V rámci boje proti „změně klimatu“ nyní fanatici chtějí, aby si lidé utírali zadek „opakovaně použitelným“ toaletním papírem.

Vložil: Admin

Jste připraveni začít prát toaletní papír po jeho použití, abyste ho mohli neustále znovu používat a „šetřit tak planetu“? To je to, co nyní světu vnucuje kult klimatických změn jako řešení „globálního oteplování“.

Takzvaná „Family Cloth Reusable Toilet UnPaper Roll„, je přesně to, jak zní: opakovaně použitelná role toaletního papíru, která se po utření omyje a vrátí na držák jako „nová“.

Vzhledem k tomu, že podle společnosti, která za výrobkem stojí, je údajně denně „spláchnuto do záchodu“ až 27 000 stromů, je na čase začít utírat a znovu utírat zadek stejným hadříkem, aby se planeta neoteplila a nezabila nás všechny (nebo tak něco).

Přestože stromy jsou obnovitelným zdrojem, který je stejně třeba neustále prořezávat, klimatičtí fanatici trvají na tom, že jejich stálé používání pro jednorázový, biologicky rozložitelný toaletní papír nějakým způsobem znečišťuje planetu, a proto je třeba s tím přestat.

„Naštěstí náš rodinný látkový toaletní papír představuje cenově výhodný a ekologický způsob, jak se očistit, aniž byste museli vytvářet odpad nebo časem utratit miniaturní jmění,“ tvrdí společnost. (Související: Oxid uhličitý ve skutečnosti zelená planetu, ale OSN si to nepřeje).

„Zatímco tradiční toaletní papír vám umožňuje praktikovat správnou hygienu na úkor planety, náš omyvatelný toaletní papír poskytuje báječnou alternativu, která vám zanechá pocit skvostné čistoty na těle i na duši!“.

Klimatičtí fanatici se zbláznili.

V žádném z marketingových materiálů společnosti k tomuto výrobku pro opakované použití toaletního papíru není zmínka o obrovském množství vody a chemických čisticích prostředků, které se nevyhnutelně vypustí do kanalizace, aby se tyto věci udržely čisté.

To nemůže být pro planetu dobré a je to pravděpodobně mnohem horší než používání běžného toaletního papíru – ale odkdy jsou klimatičtí fanatici logičtí nebo důslední ve svých nápadech, jak zachránit svět před přílišným oteplením?

„Tyto opakovaně použitelné role toaletního papíru, vědomě vyrobené z jednovrstvého flanelu ze 100% bavlny s prošitými okraji, se bez námahy vejdou na jakýkoli tradiční držák toaletního papíru,“ vysvětluje dále společnost.

Kdo by řekl, že uklízet po sobě může být tak roztomilé a prospěšné?

Jediné, čím změna klimatu kdy skutečně byla, alespoň pokud jde o masy, je zbraň na ovládání. Vláda miluje šíření příběhu o změně klimatu jako viru, protože to znamená hromadění větší moci a způsobování většího fašismu nám lidem.

Je to také náboženství nebo kult, který mohou lidé odmítající Boha aplikovat na své životy ve snaze najít a vytvořit si nějaký smysl. Pro mnohé jsou obavy z globálního oteplování téměř útěchou a nutnost přinášet oběti, jako je používání opakovaně použitelného toaletního papíru, jim dává pocit, že dělají něco dobrého, a potlačuje jejich pocity viny, že žijí jinak nesmyslný, požitkářský život.

Existuje celý proces, z velké části velmi pracný, který je spojen s „bezpečnou“ manipulací a detoxikací opakovaně použitelného toaletního papíru po jeho použití. Je to práce na plný úvazek, aby se věci udržely „čisté“, ale alespoň se klimatičtí fanatici mohou cítit dobře, že?

Tyto úvahy jsou důvodem, proč je mnoho lidí pochopitelně skeptických vůči revoluci v oblasti opakovaně použitelného toaletního papíru,“ uvádí Climate Depot.Toaletní papír je z velké části biologicky rozložitelný. Septické systémy (a bakterie, které se v nich živí) obvykle toaletní papír rychle zpracují.

Pokud jsou vaše obavy ohledně používání toaletního papíru ekologické, je důležité vzít v úvahu náklady na energii, které jsou spojeny s dosažením teplé vody, a množství vody a bělidla potřebného k důkladnému vyprání utěrek.

Originál čánku: Natural News
Překlad: Administrátor Nekorektní TOP-CZ

podpora2

1 komentář

Comments are closed.