Řekni mi, kdo jsou tvoji přátelé, a já ti řeknu, kdo jsi ty. Bidenův obchodní partner se ukázal jako kamarád Putina a Si Ťin-pchinga

Autorka: Mary Villarealová, 04. 11. 2022

Před nedávnem se objevily staré fotografie, na nichž je jeden z čínských obchodních partnerů Huntera Bidena v úzkém kontaktu s ruským prezidentem Vladimírem Putinem a čínským prezidentem Si Ťin-pchingem.

Někdejší ředitel známé čínské energetické společnosti CEFC, Zang Ťien-ťün, byl vyfotografován, jak si s Putinem připíjí během mistrovství světa v judu v maďarské Budapešti. Na jiném snímku byli oba zachyceni, jak na stejné akci popíjejí s maďarským premiérem Viktorem Orbánem. Putinovým oblíbeným sportem je judo, a dokonce je autorem dvou knih o tomto japonském bojovém umění – což vysvětluje jeho přítomnost na této akci.

Daily Mail navíc poznamenal, že Zang má blízko i k Siovi. Bývalý funkcionář CEFC byl dříve spatřen, jak cestuje do Moskvy s čínským nejvyšším představitelem, aby se setkal s Putinem. Si a Zang v roce 2017 zprostředkovali rozsáhlou dohodu o koupi podílu v ruské státní ropné společnosti Rosněfť v hodnotě 9,1 miliardy dolarů.

Podle zpravodajského serveru dal Si Ťin Zangovi zelenou k partnerství s Hunterem. Citoval Hunterovy texty adresované jeho americkým partnerům v květnu 2017, které odhalují, že č. 1 – což je šifra pro čínského vůdce – povolil Zangovi přijít jako partner.

Bývalý Bidenův obchodní partner Tony Bobulinski rovněž potvrdil tento blízký vztah mezi Zangem a Si, a to na základě textových zpráv mezi ním, prezidentovým synem a britským partnerem Jamesem Gilliarem.

CEFC v roce 2018 spolupracovala s Hunterem a Jamesem Bidenem, bratrem amerického prezidenta Joea Bidena, na mnohamilionovém obchodu. James dostával z tohoto podniku plat 65 000 dolarů měsíčně, zatímco prezidentův syn měl měsíční plat 100 000 dolarů plus zálohu 500 00 dolarů. (Související: Zde je téměř tucet NOVÝCH skandálů Hunter Biden, které zkorumpovaná média odmítají ukázat.)

Hunter ví o Zangově přímém spojení s ruskými a čínskými vůdci.

To v podstatě znamená, že Hunter věděl o přímém zapojení svého obchodního partnera do vztahů s ruskými i čínskými vůdci, kteří jsou pravděpodobně největšími nepřáteli USA.

Dohoda CEFC o koupi podílu v Rosněftu však zkrachovala následující rok, kdy byl předseda společnosti Jie Ťien-ming podle místních médií zatčen v Číně za podezření z ekonomických zločinů. Ke krachu dohody přispělo také zatčení vrcholného manažera CEFC Patricka Ho v listopadu 2017, který byl později newyorským soudem odsouzen za uplácení afrických představitelů.

To vedlo Huntera k obavám, že by mohl být veřejně spojován s obří ropnou dohodou mezi americkými velmocenskými protivníky.

V prosinci 2018 si Hunter postěžoval své švagrové Hallie Bidenové, že se musí vyrovnávat se stresem z pohřešovaného čínského obchodního partnera a „podezřením na zapojení“ do sjednávání mnohamiliardového ropného obchodu s Ruskem.

V dříve zveřejněných textech sdělil Hallie, že Ye byl unesen a možná zavražděn a že miliardářova pravá ruka Ho, Hunterův klient, je čínský „šéf rozvědky„, který byl odsouzen ve Spojených státech. Hunter také řekl, že nad ním „visí“ obří daňový účet a že se jeho domeček z karet hroutí právě v době, kdy se jeho otec Joe Biden rozhoduje o kandidatuře na prezidenta, což by mohla být noční můra národní bezpečnosti pro zpravodajské služby, které by musely sdílet tajné informace s takto hluboce kompromitovaným Joem, když by vyhrál volby v roce 2020.

Gilliarovy texty a Bobulinského svědectví navíc naznačovaly, že americký prezident o synově obchodování s CEFC nejen věděl, ale byl do něj i skutečně zapojen.

V již proslulém e-mailu, který Gilliar napsal, je uveden plán vlastnictví společného podniku CEFC, v němž je uvedeno 10 % akcií pro Jamese Bidena a 10 % „drží Hunter pro toho velkého„, což je údajně Joe Biden.

Stejná fráze byla také několikrát použita k označení současného prezidenta Bidena v emailech a textech v Hunterově zapomenutém notebooku.

Důkazy o vyšetřování Huntera Bidena senátorem Ronem Johnsonem se „skrývaly na očích.

 

Další související příběhy:

Bidenův laptop odhaluje vazby Bidenovy rodiny na „tajné biologické projekty“ na Ukrajině.

V případě odhalení Huntera Bidena je potlačení větší skandál než samotný příběh.

Tucker Carlson vysvětluje, proč e-maily Huntera Bidena NEJSOU „ruským podvodem“.

Krytí Huntera: Tajná služba se snažila zasáhnout do incidentu se ztracenou zbraní Huntera Bidena.

Zdroje zahrnují:

DailyMail.co.uk 1

DailyMail.co.uk 2

Brighteon.com

*****

Originál článku a úvodního obrázku: Natural News
Originál zdroj videa: InfoWars na Brighteon.com
Překlad a české titulky k videu: Admin Nekorektní TOP-CZ