SABOTÁŽ plynovodu Nord Stream zjevně zorganizoval bezohledný Bidenův režim: Nulandová, Biden a senátor Johnson požadovali „trvalé ukončení“ jakýmikoli prostředky – plus videa

Autor: Mike Adams, 28. 09. 2022

Demolice plynovodů Nord Stream 1 a 2 v Baltském moři je jedním z nejhorších a nejnehoráznějších teroristických a sabotážních činů v dějinách našeho světa. Nyní, když byla sabotáž potvrzena mnoha státy, začala hra na obviňování, protože se všichni ptají: „Kdo to udělal?“.

Prezident Joe Biden, rusofobní úřednice ministerstva zahraničí Victoria Nulandová a senátor za GOP Ron Johnson na záznamech požadují, aby byly plynovody Nord Stream odstraněny a naznačují, že k dosažení tohoto výsledku je zapotřebí použít jakékoli prostředky.

Podívejte se na následující výměnu názorů mezi senátorem Ronem Johnsonem a Viktorií Nulandovou, známou svou nenávisti všeho Ruského a klíčovou architektkou zkorumpovaného Zelenského režimu, který otevřeně spolupracuje se skutečnými nacisty a zároveň okrádá americké daňové poplatníky o miliardy dolarů:

 

Senátor Ron Johnson:Nedokážu si představit účinnější způsob, jak potrestat ruskou agresi, než zvrátit dosažený pokrok, a pokud je to možné , zabránit tomu, aby byl Nord Stream 2 vůbec dokončen.“

Senátor Johnson: „…Přijmout opatření, která zabrání tomu, aby byl VŮBEC uveden do provozu.“

Nulandová:V případě, že by se jednalo o projekt, který by měl být realizován v rámci projektu Nord Stream 2, očekáváme, že výstavba plynovodu bude pozastavena.“

Johnson:Rozhodně doufám, že senátní výbor pro zahraniční vztahy přijme zákon, který by šel nad rámec pouhého pozastavení, ale ukončil by ho natrvalo.“

Letos 7. února Joe Biden nabídl chabě zastřenou hrozbu, že plynovod Nord Stream zničí a to ve svém obvyklém zlodějsko-podvodnickém stylu, jehož jsme všichni svědky, když si hraje na drsňáka:

 

Joe Biden: „Pokud Rusko zaútočí… pak už Nord Stream 2 nebude. Ukončíme ho.“

Reportér: „Ale jak přesně to uděláte, když… je projekt pod kontrolou Německa?

Biden:Slibuji vám, že to dokážeme.“ (následuje samolibý úsměv)

Na začátku letošního roku, 27. ledna, Victoria Nulandová slíbila, že Nord Stream 2 bude zastaven „tak či onak“. Zde je video:

 

Victoria Nulandová: „Pokud Rusko tak či onak napadne Ukrajinu, Nord Stream 2 se nepohne kupředu.

To vše vyvolává zřejmou otázku: Pokud zemní plyn poskytuje Evropanům cenově dostupná hnojiva, potraviny, energii, elektřinu, pracovní místa a průmyslové kapacity, proč tolik amerických představitelů požaduje, aby byly plynovody vyřazeny? Chtějí snad američtí představitelé, aby Evropané trpěli?

V červnu letošního roku proběhlo cvičení amerického námořnictva s týmy pro odstraňování výbušnin pod vodou přesně v oblasti Bornholmu v Dánsku.

Jak informoval časopis Sea Power 14. června letošního roku, 6. operační skupina 68. flotily amerického námořnictva prováděla cvičení na odstraňování podvodních výbušnin přesně v oblasti, kde došlo k těmto sabotážním výbuchům. Na obálce bylo uvedeno, že americké námořnictvo potřebuje provést „experimenty s lovem min“ pomocí bezpilotních podvodních dronů. Z článku: Na podporu projektu BALTOPS spolupracovala 6. flotila amerického námořnictva s výzkumnými a bojovými středisky amerického námořnictva, aby do Baltského moře přivezla nejnovější pokroky v technologii lovu min bezpilotními podvodními vozidly a demonstrovala jejich účinnost v operačních scénářích.

Experiment se uskutečnil u pobřeží Bornholmu v Dánsku a zúčastnili se ho pracovníci Naval Information Warfare Center Pacific, Naval Undersea Warfare Center Newport a Mine Warfare Readiness and Effectiveness Measuring, vše pod vedením 6. operační skupiny 68. flotily USA.

Letošní experimenty byly zaměřeny na navigaci UUV, týmové operace a vylepšení akustické komunikace, to vše při sběru kritických souborů dat o životním prostředí pro zdokonalení algoritmů automatického rozpoznávání cílů pro detekci min.

baltops-22.1Baltops 22: Ideální příležitost pro výzkum a zavádění nových technologií

Takže bezohledný Bidenův režim veřejně vyhrožuje, že zničí plynovod Nord Stream jakýmikoliv prostředky, pak se v oblasti Bornholmu v Baltském moři objeví zásahová jednotka amerického námořnictva s podmořskými demoličními experty a o pár měsíců později je plynovod Nord Stream rozmetán na kusy přímo v oblasti Bornholmu v Baltském moři, čímž se evropský průmysl dostane na cestu ke kolapsu a zároveň se upevní západní nadvláda amerického průmyslu a dolarové měny.

Hmmm…

Není divu, že se zpravodajské služby hlubokého státu USA zoufale snaží ukázat prstem na Rusko, ačkoli Rusko nemá žádnou finanční motivaci zničit svůj vlastní plynovod, vzhledem k tomu, že tento plynovod je jejich zlatou husou, která jim přináší miliardové příjmy, pokud by Německo odmítlo škrcení NATO a uzavřelo mír s Ruskem.

Následkem toho nyní Německo v dohledné době nebude moci odebírat ruský plyn. Tato možnost byla díky tomuto bezostyšnému teroristickému a sabotážnímu činu odstraněna ze stolu.

Je americký bezohledný režim ve válce s Evropou?

Stále více se zdá, že Spojené státy americké, v současnosti okupované nelegitimním zločineckým kartelem, který se chopil moci díky ukradeným volbám v roce 2020, jsou ve válce s Evropou. Sabotáž plynovodu Nord Stream znamená, že tuto zimu nebude k dispozici zemní plyn pro Německo, a poukazuje na téměř jistotu, že chemický konglomerát BASF bude nucen ukončit činnost, nejspíše ještě před koncem letošního roku.

Málokdo si uvědomuje, že pokud BASF ukončí činnost, dojde ke kolapsu evropského průmyslového odvětví.

Společnost BASF dodává naprostou většinu průmyslových chemikálií potřebných pro hnojiva, rafinaci ropy, letecký průmysl, výrobu automobilů, textilu, spotřebních výrobků, zdravotnických potřeb a léků, plastů a pryskyřic a mnoho dalšího. Bez společnosti BASF nemůže fungovat evropský průmysl a bez zemního plynu nemůže fungovat společnost BASF.

Jak jsem upozornil v předchozím článku, sami mluvčí společnosti BASF tvrdí, že si ani nejsou jisti, zda bude možné chemické závody BASF v případě jejich uzavření vůbec někdy znovu spustit, protože od 60. let minulého století nikdy nepřerušily provoz.

Situace je natolik vážná, že německý chemický gigant BASF, který byl dříve součástí nacisty řízeného chemického konglomerátu IG Farben, jenž páchal válečné zločiny proti lidskosti, nyní hrozí ukončením provozu průmyslových závodů, které jsou v provozu nepřetržitě od 60. let 20. století. Jak vysvětluje autor článku Philip Oltermann v britském deníku Guardian s názvem „Jak může příděl plynu v německém závodě BASF uvrhnout Evropu do krize„, BASF je blízko uzavření svých rozsáhlých chemických závodů v Německu kvůli nedostatku zemního plynu. Zastavení výroby by však mohlo být trvalé, protože nikdo neví, zda závody mohou po odstávce někdy obnovit provoz, protože samotný akt odstavení může systém narušit.

Podle článku agentury Reuters z března 2022: „BASF říká, že by zastavila výrobu, již kdyby dodávky plynu klesly na polovinu její potřeby“. Tento článek vysvětluje:

Německá společnost BASF (BASFn.DE) ve středu uvedla, že by musela zastavit výrobu, pokud by dodávky zemního plynu klesly na méně než polovinu jejích potřeb, protože největší světová chemická skupina varovala před škodami na svých provozech způsobenými energetickou krizí v Evropě.

Zničení plynovodů Nord Stream 1 a 2 nyní zaručuje, že společnost BASF bude nucena ukončit provoz. To znamená, že evropský průmysl skončí. A to znamená, že evropské banky budou čelit rozsáhlé platební neschopnosti. Samotná existence měny euro – a EU jako takové – je nyní ohrožena.

Vyhozením Nord Streamu do povětří se USA podařilo uvést do pohybu události, které způsobí kolaps západní Evropy, jak ji známe, a promění kontinent prvního světa v peklo třetího světa plné hladu, bídy, nezaměstnanosti a průmyslové zkázy.

Tento výsledek byl již spuštěn a nelze jej zastavit, protože potrubí Nord Stream nelze opravit po dobu několika měsíců nebo let (zatím nebyly zveřejněny žádné oficiální odhady doby opravy, ale situace vypadá hrozivě). Nyní bude Německo a mnoho dalších evropských zemí nuceno kupovat více drahého LNG od amerických vývozců, což jen náhodou přesune miliardové zisky od ruského Gazpromu k americkým vývozcům LNG.

Sabotoval snad Bidenův režim své vlastní evropské spojence, aby ochránil americkou průmyslovou a měnovou dominanci?

Jak se píše v tomto krátkém podcastu, který byl zveřejněn včera, finanční analytik Tom Luongo se domnívá, že americký Federální rezervní systém vede válku s Evropskou centrální bankou (ECB) ve snaze zhroutit euro, nechat zkrachovat evropské banky a udržet si dominanci dolaru po mnoho dalších let (se statusem petrodolaru, který Fedu umožňuje zdánlivě neomezené tištění peněz).

Opakované zvyšování úrokových sazeb ze strany Fedu spolu s válkou na Ukrajině způsobuje, že investoři utíkají z Evropy a přeskakují do nástrojů denominovaných v dolarech, jako jsou například státní dluhopisy. Fed již naznačil, že bude ve zvyšování sazeb pokračovat, dokud nebude zkrocena inflace, což v praktickém smyslu znamená, že bude sazby zvyšovat, dokud se na světové finanční scéně něco zásadního nezlomí. Zdá se, že první, co se zlomí, budou evropské banky a potenciálně i samotná ECB.

Vyhození plynovodu Nord Stream do povětří urychluje zánik ECB a eura a ponechává Spojené státy jako dominantní průmyslovou a měnovou velmoc západního světa. Zároveň však podtrhuje ohromující pocit paniky mezi představiteli amerického ministerstva financí a FEDu, kteří obětují své evropské spojence ve snaze udržet fiat dolar ještě chvíli nad vodou, i když se státní dluh blíží 31 bilionům dolarů a stroj na tisk peněz se rozjíždí na plné obrátky.

Nedávno schválených 12 miliard dolarů pro Ukrajinu je jen zjevně koordinovaným drancováním americké pokladny v poslední fázi ze strany politické elity, která si je plně vědoma toho, že téměř všechny měny západních států – včetně Japonska a Spojených států – jsou na pokraji zhroucení.

Zdá se, že se právě nacházíme ve stavu globální světové války a bezohlední okupanti, kteří v současnosti řídí vládu Spojených států, jsou ochotni uvrhnout více než 100 milionů Evropanů do masového hladu, mrazu a nezaměstnanosti, aby získali trochu více času pro Ponziho schéma americké měny.

Originál článku a úvodního obrázku: Natural News
Překlad a české titulky: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2

1 komentář

Comments are closed.