Rok nového normálního fašisty

Autor: CJ Hopkins

A tak, zatímco rok 2021 spěje ke svému fanatickému konci, je čas na mé tradiční shrnutí konce roku. Podle čínského zvěrokruhu je to „Rok vola“, ale já jsem ho přejmenoval na „Rok nového normálního fašisty„.

A jak fenomenálně fašistický rok to byl!

Nemluvím o amatérském fašismu. Mluvím o profesionálním fašismu třídy A. Vládami a korporacemi posvěcený fašismus. O fašismu s očima plnýma brouků, plivanců a nenávisti.

Mluvím o davech novodobých fašistů, kteří křičí nenávistí a vyhrožují „neočkovaným„, když jsou:

všechno důkladně na devět způsobů.

Zde v Evropě je situace obzvláště fašistická. Země nového normálu jedna po druhé zavádějí systémy sociální segregace, nařizují „uzavírání“ „neočkovaných“ a jinak pronásledují ty, kdo se odmítají podřídit oficiální ideologii nového normálu.

V novém normálním Německu jsou „neočkovaní“ de facto v domácím vězení. Jsme vykázáni ze společnosti. Je nám zakázáno cestovat. Máme zakázáno protestovat. Naše texty jsou cenzurovány. Jsme denně démonizováni a dehumanizováni novonormální vládou, státními a korporátními médii a novonormálními masami. Po ulicích se potulují novonormální komanda hrdlořezů,

Ve školách fašističtí novodobí učitelé rituálně ponižují „neočkované“ děti, nutí je stát před třídou a obhajovat svůj status „neočkovaného“, zatímco „očkovaným“ dětem a jejich rodičům tleskají, jako nějaké novodobé verzi Hitler jugend.

Když nový kancléř Nového normálního Německa Olaf Scholz prohlásil, že „pro mou vládu už neexistují žádné červené čáry, pokud jde o to, co je třeba udělat„, zřejmě nežertoval.

Je jen otázkou času, kdy nařídí ministru propagandy normalizace Karlu Lauterbachovi, aby pronesl svůj velký projev ve Sportpalastu, kde se zeptá novonormálních, zda chtějí „totální válku„… a myslím, že zbytek příběhu znáte.

Ale tohle není jen příběh o Nově normálním Německu, Nově normální Evropě nebo Nově normální Austrálii. A není to jen příběh o masové hysterii nebo „přehnané reakci“ na koronální virus. „Nový normál“ je globální koprodukce GloboCapu, koprodukce v hodnotě několika bilionů dolarů, která se připravovala již delší dobu a letos se uskutečnila přesně podle scénáře.

Vzhledem ke všem dramatům uplynulých 12 měsíců je snadné zapomenout, že rok začal okupaci Washingtonu DC tisíci americkými (tj, GloboCap) v důsledku „teroristického útoku na Kapitol “ („povstání 6. ledna“ nebo „pokusu o převrat“ či nějakého podobného nesmyslu), který provedlo několik stovek zcela neozbrojených příznivců Donalda Trumpa, kteří údajně hodlali „svrhnout vládu“ a „zničit demokracii“ … no, holýma rukama.

Jednalo se o dlouho očekávanou podívanou „Návrat k normálu“, která se připravovala předchozí čtyři roky, o veřejné ponížení nesvéprávného prezidenta (a „populistů“, kteří ho do úřadu dosadili) a následnou demonstraci síly v GloboCapu. Takto jsem to popsal v lednu:

Jinými slovy, GloboCap nám dává lekci. Nevím, jak jasněji by to mohli vyjádřit. Právě instalovali nového loutkového prezidenta, který nedokáže ani simulovat ostrost myšlení, na uzavřeném, vojensky střeženém ceremoniálu, kterého se kromě několika příslušníků vládnoucích tříd nesměl nikdo zúčastnit. Přiměli nějakého epigona Alberta Speera, aby přeměnil nákupní třídu (kde se běžně shromažďuje veřejnost) na „pole vlajek“ symbolizující „jednotu“. Dokonce udělali i nacistický Lichtdom. Aby to zdůraznili, přiměli Lady Gaga, aby se převlékla za postavu z Hunger Games s broží „Mockingjay“ a zazpívala národní hymnu. Tuto podívanou vysílali do celého světa.

Předpokládám, že každému je již jasné, že „návrat k normálu“ byl „návratem k novému normálu„, který globálně-kapitalistický vládnoucí establishment již vnucoval celému světu. Jasnější poselství už snad ani nemůže být.

Jak to lapidárně vyjádřil Arnold Schwarzenegger, poselství zní: „vyserte se na svobodu.“

Poselství zní: Držte hubu a krok.

Poselství zní: Ukažte mi ty zasraný papíry. Používejte zasraná zájmena. Snězte ty zasraný brouky. Nechte se kurva „očkovat“. Neptejte se nás „kolik“. Odpověď zní: „Tolik, kolik vám kurva řekneme.“

Poselství zní: už nebudou žádní neschválení prezidenti, žádné odchody z Evropské unie, žádné „populistické“ vzpoury proti globální hegemonii globálního kapitalismu a jeho duši drtící, bezcenné „probuzené“ ideologii. GloboCap končí s hraním si na chmatáky. Oznámili to už v březnu 2020.

Jednoznačně nám oznámili, že se náš život navždy změní. Tuto změnu označili a propagovali jako „nový normál„, pro případ, že bychom byli… víte, kognitivně zaostalí. Neskrývali to. Chtěli, abychom přesně pochopili, co přichází, globálně-kapitalistická verze totality, v níž budeme všichni šťastnými malými fašistickými „spotřebiteli“, kteří si budou navzájem ukazovat své „certifikáty shody“, aby nám bylo dovoleno žít své životy.

Nemusím podrobně rozebírat celý rok. Vzpomínáte si na nejdůležitější události… zavedení „bezpečných a účinných“ zázračných „vakcín„, které vás neochrání před chycením nebo šířením viru a které zabily a zranily tisíce lidí, ale které nyní musíte dostat každé čtyři nebo pět měsíců, abyste mohli pracovat nebo jít do restaurace; zavedení globálního systému sociální segregace/digitálního certifikátu shody, který z lékařského hlediska nemá vůbec žádný smysl, ale do kterého nás „vakcíny“ měly přinutit;

Rád bych skončil optimisticky, protože, Ježíši, tenhle fašismus je depresivní. Takže se jen zmíním, že jak jste si asi všimli, stále více lidí se nyní „probouzí“ nebo přemisťuje svou střevní odolnost a konečně se ozývá proti „očkovacím“ povinnostem a „očkovacím průkazům„, sociální segregaci a všem ostatním součástem fašistického programu New Normal. Hodlám toto „probuzení“ hlasitě podporovat.

Doufám, že vy, kteří jste informovali o faktech a stavěli se proti Nové normě a byli denně zesměšňováni, démonizováni, zplynováni, cenzurováni, pomlouváni, zastrašováni a jinak zneužíváni po dobu 21 měsíců, zatímco naši „prominentnější“ kolegové a vy víte, kdo jsou, mlčky přihlíželi nebo se účastnili Slavností nenávisti, se ke mně připojí a budou tleskat a vítat tyto „prominentní“ kolegy v boji.

Oh a pokud jste jedním z těch „prominentních“ kolegů a začnete se bít do prsou a vystupovat, jako byste právě znovu objevili investigativní žurnalistiku a nyní vedete boj proti novému normálu pro své diváky na YouTube nebo čtenáře Substacku, pochopte, že budeme trochu rozmrzelí. Za sebe říkám, že ano, bylo to trochu stresující, dělat vaši práci a poslouchat  vaše hovna, tady v zákopech posledních 21 měsíců. Nemluvě o tom, jak to prakticky zničilo mou parodii… a to jsem údajně politický satirik.

Ale přichází období radosti, lásky a odpuštění a veřejného křižování disidentů a paranoie a masové hysterie a pronásledování „neočkovaných“ příbuzných a, OK, možná jsem si dal o jednu skleku víc.

Šťastné svátky všem, samozřejmě kromě fašistů Nového Normálu, zejména těch, kteří mučí děti.

Bože, odpusť mi, ale doufám, že se všichni v těch maskách, co jsou kolem něj kurva udusí.

child-vaccinated-VR-headset

Originál článku a obrázků: Off Guardian
Překlad: Administrátor Nekorektní TOP-CZ

podpora2