Rozzuřený Alex Jones zaútočil na Trumpa a varoval ho, aby nepodrazil své voliče.

Alex Jones

Vložil: Admin


České titulky zapněte kliknutím na ikonku CC

A je to tady. Trpělivost už došla na americké alternativě i Alexi Jonesovi, který už minulý týden v neděli odvysílal mimořádné vysílání, kde uveřejnil informace z Bílého domu a Pentagonu, které ho tak rozčílily, že vystartoval na Trumpa varoval ho, aby se nepokoušel podrazit voliče a nesplnit sliby, které jim dal. K celému videu jsem udělal české titulky a jak ze záznamu můžete vidět a slyšet, Trumpova náhlá změna chování, změna rétoriky a kroků znepřátelila drtivou většinu Trumpovy voličské základny, včetně jeho skalního podporovatele Alexe Jonese. Nervy jsou na pochodu a Alex Jones brzy dorazí do stejné stanice, jako jsem dorazil já. Stanice „Disappointment“ (zklamání). Jak už bylo uváděno dříve, v USA armáda ruší dovolené velících důstojníků, v přístavech v USA probíhají nakládky tanků, raket, transportérů, vrtulníků, těžké techniky a to je neklamné znamení, že USA jdou do války.

AlexJonesStudio3
Alex Jones, Infowars.com – Jeden z hlavních leaderů americké alternativy.

A nemusí to být válka jedna, ale rovnou dvě. Podle informací, které přichází každou hodinu z USA v těchto chvílích, jednání v Moskvě dopadla katastrofálně. Tillerson s Lavrovem se nedohodli vůbec na ničem, Rusko odmítlo americké představy o uspořádání Sýrie a Tillerson si vyhradil právo volného pohybu amerických vojsk po Sýrii, na což Lavrov podle informací vůbec nereagoval a jenom zakroutil hlavou. Teď o co se jedná? Podle posledních informací si Tillerson přijel do Moskvy pro požehnání k vojenské invazi USA do Sýrie, oficiálně proti Islámskému státu, ale John McCain na CNN se minulý týden prořekl, že americká armáda má v Sýrii primární úkol odstranění Bašára Asada. Celou operaci kryje Herbert R. McMaster, na kterém Alex Jones také nenechává nit suchou. Jeho plánem je vyslat do Sýrie mohutný pozemní sbor, který by simultánně odstranil ISIL i Asada.

Rusko má málo vojáků v Sýrii a neoconi toho chtějí využít

Problém spočívá v tom, že Rusko není připraveno na konfrontaci v Sýrii s americkou armádou v počtech 150,000 mužů. Tolik mužů by do zahraničí ruská armáda mohla přepravit jen za cenu oslabení domácí obrany a vzhledem k tomu, že situace v Pobaltí a na Ukrajině není dobrá, mohlo by takové zahraniční nasazení oslabit obranyschopnost Ruska. Jenže pokud by Rusko početní stavy v Sýrii s Američany nesrovnalo, znamenalo by to kapitulaci a ztrátu kontroly nad Sýrií. Rusko má v Sýrii a v pobřežních vodách cca. 4,000 vojáků. Jde tedy o malý sbor, který by případné americké invazi nemohl konkurovat. A pokud by Američané v takových počtech do Sýrie vtrhli, ovládali by většinu území. Tady je třeba se dívat i na model, který prosazují globalisté. Rozděluj a panuj. Nikde není řečeno, že američtí neocons potřebují k naplnění svých cílů získat celou Sýrii.

tillerson-saudi-oil-ministerRex Tillerson se saudskoarabským ministrem pro ropu Khalidem Al-Falihem.

Pro naplnění plánu Rexe Tillersona, aby mohl dopravovat ropu přes Sýrii ze Saúdské Arábie, nepotřebuje disponovat západní částí Sýrie. Stačí mu ovládnout východní část. A pokud se mluví o parcelování Sýrie, tak si všimněte, jak najednou z ničeho nic se začal Erdogan opět kamarádit s USA a pochválit Trumpa za raketový útoku na syrskou leteckou základnu. Chápete, co tím sleduje? Pokud si Američané spočítali, že celou Sýrii neovládnou, tak si mohli také dopočítat, že druhá strana celou Sýrii také v dohledné době neovládne. Takže země bude rozdělena. A tyhle počty chápe i Erdogan. Severní část Sýrie by mohla připadnout Turecku, ovšem potom je zde velká otázka Kurdů. Ti jsou spojenci USA a měli získat vlastní stát po odstranění Bašára Asada. Jenže to se nepovedlo a Kurdové se nově dohodli s Ruskem i s Asadem na jakémsi modelu napůl autonomie a napůl budoucí federace. Není to sice to, co očekávali, ale pokud garantem autonomie bude Rusko, budou mít Kurdové obrovského a mocného ochránce. Tohle u Kurdů je spatřováno jako velká valuta.

Američané už nepotřebují Sýrii pohromadě, bude se dělit?

Takže je možné, že USA s Trumpem u moci začnou o Kurdech uvažovat tak, že k získání kontroly nad východem Sýrie vůbec Američané Kurdy nepotřebují a obětují je Erdoganovi, resp. ať jim Rusové nabídnou něco z území pod Asadovo kontrolou. Pro Tillersona je plán pro dopravu arabské ropy Exxonu do Evropy postaven na plánu potrubí přes východní Sýrii nahoru do Turecka a odtamtud přes Bospor do Evropy. Aby to bylo ještě více komplikované, musíme si uvědomit, že úrodná půda, zdroje vody a podmínky pro život jsou jenom na západním pobřeží Sýrie. Více než 85% Sýrie je buď poušť anebo polopoušť. Ekonomika země je koncentrována okolo Damašku a při pobřeží. Američanům je osud Syřanů lhostejný. Jim jde pouze o položení trubek ropovodu, a ty klidně mohou ležet v poušti. Podél trasy ropovodu se postaví silnice pro obsluhu a ostrahu celého díla a tím to hasne.

hilary-zpetHillary Clinton je zpátky v politice.

Politický poradce Hillary Clinton v právě uveřejněných leaknutých emailech Wikileaks ji informuje, že Al Kajda je na jejich straně [1]. No to je ale překvapení. Uniklé emaily tak natvrdo odhalují to, co právě ve výše uvedeném videu říká Alex Jones. Žádná konspirace, ale holá pravda. Alex Jones také potvrzuje, že Ivanka Trump a její vypečený manžel ovládají Bílý dům. Alex má informace přímo od Stevea Bannona, který toto potvrzuje. To není moje domněnka, to je realita.

Na české alternativě je Ivanka Trump považována za peroxydovou blondýnu, která neumí do pěti počítat, ovšem to je opravdu krutý omyl. Ivanka Trump spolu s manželem působí na jejího otce a podle Stevea Bannona mu vytrvale a do omrzení říkají, že se ho má zbavit, že se má zbavit alternativy, že má začít jednat s Demokratickou stranou a ignorovat v Kongresu tzv. Freedom Caucus, což je poslanecký nebo resp. kongresový klub republikánských kongresmanů s extrémně pravicovými postoji. Prosazují minimum regulací a zcela odmítají povinná pojištění, jako je třeba jakákoliv forma povinného zdravotního pojištění. Právě Freedom Caucus se zasloužil o potopení Trumpovy zdravotní novely.

Tlaky uvnitř Trumpovy rodiny jsou obrovské

Ivanka s Kushnerem ihned využili situace před 2 týdny o víkendu v Mar-a-Lago na Floridě a ukecali Trumpa, aby změnil svoji zahraniční politiku k Rusku a zahájil vojenské operace s pomocným poradenstvím Johna McCaina, se kterým se Ivanka Trump spolu s Jaredem Kushnerem prý „náhodně potkala“ ve Four Seasons v hotelu v New Yorku. Ivanka tak de facto podráží otci nohy a paktuje se s neocony. Alex Jones jí nemůže přijít na jméno a ve videu jasně Trumpovi vzkázal, že Američané nevolili za prezidentku jeho dceru Ivanku nebo jejího manžele Kushnera, ale volili právě Trumpa. Stejně tak Alex si dobře všiml, stejně jako já, že posledních cca. 15 dnů se chování Donalda Trumpa diametrálně změnilo, a to je přesně doba, kdy Ivanka Trump nastoupila do Bílého domu na plný úvazek.

cinsky-prezidentMédia se pozastavila nad tím, že Kushner s Ivankou seděli po pravici čínského prezidentského páru. Hostina v Mar-a-Lago na Floridě.

A tohle je další chuťovka. Jak upozornila americká média, Ivanku Trump k práci v Bílém domě ukecal Steve Munchin, ministr financí v Trumpově vládě. A jsme opět tam, kde jsme byli, protože Steve Munchin pracoval právě také pro Goldman Sachs. Celou Trumpovu novou politiku v posledních 15 dnech tak řídí John McCain, Gary Cohn a H. R. McMaster a celá armáda lidí s napojením na Goldman Sachs, kteří k ovládání Trumpa používají nejbližší členy Trumpovy rodiny. Ivanka to dělá z přesvědčení, protože pro Vanity Fair sama sebe deklarovala jako liberálně emancipovanou ženu, která preferuje spíše politiku demokratů. A její manžel Jared Kushner, ten vidí v Trumpovi výtah k moci a je pravidelným sponzorem Demokratické strany. Steve Bannon proto Alexi Jonesovi minulý týden řekl, že Bílý dům teď řídí Ivanka s Kushnerem a nemyslí to v nadsázce, ale opravdu smrtelně vážně.

Zajímavá je i událost z Rady bezpečnosti OSN, kde Vladimir Safronkov zaútočil na Matthewa Rycrofta z Velké Británie, že co si to dovoluje obviňovat Rusko z chemického útoku v Sýrii a vyčetl mu, že Británie se snaží podkopávat spolupráci mezi Ruskem a USA. Přesně to, o čem já píšu na Aeronetu už tak dlouho, že Rusko chce a moc stojí o spolupráci s USA, protože to je cesta ke světovému míru. Safronkov neudržel nervy na uzdě a začal Rycroftovi tykat a proč prý se na něho nedívá, když mluví. Nervy na pochodu tak nemám jenom já, ale i Alex Jones a dokonce i ruský ambasador v OSN. Schyluje se k válce. V Sýrii a zřejmě i na Korejském poloostrově.

O všech důležitých událostech, o hrozbě války, o ztrátě nadějí a iluzí, o postupech neoconů na řízení amerického prezidenta, o tom všem budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu. A samozřejmě přeji všem čtenářům krásné Velikonoce. Užijte si je ve zdraví a v dobré náladě, protože je třeba umět vypnout. Nenechte si tyto křesťanské svátky sebrat, jsou symbolem a historickým odkazem naší kultury. Na Velký Pátek by se nemělo nic moc řešit, ale pokud si najdete čas k poslechu rádia, budu moc rád.

Zdroj: AE News