Salátové vakcíny? Vědci prosazující vakcíny chtějí z vašich potravin udělat mRNA vakcíny

Autor: Lance D. Johnson, 22. září 2021

Globální program očkování každého muže, ženy a dítěte přichází přímo na váš talíř. Tým vědců z Kalifornské univerzity v Riverside zkoumá způsoby, jak z vašeho jídla vytvořit mRNA vakcíny. V zájmu boje proti „váhavosti obyvatelstva“ ohledně očkování chtějí tito vědci distribuovat proteiny koronavirů s hroty do všech potravin. Tímto experimentem by mohl vzniknout nový paradigmat očkování, které dává společnosti Big Pharma naprostou kontrolu nad dodávkami potravin, protože si troufá geneticky upravit potraviny, aby zaplavila populaci větším množstvím spike proteinů srážejících krev.

Je to důvodem, proč investor do GMO/vakcín Bill Gates kupuje zemědělskou půdu po celých Spojených státech? Budou všechny současné vakcíny a stovky budoucích experimentů s vakcínami prováděny prostřednictvím dodávek potravin?

Genetická modifikace potravin by mohla být brzy použita k očkování populace.

Budoucnost biologické války a pokusů na lidech bude zanedlouho pravděpodobně probíhat prostřednictvím potravin a bude inzerována jako bezpečná. Vědci doufají, že úpravou cytoplazmy jedlých rostlin se jim podaří do jídla dostat toxiny z cizích „spike proteinů“. Tito vědci, kteří se zabývají očkováním, již experimentují na rostlinách salátu a špenátu, aby vyvinuli nový druh zeleně, který by mohl očkovat lidi častěji a méně invazivním způsobem. Tuto novou designovou zeleninu si můžete vypěstovat i doma. Vědci pracují na způsobu, jak kvantifikovat správnou dávku spike proteinu na rostlinu a zároveň prokázat, že rostlina dokáže replikovat dostatek mRNA, aby předčila současnou nabídku vakcín.

„V ideálním případě by jediná rostlina vyprodukovala dostatek mRNA na očkování jednoho člověka“, řekl Juan Pablo Giraldo, vedoucí výzkumník a docent na katedře botaniky a rostlinných věd UCR. „Tento přístup testujeme se špenátem a salátem a máme dlouhodobé cíle, aby si jej lidé pěstovali na vlastních zahradách,“ dodal. „Zemědělci by také mohli časem pěstovat celá pole“.

Giraldo se snaží prokázat, že vakcíny obsahující DNA mRNA lze úspěšně integrovat do rostlinných buněk. Za tímto účelem hodlají vědci pozměnit chloroplast rostlinné buňky. Chloroplast přijímá sluneční energii a přeměňuje ji na cukr a další molekuly, které rostlina potřebuje ke svému růstu. Vědci chtějí do tohoto přirozeného procesu zasáhnout a dát cytoplazmě pokyn, aby vytvářela spike proteiny a další cizorodé molekuly, které mohou být vneseny jako antigeny do člověka.

Spike protein – biologická zbraň

 

Giraldo a jeho tým již prokázali, že chloroplast je schopen exprimovat cizí geny, které nejsou součástí přirozené konstrukce rostliny. Této genetické modifikace bylo dosaženo uzavřením cizího genetického materiálu do ochranného obalu a jeho následným vložením do buněk rostliny. Cílem je zavést tyto GMO do člověka, aby jeho imunitní systém mohl být takto naprogramován k boji proti antigenům a virovým sekvencím, které vědci předem vybrali a navrhli.

Nastává nové paradigma očkování pomocí potravin?

Nicol Steinmetzová na Kalifornské univerzitě v San Diegu již vyvinula nanotechnologie, které dokáží dopravit genetický materiál do chloroplastu rostlin. Steinmetzová si pohrává s nanočásticemi rostlinných virů a využívá je k dopravě cizích genů do buněk rostlin.

Nejedná se o jediný experiment s jedlou vakcínou, který v současné době probíhá. Vědci z Ottawské univerzity již více než rok pracují na jedlé vakcíně proti koronavirům. Ottawská nemocnice již testuje první prototyp. Tato jedlá vakcína exprimuje virové antigeny uvnitř rostlin salátu a špenátu. Jejich cílem je dodat do lidského těla spike proteiny, aniž by se změnila syntéza bílkovin v lidských buňkách. Současné zásoby vakcíny musí být uchovávány v chladu při extrémně nízkých teplotách. Pokud se v rámci tohoto výzkumu podaří prokázat dodávání spike proteinů v rámci celého zásobování potravinami, mohlo by být současné zásobování vakcínami zrušeno ve prospěch nového paradigmatu očkování na bázi potravin. Tento experiment by mohl navždy změnit systém zásobování potravinami a přeměnit zdravé, léčivé potraviny na bojiště biologické války, které mohou globalisté využívat k vykořisťování lidstva.

Originál článku a obrázku: Natural News
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2

1 komentář

Comments are closed.