vyslal člověka do vesmíru, to nemluví o zaostalosti.
  3) Další tři vaše komentáře jsem smazal, protože to nebyly komentáře, ale výblitky typu „Sláma u kravína“, apod.
  4) Klikněte v horním menu na odkaz „O TOP-CZ“ a přečtěte si bod 4) v posledním odstaci – Pokud se Vám moje články nelíbí, nečtěte je.
  5) Otevřel jste špatný web, přesuňte se zpět na „Novinky“, nebo „Seznam.cz“. Tam budou vaše komentáře oceněny.

Comments are closed.