Rusko mělo stopu na teroristy v Petrohradu již vloni v listopadu, ale FSB se nepodařilo zřejmě rozkrýt celou síť útočníků.

0
189
terror

VIDEO: Rusko mělo stopu na teroristy v Petrohradu již vloni v listopadu, ale FSB se nepodařilo zřejmě rozkrýt celou síť útočníků. A Česká televize si už zve „odporníky“ a hned útočí na Rusko a na Putina! [CZ Titulky]

Autor: V.K.


Titulky zapněte tlačítkem CC na spodní části videa

V ruském Petrohradu dnes došlo k bombovému útoku na vagon metra a podle všech indicií se jedná o teroristický útok. Na místě zůstalo 10 mrtvých a zhruba 50 zraněných. Rusko mělo stopu na teroristy v Petrohradu již vloni v listopadu, ale FSB se nepodařilo zřejmě rozkrýt celou síť útočníků. A Česká televize si už zve „odporníky“ a hned útočí na Rusko a na Putina! [1]. Jak uvedla televize RT, bezpečnostní služba měla informace o rozsáhlé síti teroristů již od listopadu, kdy proběhlo první zatýkání (viz. video v úvodu článku), ale podle všeho se nepodařilo FSB zlikvidovat kompletně celou buňku. Vladimir Putin je dnes ve městě, protože v Petrohradu má schůzku s běloruským prezidentem Lukašenkem. Načasování útoku je tak podle všeho v přímé souvislosti s návštěvou Vladimira Putina ve druhém největším ruském městě. Ruská média již uveřejnila fotografii podezřelého, který ovšem ve svém oblečení nevypadá jako muslim, ale jako etnický Tatar. Foto je na konci tohoto článku. Mohlo by jít o útočníka s původem z Kavkazu. Musíme se však dívat na explozi i z hlediska symbolů a souvislostí, protože tyto výbuchy mohou mít zakódované vzkazy.

petrohrad1Záběr na zničený vagon po explozi.

Tím prvním je skutečnost, že dnes je tomu na den přesně jeden rok od uveřejnění skandálu Panama Papers. Právě 3. dubna 2016 The Guardian odpálil informační bombu o kontech stovek tisíc firem a jednotlivců v daňovém ráji. Za útokem stál George Soros a jeho Open Society Fund. Stejně tak právě v tento den byl před 21 lety zatčen Theodore Kaczynski, známý jako Unabomber. Jedna z hlavních postav terorismu v USA. No, a roku 1882 právě dnes zabil Robert Ford známého gaunera a pistolníka Jessieho Jamese na Divokém západě. Takže 3. duben má mnoho symbolických vzkazů, které se zdaleka nemusí vztahovat jen k Vladimiru Putinovi a jeho návštěvě v Petrohradu.

Tak nám pro jistotu Youtube to video již smázlo!

Shoda náhod? Polsko dnes útočilo na Rusko spolu s teroristy

Co je další zajímavostí, to je dnešní oznámení Polska, že oficiálně obviňuje Rusko z havárie letadla Tupolev s polskou vládou a Lechem Kaczinskym v ruském Smolensku v roce 2010 [2]. Poláci se definitivně pomátli na rozumu, protože vyšetřování jasně ukázalo, že tragédie byla způsobena piloty a namol opilým generálem Blasikem, který vlezl do kabiny pilotů s lahví v ruce a křičel na piloty, aby přistáli ve Smolensku v mlze, i když jim věž radila, aby nepřistávali, protože jde o vojenské letiště, které není na přijetí civilního letu připravené. Když piloti neuposlechli a nechtěli ve Smolensku přistát, začal se zřejmě Blasik s kapitánem letadla přetahovat o knipl, protože opilý generál chtěl letadlo řídit sám. Na audio záznamu je slyšet křik, mumlání, zvuk padající láhve, nadávka, že lahev spadla na panel a přepnula nějaká tlačítka, nadávky pilotů, generála a nadávky z povzdálí, z kabiny pro cestující, že let má zpoždění.

petrohrad2Zřícený Tupolev polské vlády ve Smolensku (2010).

Velká tragédie v Petrohradu však zjevně nebrání České televizi pokračovat v protiputinovské naraci. Jak nás do redakce upozornili čtenáři, na kanálu ČT24 se vyjadřovalo několik hostů v tom smyslu, že Rusku se de facto útok hodí do krámu a Moskva ho využije k potlačování nepohodlných skupin, neziskovek a nevládních organizací. To prostě není nic jiného, než kopírování modelu ARD, France 1 nebo BBC, což jsou stanice, které každý teroristický útok omlouvají xenofobií majoritního obyvatelstva, vyloučením migrantů ze společnosti a jejich nekvalitní integraci, která spočívá v nedostatku peněz a prostředků na jejich začleňování. Bombový útok ale nemá s NGO organizacemi nic společného. Jde o odvetu za participaci Ruska v Sýrii, je to odveta za boj proti ISIL a dalším teroristickým skupinám v Sýrii.

Islám do křesťanského světa nepatří

Bombový útok v Petrohradu je tragédie, ale zjevně to bude brzy mainstreamem přetlumočeno do roviny, že za to může Putin, protože kdyby neposlal ruské vojáky do Sýrie a nedržel u moci toho zlého Bašára Asada, v Rusku by nic nebouchalo. A kdyby v roce 2000 poslechl Putin Madlenku Albright a dovolil Šamilu Basajevovi, aby odtrhl Čečensko od Ruska a udělal z něho chalífát, jak prosazovala „krvavá Madla“ (viz. Sovoljovův dokument „Prezident“), tak by prý bylo všechno sluníčkem zalité. Mimochodem, model Čečenska a jeho plánovaného odtržení od Ruska se nakonec aplikoval v Evropě v podobě Kosova. Tam se dostal k moci řezník, mafián a terorista Hashim Thaçi, který za války v Bosně a v Kosovu vyřezával zajatcům orgány a prodával je do USA movitým pacientům, kteří na soukromých klinikách čekali na operaci. Ruská média informovala, že orgány do USA putovaly diplomatickou poštou v piknikových chladících bedýnkách.

Dva darebáci a gauneři v sídle zla: Thaci a Juncker v sídle Evropské komise.

Rusko bude tento rok terčem útoků všeho druhu, protože v Evropě budou sílit obavy o posilování anti-EU a anti-NATO postojů mezi obyvateli jednotlivých zemí. Lidé v ČR chtějí Evropu a EU ze dvou důvodů, a to jsou volný pohyb osob a volný pohyb zboží. Nic jiného. Jde o čistě konzumní hodnoty, které samy o sobě drží EU pohromadě jako žádný jiný atribut. Jenže hlubší integrace EU bude znamenat zánik státnosti, zánik vlastní suverenity, o daních a rozpočtech bude rozhodovat Brusel, stejně tak o zahraniční politice, o školství a s ní související inkluzí. Berlín bude diktovat, kde a jak se bude vyučovat šaría a rodičům, kterým se to nebude líbit, bude sociálka odebírat děti, jako je odebírá už dnes zcela běžně sociálka v Norsku.

petrohrad4Foto podezřelého, který měl uložit bombu do vozu metra v Petrohradu.

Exploze v ruském metru tak je pouze ukázkou toho, jak budou bouchat bomby jednoho dne v pražském metru, až bude nějaký zhrzený brněnský muslim mít pocit, že je diskriminován a přijede se do „židovské“ Prahy pomstít. Není mimochodem vůbec bez zajímavosti, že největší zázemí mají muslimové právě v Brně. Muslimové si dlouhodobě tipují lokality a vědí, kde je nikdo nebude rušit. Kromě Brna se stejně tak Teplice staly ústřední muslimskou obcí v ČR a nikomu to zatím evidentně nevadí. Bohatí muslimové ze Saúdské Arábie nakupují v Brně a Teplicích nemovitosti a potichu tak do těchto měst nasunují wahábismus. To jsou ti, kteří přichází zajistit půdu, pozemky a nemovitosti. Po nich přijdou jejich děti, které se militantně vyprofilují a za 20 let budou s Fabiemi přejíždět chodce na Václaváku. Bombové útoky jdou ve stopách muslimské migrace. Občané mají na podzim možnost volit, ale stopku migraci neprosazuje žádná ze současných parlamentních stran. Myslete na to, až budete u volebních uren, abyste místo toho jednou neskončili rukou militantního muslima předčasně v jiné urně.

Zdroj: AE News