Ryzí a nelegální zlo – nebezpečí genových vakcín proti Covidu a účel covid krize, (text plus video)

Autor: Mike Whitney, 24. dubna 2021

Doktor Mike Yeadon je mikrobiologem a bývalým viceprezidentem pro výzkum alergií a imunologii ve společnosti Pfizer. Strávil 32 let prací pro velké farmaceutické společnosti a je předním odborníkem na virové respirační infekce. Je také mužem na misi s posláním informovat co nejvíce lidí o elitních „silních hráčích“, kteří používají pandemii jako kouřovou clonu, pro zakrytí svých skutečných cílů. Zde je pár slov k rozhovoru ve videu níže:

Pokud byste chtěli vylidnit významnou část světa a udělat to způsobem, který by nevyžadoval ničení životního prostředí jadernými zbraněmi, nebo otravit každého antraxem, nebo něčím podobným a chtěli se vyhnout jakémukoliv podezření, myslímn, že těžko lze najít lepší plán, než je to, co momentálně ve světě probíhá. Nemohu prokázat, že to udělají a ani mě nenapadá nějaké vysvětlení, proč to dělají.

Vylidnění? Kdo řekl něco o vylidňování? Není to trochu těžké přejít od masové vakcinační kampaně k obvinění ze spiknutí s cílem „vylidnit významnou část světa„?

Je to konspirace? Nevím, ale Dr. Yeadon provedl v této oblasti rozsáhlý výzkum a poskytuje přesvědčivé důkazy o tom, že cílem může být ve skutečnosti takový ďábelský plán. Navíc nejde o nedostatek důkazů přesvědčit lidi, že Yeadon má pravdu, ale o něco zásadnějšího, neschopnost pochopit, že lidé jsou schopni téměř nepředstavitelné brutality a krutosti. Zde je opět Yeadon:

Velmi často se mi stává, že i když mluvím s inteligentními lidmi, přáteli, známými tak chápou, že jim říkám něco důležitého, ale ve chvílí, když jim řeknu – „vaše vláda vám lže ve věcech, které by mohly vést k vaší smrti a smrti vašich dětí“, nedokáží to akceptovat. Myslím, že možná tak 10% z nich chápe co jsem řekl, ale 90% to nechápe, protože je to příliš obtížné. A já se obávám, že vše ztratíme, protože lidé si nedokáží představit, že by mohl být někdo tak zlý …

Vzpomeňte si však, co se stalo v Rusku ve 20. století, co se stalo v letech 1933 až 1945, co se stalo v jihovýchodní Asii v jedněch z nejhorších dob poválečné éry. A co se stalo v Číně s Maem a tak dále….

Stačí se ohlédnout jen za dvě nebo tři generace. Všude kolem nás jsou lidé, kteří jsou stejně špatní jako ti co to dělali v nedávné historii. Jsou všude kolem nás. Takže říkám lidem, jediná věc, která možná bude rozdílná, je způsob provedení.

Ve skutečnosti to bude pravděpodobně méně krvavé, méně osobní, že? Pro ty, co to řídí to bude mnohem jednodušší. Nebudou muset nikoho střelit do hlavy. Nebudou muset někoho dobít k smrti baseballovou pálkou nebo ho zmrazit, vyhladovět, nechat ho pracovat, dokud nezemře. Všechny tyto věci se staly před dvěma nebo třemi generacemi. Tak jsme si blízcí.

V historii se některé věci opakují, ale nyní k tomu mohou využít molekulární biologii.

Má pravdu, že? Zatímco mnoho lidí ví, že vláda, média a úředníci v oblasti veřejného zdraví jim lžou o všem, od účinnosti masek, sociálního distancování a uzamčení, až po život ohrožující nebezpečí experimentálních vakcín, stále odmítají věřít, že lidé organizující tuto operaci je mohou neúprosně tlačit k neplodnosti, nebo předčasné smrti. Nedokáží si představit nic tak démonického a tak strkají hlavy do písku a předstírají, že nevidí co se jim děje přímo pod nosem. Říká se tomu „popření“ a pouze to posiluje pozici loutkářů, kteří operují v zákulisí.

 Podívejte se a poslechněte si rozhovor s Dr. Yeadonem. Velmi doporučuji si poslechnout a sdílet. Dozvíme se o tom, jak je to skutečně s tzv. „mutacemi“ covidu, kterými nás stále straší, jestli jsou vážně nakažlivější a smrtelnější; kde podle dr. Yeadona probíhá skutečně přenos covidu; jak lockdowny lidem uškodily; a dozvíme se především o nových mRNA vakcínách, jak je tato technologie potenciálně pro lidi nebezpečná a může vést k nepředvídaným důsledkům. Je to dlouhé video, ale doporučuji, vydržte až do konce!


Zastavme se na chvíli a zeptejme se sami sebe, proč se skromný mikrobiolog, který byl tichým a nenápadným po celou svou profesionální kariéru, najednou vrhl do záře reflektorů, když jistě ví, že buď bude zesměšňován, rozmazáván, zdiskreditován, tažen bahnem nebo zabit? Ve skutečnosti otevřeně přiznává, že se bojí o svou bezpečnost a předpokládá, že by ho mohli jeho nepřátelé „odstranit“ („zavraždit“). Proč to tedy dělá? Proč riskuje život aby se dostal ke slovu o vakcínách?

Je to proto, že cítí morální povinnost varovat lidi před nebezpečím, kterému čelí. Yeadon není narcista usilující o pozornost, ve skutečnosti by raději úplně zmizel z veřejného života. Ale to neudělá, protože se nezištně zavázal k plnění svých povinností tím, že vyvolá poplach ohledně zhoubné strategie, která může dobře vést k utrpení a smrti doslova desítek milionů lidí. Proto to dělá, protože je to čestný muž se silným smyslem pro slušnost.

Vidíš sám, že se zoufale snažím neříkat, že se jedná o spiknutí, protože nemám žádné přímé důkazy o tom, že jde o spiknutí. Osobně všechny moje instinkty křičí, že je to spiknutí, ale jako vědec nemohu ukázat na kouřící zbraň, která říká, že to vymysleli záměrně.

Mnoho z nás, kteří pozorně sledovali události za poslední rok a hledali na internetu různé alternativní pohledy, jsou stejně přesvědčeni, že se jedná o spiknutí, stejně jako Ruskogate bylo spiknutí. A i když možná nemáme průkazný, skalopevný důkaz trestné činnosti, na podporu tvrzení existují rozsáhlé nepřímé důkazy. Podle definice je „spiknutí“ „zlý, nezákonný, zrádný nebo tajný plán formulovaný tajně dvěma nebo více osobami“. To, co se v současnosti odehrává v západním světě, splňuje tuto základní definici. Stejně jako obsah tohoto článku splňuje základní definici „teorie spiknutí“, kterou je „pokus vysvětlit škodlivé nebo tragické události v důsledku jednání malé silné skupiny. Taková vysvětlení odmítají přijatý příběh obklopující tyto události, oficiální verzi lze skutečně považovat za další důkaz spiknutí“. (Britannica)

Nepokoušíme se popírat, že se jedná o konspirační teorii, stejně jako byla teorie, že vyšší úředníci FBI, CIA, DOJ a amerického ministerstva zahraničí byli zapojeni do tajné operace, jejímž cílem bylo přesvědčit americký lid, že Donald Trump byl ruský agent. To byla také konspirační teorie, která se později ukázala jako skutečnost. Očekáváme, že fakta o operaci Covid se nakonec objeví a potvrdí tak tuto, zatím konspiraci. Dejme ještě slovo Yeadonovi:

Myslím, že konečným cílem  v každé zemi je, „každý dostane vakcínu„. Každý na naší planetě bude přesvědčen, přemluven, částečně donucen, aby se nechal naočkovat.

A až to udělají, každý jednotlivec na planetě bude mít jméno a jedinečné digitální ID se všemi potřebnými informacemi, včetně těch o zdravotním stavu a bude zařazen do jedinečné centrální databáze. Správci této databáze pak budou rozhodovat, zda vám poskytnou nějaká privilegia, nebo ne, zda můžete provést zamýšlenou transakci, nebo v závislosti a na čem. Myslím, že o tom to celé je, protože až k tomu dojde, staneme se jen hračkami a svět bude takový, jak si budou přát správci databáze. Masové očkování je tedy vlastně cestou k absolutní sociální kontrole technokratickými elitami, které se nikomu nezodpovídají. Už jsme tam? Řel bych docela blízko.

Všichni používají naprosto stejný scénář, kterým je, „Zůstavejte doma, nevycházejte z domu zbytečně ven, dodržujte dostatečnou vzdálenost od sebe, neshlukujte se, chraňte své plíce pomoci respirátorů….., ale nebojte se. Naši vědci již pracují na nových vakcínách, které budou funkční na všechny mutace viru.“ Všichni to říkají i když je to zjevný nesmysl.

Posuďte sami, zde je ukázka z pár článků, které se objevily v novinkách, z kterých si můžete vybrat:

  1. Reuters, „jihoafrická mutace může prorazit vakcínu Pfizer, uvádí izraelská studie“.

Jak zjistila skutečná datová studie v Izraeli, mutace koronaviru objevená v Jižní Africe může do určité míry prorazit vakcínu COVID-19 od společnosti Pfizer, ačkoli její prevalence v zemi je nízká a výzkum nebyl recenzován.

Zjistili jsme nepoměrně vyšší míru jihoafrické mutace u lidí očkovaných druhou dávkou ve srovnání s neočkovanou skupinou. To znamená, že jihoafrická mutace je do určité míry schopna prolomit ochranu vakcíny, uvedla Adi Stern z Tel Avivské univerzity. (Takže podle článku – vakcína nefunguje.)

2. New York Times: Různé mutace viru v Evropě ukazují, jak nebezpečný může být virus.

V Evropě na jaře došlo opět ke zvýšení nových případů, které zaplavily některé místní nemocnice a způsobily znepokojivý globální nárůst Covid-19.

Tentokrát je ale hrozba jiná. Nárůst nových případů vzniká díky nové mutaci koronaviru, která byla poprvé viděna v Británii a známá jako B.1.1.7. Mutace je nejen nakažlivější než loňský virus, ale také smrtelnější.

Mutace se nyní šíří nejméně ve 114 zemích. Nikde však nejsou jeho devastující účinky tak viditelné jako v Evropě, kde každý den umírají tisíce a již tak otřesené ekonomiky zemí jsou znovu zasaženy novými omezeními každodenního života…

Vědci tvrdí, že vakcíny nakonec tyto mutace porazí. (Takže teď nepracují??) A velmi přísná omezení mohou potlačit případy B.1.1.7. (Takže zůstavejte doma.)

V tolika zemích jsme viděli, jak rychle se může stát mutace dominantní, řekl Lone Simonsen, profesor a ředitel PandemiX Center na Roskilde University v Dánsku. A když dominuje, tak to vyžaduje mnohem větší úsilí k udržení epidemické kontroly, než bylo třeba u staré mutace (Jinými slovy, účinně máme co do činění s jiným patogenem, který vyžaduje jiné antidotum. Je to přiznání, že současné vakcíny nefungují.)

3. Varianty SARS-CoV-2 B.1.351 a P.1escape z neutralizujících protilátek, cell.com

Naše zjištění naznačují, že varianty B.1.351 a P.1 by se mohly šířit u rekonvalescentních pacientů nebo jedinců očkovaných BNT162b2 a představovat tak zvýšenou hrozbu pro lidské zdraví. Zajištění těchto variant nefarmaceutickými zásahy je důležitým úkolem. (Poznámka – Jinými slovy, nové vakcíny proti novým kmenům Covid nefungují, takže možná budeme muset navždy zachovat obtížná omezení uzamčení.)

Nechápu, jak lidé, kteří čtou tyto burcující zprávy, nevidí, že je to vše jen k tomu, aby byly masy strachem dostatečně zmanipulovány k naprosté poslušnosti. Je naprosto zřejmé, že se toto vše používá k podpoře hysterie Covid a k zachování represivních sociálních omezení. Otázka, kterou bychom si měli položit tedy zní, zda můžeme důvěřovat tomu, co nám říkají média a úředníci v oblasti veřejného zdraví?

A odpověď je ne, nemůžeme jim věřit. Opakovaně klamou veřejnost ohledně všech témat, včetně masek, asymptomatického přenosu, imunity, míry úmrtnosti infekce, sociální distancování a nyní mutací. Podle Sunetry Gupty, která je profesorkou teoretické epidemiologie na Oxfordské univerzitě a výzkumnou pracovníci Royal Society Wolfson:

Některé z těchto variant by mohly být přenositelnější, ale pravda je, že i při nepatrném zvýšení přenositelnosti to nemá velký materiální účinek ani rozdíl v tom, jak s virem jednáme. Jinými slovy, nárůst viru nelze připsat nové mutaci.

Druhou otázkou je, zda jsou tyto varianty virulentnější a pravdou je, že nevíme, ale je nepravděpodobné, protože se zdá, že to údaje neříkají navzdory děsivým titulkům. Patogeny mají tendenci se vyvíjet směrem k nižší virulenci, protože to maximalizuje jejich přenositelnost. Je mnohem pravděpodobnější, že tyto kmeny nebudou materiálně tak odlišné, že bychom museli změnit naše zásady. (Sunetra Gupta: Jsou tyto nové varianty přenositelnější?)

Podle Gupty tedy platí, že i když jsou nové kmeny Covidu-19 více přenosnější, je vysoce nepravděpodobné, že by byly smrtelnější.

Zde lze najít více o tématu od diagnostické patologičky, Dr. Claire Craig, která poskytuje více technické vysvětlení:

Genetická sekvence SARS-CoV-2 má ~ 30 000 písmen.“ Změny několika hrstek jeho tvar moc nezmění – pokud by se to podařilo, stejně by to nefungovalo správně . Strach o imunitní únik není nutný a je nezodpovědný, zvláště když neexistují důkazy na podporu tvrzení.  (Claire Craig )

Craig v podstatě říká totéž, co jsme řekli dříve, že mírné mutace infekce neovlivní imunitní reakci lidí, kteří již virus měli. Tedy současná úroda mutací by neměla být důvodem k  poplachu. Pokud jste již Covid měli nebo pokud již máte předchozí imunitu z důvodu předchozí expozice podobným infekcím (například SARS), nový kmen by neměl být problémem. Rovněž by neměl být problém, pokud nové vakcíny poskytují typ široké imunity, který by od nich měl člověk očekávat. Mutace opět představují jen nepatrnou změnu ve složení patogenu (méně než 1%), což znamená, že – pokud vakcíny nefungují – jsou ve skutečnosti k ničemu.

Tak si to srovnejme:

Prezentovali jsme informované názory tří renomovaných vědců, kteří výslovně vyvracejí myšlenku, že takzvané „mutace“:

  1. Jsou smrtelnější,
  2. Mají potenciál znovu infikovat lidi, kteří již Covid měli,
  3. Virus byl dostatečně zmutován, aby znovu infikoval lidi, kteří již byli očkováni.

Proč tedy úředníci v oblasti veřejného zdraví a média neustále lžou o této záležitosti, která je poměrně jasná a kontroverzní? To je ta správná otázka.

Yeadon dochází k závěru, že na jejich popření je něco zjevně ďábelského. Myslí si, že lžou, aby podvedli více lidí, aby dostali formou injekce látku, která buď způsobí neplodnost, nebo velkou újmu na zdraví, nebo je úplně zabije. Vyberte si. Zde je více:

Eugenici se zmocnili mocenských pák a je to opravdu rafinovaný způsob, jak vás dostat do sestavy a přijmout nějakou nespecifikovanou věc, která vás poškodí. Netuším, co to ve skutečnosti bude, ale nebude to vakcína, protože ji nepotřebujete. A nezabije vás na konci jehly, protože byste to viděli.

Mohlo by to být něco, co bude produkovat normální patologii, bude to v různých dobách mezi očkováním a událostí, bude to věrohodně popíratelné, protože v té době se již na světě bude dít něco jiného, v kontextu čehož vaše úmrtí, nebo úmrtí vašich děti budou vypadat normálně. Kdybych chtěl svět zbavit 90 – 95% populace, udělal bych to přesně tak. A myslím si, že to je to, co dnes dělají.

Eugenici chytili páky moci?

Zbláznil se Yeadon? Posunul ho tlak globální pandemie z hlubokého konce, nebo ví o něčem velkém, o čem si nikdo neodvažuje ani pomyslet? Plán tak temný a zlověstný, že jeho provedení by představovalo nejtěžší a chladnokrevný zločin proti lidskosti všech dob, injekce pro miliardy lidí s toxickým elixírem, jehož spice protein dramaticky ohrožuje jejich imunitní systém a uvolňuje cestu pro agonizaci rozšířeného utrpení následovaného masakry?

Existují však i další, kteří vidí souvislost mezi současnou očkovací kampaní a „eugeniky“. Dr. Joseph Mercola ve skutečnosti poukazuje na souvislost mezi hlavním vývojářem vakcíny AstraZeneca, Adrianem Hillem a hnutím Eugenics.

Hill přednášel v Galtonově institutu (který byl znám jako UK Eugenics Society) v roce 2008 k jeho 100letému výročí. Jak je uvedeno v článku Webba: 8

Pravděpodobně nejznepokojivější ze všeho je přímé spojení hlavních vývojových pracovníků vakcíny s Wellcome Trust a v případě Adriana Hilla, Galtonova institutu, dvou skupin s dlouhodobými vazbami na britské eugenické hnutí.

Druhá organizace, pojmenovaná po „otci eugeniky“ Francisi Galtonovi, je přejmenovaná UK Eugenics Society, skupina proslulá již více než sto let propagující rasistické pseudovědy a snahy o „zlepšení rasové populace“ snížením těch nižších populací.

Vazby Adriana Hilla na Galtonův institut by měly vyvolat zjevné obavy vzhledem k tlaku na to, aby se vakcína Oxford-AstraZeneca, kterou vyvinula Sarah Gilbertova, stala vakcínou pro rozvojový svět, zejména země v Latinské Americe, jižní a jihovýchodní Asii a Africe, tedy v těch oblastech, kde minulí členové Galtonova institutu požadovali snížení populačního růstu.

Emeritním profesorem molekulární genetiky na Galtonově institutu a jedním z jeho vedoucích není nikdo jiný než David J. Galton, jehož práce zahrnuje „Eugenika: Budoucnost lidského života v 21. století.

David Galton napsal, že projekt mapování lidského genomu „enormně zvýšil prostor pro eugeniku kvůli vývoji velmi silné technologie pro manipulaci s DNA“.

Galton uvedl, že tato nová „širší definice eugeniky“ bude pokrývat metody regulace počtu populací i zlepšování kvality genomu selektivní umělou inseminací dárcem, genovou terapií nebo genovou manipulací zárodečných buněk. Při rozšiřování této nové definice je Galton neutrální ohledně toho, zda by některé metody měly být státem povinné, nebo zcela ponechány na osobní volbě jednotlivce.

Wellcome Center pravidelně spolufinancuje výzkum a vývoj vakcín a metod kontroly porodnosti, nadace (název zadržen), která se aktivně a nepochybně zabývá kontrolou populace a reprodukce v Africe a jižní Asii, mimo jiné tím, že upřednostňuje rozsáhlou distribuci injekčních dlouhodobě působících reverzibilních kontraceptiv (LARC).

Wellcome Trust také přímo financoval studie, které se snažily vyvinout metody pro „lepší absorpci“ LARC v místech, jako je Rwanda. „LARC umožňují ženám na globálním jihu nejlepší možný výběr, pokud nedojde ke skutečné sterilizaci“.

Některé LARC mohou způsobit, že ženy budou neplodné až po dobu pěti let a jak tvrdí Levich, „nechávají mnohem větší kontrolu v rukou poskytovatelů a méně v rukou žen než kondomy, orální antikoncepce nebo tradiční metody“.

Nebezpečný lék, mírně upravený a přejmenovaný na Jadelle, byl propagován v Africe. Původní mise EngenderHealth, dříve nazývaná Sterilizační liga pro zlepšení lidstva, inspirovaná rasovou eugenikou, měla „zlepšit biologickou zásobu lidské rasy“ (Zkoumání Oxford-AstraZeneca Eugenics Links”, Mercola.com)

Jak tedy „eugenika“ ovlivňuje tvorbu a distribuci vakcíny mRNA? Existuje odkaz nebo se chytáme brčka?

Na tuto otázku nemůžeme odpovědět, ale nedávný článek Mathewa Ehreta v The Off-Guardian poskytuje několik zajímavých vodítek. Zde řekl:

Skutečnost, že organizace podporující vzestup této eugenické politiky v celém nacistickém Německu a Severní Americe, zahrnovala takové velmoci, jako je Rockefellerova nadace, Wellcome Trust a Human Sterilization League for Human Betterment, které vesměs zaujaly vedoucí role ve Světové zdravotnické organizaci v posledních desetiletích, je více než málo znepokojující.

Skutečnost, že se tyto eugenické organizace po druhé světové válce jednoduše přetvořily a nyní se podílejí na vývoji moderních vakcín RNA vedle Galton Institute (dříve British Eugenics Association), oxfordské AstraZeneca a Pfizer, by měla každého znervoznit, když zvážíme, jaké vzory historie jsme ochotni tolerovat k opakování v naší současné nejisté době. (Nacistická zdravotní péče oživena pěti očima: zabíjení zbytečných pojídačů a Bidenův zákon o pomoci COVID, The Off-Guardian)

Uzavřeme tuto stať výňatkem z článku Andrewa Gavina Marshalla z roku 2010 z Global Research, který prozatím poznamenal, že:

Eugenika je o sociální organizaci a kontrole lidstva, (zejména) kontrole populace.

Myšlenky Malthuse a později Herberta Spencera a Charlese Darwina byly přetvářeny do podoby elitní ideologie sociálního darwinismu, což byla představa, že v boji o přežití v drsném světě zachovat slabé a postižené by bylo v podstatě nepřirozeným aktem. Tato teorie jednoduše ospravedlnila nesmírné bohatství, moc a nadvládu malé elity nad zbytkem lidstva, protože tato elita se považovala za jediné skutečně inteligentní bytosti, které si zaslouží takovou moc a privilegium.

Francis Galton později vytvořil termín „eugenika“ k popisu tohoto vznikajícího oboru. Jeho následovníci věřili, že „geneticky nevhodní budou muset být vymazáni“, s využitím taktiky jako „segregace, deportace, kastrace, zákaz manželství, povinná sterilizace, pasivní eutanazie a nakonec vyhlazení“. Sir Julian Huxley byl také doživotní správce British Eugenics Society z roku 1925 a její prezident v letech 1959-62. Huxley věřil, že eugenika může být cestou vpřed pro závod člověka a že by bylo zapotřebí, aby přišla katastrofická událost pro evoluci k pohybu ve zrychleném tempu.

Technologie 21. století jsou tak silné, že mohou způsobit zcela nové třídy nehod a zneužití. Nejnebezpečnější je, že poprvé jsou tyto nehody a zneužívání široce v dosahu jednotlivců nebo malých skupin. Nebudou vyžadovat velká zařízení ani vzácné suroviny. Samotné znalosti umožní jejich použití. Myslím, že bez nadsázky lze říci, že jsme na pokraji další dokonalosti extrémního zla, jenž má možnost se šíří daleko za hranice toho, co zbraně hromadného ničení odkázaly národním státům, až po překvapivé a hrozné zmocnění extrémů jednotlivci.

Díky vylepšeným technikám bude mít elita větší kontrolu nad masami a protože lidská práce již nebude nutná, masy budou nadbytečné, zbytečná zátěž systému. Pokud bude elita nemilosrdná, může se jednoduše rozhodnout vyhladit masu lidstva. Budou-li humánní, mohou použít propagandu nebo jiné psychologické nebo biologické techniky ke snížení porodnosti, dokud nevymře masa lidstva a ponechat svět elitě.

Skutečně děsivá vize. Vize těch, kteří staví na myšlenkách Juliana Huxleyho, Russella a Brzezinského, kteří si představovali lid, který bude cestou biologických a psychologických prostředků milovat své vlastním otroctví. Huxley viděl vznik světa, ve kterém se udomácňuje lidstvo, stále divoké zvíře, kde pouze elita zůstává divoká a má svobodu rozhodovat, zatímco masy jsou domestikovány jako domácí mazlíčci. Huxley se domníval, že „muži a ženy vyrostou, aby milovali své otroctví a nikdy nebudou snít o revoluci. (Nová eugenika a vzestup globální vědecké diktatury, Andrew Gavin Marshall, globální výzkum)

Je na čase položit si otázku, zda je současná masová očkovací kampaň skutečně vědecky podloženým úsilím o úlevu od nemocí a úmrtí, nebo rychlou cestouk temné a děsivé dystopii vyvolané lidmi, kteří se snaží maximalizovat svou moc nad celým lidstvem?

****

Poznámka Admina: Zajisté vám neuniklo vše, co se ze píše o vakcíně AstraZaneka. Je tedy velmi zajímavé, že takřka všechny státy Evropy přestaly tuto vakcínu používat, ale Česká republika jí od všech nakupuje a využívá k očkování české populace. Přemýšlejte o tom, pokud patříte mezi ty, co se chtějí očkovat.

Originál článku a úvodní obrázek: Unz Review – Výběr alternativních médií
České titulky ve videu: Otevři svou mysl
Překlad: Administrátor TOP-CZ