Realizace „Agendy ID 2020“ již začala, digitální identifikace startuje, dvě videa

Autor: Admin

V úvodu si připomeňme, Kdo, nebo co je to neslavná Agenda ID2020? Je to aliance partnerů veřejného a soukromého sektoru, včetně agentur OSN a občanské společnosti. Je to program elektronických identifikací, který používá všeobecné očkování jako platformu pro digitální identitu. Pokud se vám to zdá, jako šílená konspirace, podívejte se důkladně na první video níže. Je ze Švédska, kde si lidé, zatím dobrovolně, nechají implantovat do své ruky nano čip, který jim pak umožní řadu možností, od jízdenky v MHD, až po platbu v bance. Všimněte si prosím, že čip je do ruky implantován injekční stříkačkou, tedy jde o roztok, který se poté v lidském těle zhmotní. Z videa je patrno, že do čipu jdou vložit data, co vše má poté majiteli umožnit. Otázkou je, kdo ta data tam bude vkládat, co vše budou obsahovat a zejména, kdo pak k nim bude mít přístup. Zatím je to zcela dobrovolné, jak bude dobrovolné i očkování u nás vakcinou proti Covid-19. Jen je  s podivem, že naši poslanci, při schvalování zákona o tomto „dobrovolném očkování“, neschválili doložku, kterou tam chtěla vložit poslankyně SPD, ve smyslu garance tímto zákonem, že nikdo, kdo se nenechá očkovat, nebude nijaak sankcionován, nebo omezován ve svých právech zaručených Ústavou ČR. Tak si položme otázku, proč to poslanecká sněmovna neschválila? Chtějí u nás zavést něco podobného, jako je Čínský sociální kredit?

Video je ozvučené, zapněte repráky.

V druhém videu vám známý reportér Spiro poví a ukáže, co nás čeká v roce 2021 v akci Světového ekonomického fóra pod názvem „Great Reset„, jenž je propojena s Agendou OSN 2030 a Agendou ID 2020 v oblasti digitálních identifikací. Pokud tomu někdo nezabrání, čeká nás budoucnost, jakou si ani nepředstavoval Georg Orwell ve svém románu 1984. Video je s českými titulky.

Vážení čtenáří, vidíte sami, že naše vláda jede plně v souladu s plány, které jste viděli na těchto dvou videích. Premíér Babiš a jeho podržtaška ministryně financí rozhazují peníze bez ohledu na budoucnost. Jak říkal feldkurát Otto Katz Švejkovito se nám to žije, když nám lidí půjčujou„. Vše pro „záchranu“ lidí, před tím hrozně smrtelným virem, přičemž jediným ukazatelem pro další a další likvidaci našich ústavních práv, je počet pozitivně testovaných osob, testy o kterých jste se na mnoha mých stránkách mohli přesvědčit, jak obrovskou míru falešných pozitiv ukazují. Babiš, Prymula, Blatný, Hamáček a další, všichni to vědí a všichni to budou zatloukat a klamat národ, protože bez „červeného PSA“, by těžko prosadili „dobrovolně-povinné“ očkování. Nejhorší je, že dle mého odhadu, až 80% občanů, bylo díky neustálé masáží mainstreamem a TV, přeměněno na „ovčany“, na ovce, které žijí v uzavřené ohradě, se strachem očekávají kdy je ten hrozný vlk, co je za ohradou přijde sežrat a hledají ochranu u majitele ohrady – vlády. Zapomínají na jedno pravidlo: „žádná vláda, žádného státu ještě nikdy v historii nikoho ze svých občaů neochránila“. Vlády jsou od toho, aby formou daní, pokut, sankcí a jiných poplatků, sebraly občanům jejich těžce vydělané peníze, aby tak měly prostředky na utrácení za nesmyslné akce typu „cyklistické stezky“ až po nákupy železného šrotu zastaralé vojenské techniky.

Já jen doufám, že nebude dlouho trvat, kdy se to „imaginární ucho“ od džbánku utrhne a lidi na celém světě, včetně u nás povstanou a nakopou prdele všem těm Gatesům, Sorošům, Schwabům a všem ostatním „vyvoleným“. Pevně věřím, že i přes můj vysoků věk, se toho dočkám. Totéž přejí i vám všem, co čtete tyto řádky.

Administrátor TOP-CZ