Radnice Prahy 6 odhlasovala odstranění pomníku maršála Koněva, místo něho tam bude pomník Vlasovců, generála Karla Kutlvašra, Pražanů a bezejmenného vojáka Rudé armády, známe podrobnosti!

Radnice Prahy 6 odhlasovala odstranění pomníku maršála Koněva, místo něho tam bude pomník Vlasovců, generála Karla Kutlvašra, Pražanů a bezejmenného vojáka Rudé armády, známe podrobnosti! Ruský senátor navrhl, aby na Českou republiku byly uvaleny sankce za přepisování historie a odstraňování pomníků Hrdinů Sovětského svazu! Piráti na radnici chtěli prosadit alespoň referendum o osudu pomníku maršála, ale radní za TOP 09 to odmítli se slovy, že o tom ruském masovém vrahovi se hlasovat nebude a půjde rovnou pryč!

Autor: VK

Na radnici Prahy 6 dnes probíhalo ostře sledované jednání o osudu pomníku maršála Sovětského svazu Ivana Stěpanoviče Koněva. A dopadlo to způsobem, který může přerůst v demonstrace, v násilnosti, pouliční protesty a zejména v mezinárodní eskalaci vztahů mezi Českou republikou a Ruskou federací. Starosta za Prahu 6 Ondřej Kolář totiž nakonec při hlasování městské rady uspěl a prosadil odstranění pomníku maršála Koněva v blíže neurčeném časovém horizontu [1] a na jeho místě má vyrůst nová socha, resp. rovnou celé sousoší za několik desítek milionů korun, o kterém již máme v redakci podrobnosti.

02Ondřej Kolář, starosta Prahy 6

Počátkem tohoto týdne se radní na Praze 6 během diskuse o situaci bavili o tom, že již existuje jasná představa, jaká socha by měla na místě maršála Koněva stát. Radní se shodují na tom, že by se mělo jednat o sousoší všech osvoboditelů Prahy, které by mělo obsahovat celkem 4 postavy, i když se uvažuje i o vyšším počtu. Koncept sousoší by měl zachycovat příslušníka ROA, tedy Vlasovce a člena Ruské osvobozenecké armády, která až do 6. května 1945 dopoledne bojovala na straně Wehrmachtu.

Dále by tam měla být minimálně jedna socha Pražana, tedy obyčejného a bezejmenného obyvatele Prahy, který bude symbolizovat povstalce Pražského povstání. Další sochou by měl být generál Karel Kutlvašr, který velel Pražskému povstání a zajistil německým vojskům bezpečný ústup do amerických pozic spolu se židovským zlatem zkonfiskovaným po Židech odsunutých do Osvětimi. A poslední sochou by měl být neznámý voják Rudé armády, který neponese jméno, protože jejich jména prý nikdo neznal a maršálové prý nemají na osvobození Prahy žádnou zásluhu, pouze obyčejní vojáci Rudé armády, kteří prý často ani nebyli Rusové, ale Ukrajinci. To zaznělo dnes na radnici o přestávce na chodbě během divoké diskuse.

Sankce proti Česku za odstranění pomníku osvoboditele nejen Prahy, ale i Osvětimi

Ruský senátor Sergej Cekov, který patří do úzkého okruhu poradního sboru prezidenta Vladimira Putina, vzápětí po hlasování radnice Prahy 6 uvedl pro ruskou agenturu RIA Novosti, že navrhne prezidentu Putinovi uvalení sankcí na Českou republiku, sankce by se měly týkat vybraných politiků a představitelů v ČR, ale měly by zahrnovat i hospodářské sankce proti českým podnikům a českému kapitálu v Rusku [2].

To by postihlo nejvíce skupinu PPF Group Petra Kellnera, která má značná aktiva v Rusku, dále by se to dotklo automobilky Škoda, dále podniku Škoda Plzeň a některých dalších českých firem, které působí na ruském trhu. Jestli se k tomu opravdu Vladimir Putin odhodlá, to není jasné, protože cílem Putinovy administrativy je zlepšování vztahů s evropskými zeměmi a Vladimir Putin jako bývalý operátor KGB ví, že tyto protiruské a nenávistné kroky na Praze 6 nedělá česká politická reprezentace, ale jde o tzv. podpindos, tedy české štětky amerických neokonzervativců napojených na jejich think tanky a neziskovky.

03Sergej Cekov

Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář je synem bývalého velvyslance v USA Petra Koláře, který pracuje pro neziskovku Jakuba Jandy Evropské hodnoty, která je úzce napojená na americký neokonzervativní think-tank Atlantic Council. Ondřej Kolář jako člen TOP 09 nijak nevybočuje z této definice, protože TOP 09 je de facto fan club USA se všemi roztleskávačkami, které k tomu patří. Uvalení sankcí na ČR by bylo krátkozraké, protože to je přesně cílem provokací amerických neoconů, aby se Rusko co nejvíce vzdálilo od České republiky, aby spolu politici z Prahy a Moskvy přestali mluvit.

Daleko horší je ale fakt a skutečnost, že tyto provokace proti pomníku ruského maršála se překopírují do Ruska a pomníky českých legionářů nadobro zmizí. Tato reakce se dá očekávat. Nemyslím si, že by Vladimir Putin sankce opravdu uvalil, ale problém je v tom, že toto může vyvolat lavinu, protože takových pomníků je v ČR více. Snaha o odstraňování pomníků je snahou o odstraňování paměti. Piráti na radnici chtěli prosadit referendum o soše maršála Koněva, ale zástupci z TOP 09 jim řekli, že o masovém vrahovi nemá smysl vést referenda a půjde pryč rovnou, bez referenda.

Generál Kutlvašr se podepsal pod dohodu s nacisty, která byla nejen vlastizradou, ale především legalizací konfiskace židovského majetku v celém Protektorátu

04Největší zděšení u nás v redakci vzbuzují informace z radnice Prahy 6 o tom, že radní si znovu a znovu zahrávají s myšlenkou, že by maršála Koněva mělo nahradit sousoší, na kterém bude kromě Vlasovců figurovat i generál Karel Kutlvašr, bývalý legionář. Generál Kutlvašr velel Pražskému povstání od 5. do 8. května 1945 a právě 8. května odpoledne došlo k bizarnímu jednání v Pečkově paláci, v tehdy již vyklizené a povstalci obsazené budově Gestapa, k jednání s německými veliteli, kteří zastupovali nejen pražskou posádku Waffen SS a Wehrmachtu, ale i zástupce velitele Skupiny armád Střed (Heeresgruppe Mitte), která měla 8. května 1945 na území Protektorátu stále 1 milion mužů a dodnes zůstává záhadou úloha této mamutí armády, která se vůbec nepokusila o pomoc Berlínu. V mé nové knize se úlohou této armády zabývám podrobněji, protože její úloha byla opravdu neobvyklá.

A právě generál Karel Kutlvašr se dohodl s touto armádou, že německá ozbrojená moc se stáhne z Prahy a nikdo se nepokusí nákladní vozy a obrněné transporty zastavit. Generál Kutlvašr s tím souhlasil, jenže tím na sebe přivolal kletbu ze strany Židů. Němci totiž 8. května z Prahy odvezli kompletní okultní knihovnu Rabiho Löwa, vlastním jménem Judah Loew ben Bezalel, který byl správcem tzv. Mah’ralu, též zvaného Moreinu Ha-Rav Loew. V překladu to znamená “Náš učitel, Rabi Löw” a tyto knihy uchovávala Pražská židovská obec, údajně ve sklepích pod starou synagogou a různě po domech a domácnostech na Josefově. Heinrich Himmler teprve až ke konci války rozklíčoval, že tyto židovské knihy talmudického učence Löwa ve skutečnosti obsahují návody na rituální ovládaní černého Slunce “Herešav”, které se nachází v okultní rovině v podzemí přímo pod Staroměstským náměstím. Černé Slunce je de facto temná hmota, nejstrašnější energie a zbraň ve vesmíru.

Němci se dostali k nebezpečným talmudickým a rituálním spisům po americkém bombardování Prahy a po odkrytí sklepů na Josefově

Generál Kutlvašr si vůbec neuvědomil, že Němci z Prahy dne 8. května odváží kompletní židovský mobiliář z Josefova, kromě několika tun zlata a šperků, které byly zkonfiskovány po Židech odsunutých do lágrů v Osvětimi, se jednalo právě o okultní knihovnu a talmudické spisy, které se nesmí a nesměly nikdy dostat do rukou nežidů. Jsou vysoce nebezpečné, rituálně zbrocené krví, posedlé démony a nesmí se v nich listovat vlastní rukou.

Skupina armád Střed měla po celou dobu války na území Protektorátu 1 milion mužů a dokonce ani americká a ani ruská armáda netušila, co proboha tato mamutí armáda v Protektorátu dělá, když kolem se hroutí III. Říše, ale nikdo ji nikam nepřesunuje a nepovolává v závěru války. Adolf Hitler na zastavení postupu Sovětů v dubnu 1945 v blízkosti Berlína potřeboval 200 až 300 000 mužů, které mohl povolat z Protektorátu. Jenže to neudělal. Skupina armád Střed jakoby neexistovala a plynule přešla na západ do americké okupační zóny. Němci se stali po II. sv. válce nejmocnější zemí v Evropě. Vděčí za to té věci, kterou si odvezli tehdy 8. května 1945 z Prahy.

05Rozbombardovaná Praha po náletu americké perutě.

Generál Kutlvašr se touto dohodou dopustil vlastizrady, protože Waffen SS odvezly z Prahy ty největší cennosti z Národního muzea, z depozitářů, z depozitních sejfů Živnobanky, veškeré zlato a drahé šperky po odsunutých Židech a především nenahraditelné archiválie z židovského Josefova, po kterých toužil Heinrich Himmler. Bylo to až americké bombardování Prahy ze dne 14. února 1945, které Němcům odkrylo sklepy, které celou válku hledali. Američané chtěli německé úsilí o získání Herešavu zlikvidovat, a proto nálet byl veden na Staré město a došlo ke svržení pum na Faustův dům. To je ovšem na jiné téma a více najdete v mé nové chystané knize, pokud vás zajímá pozadí odjezdu nacistů z Prahy v květnu 1945 a proč milionová armáda byla seskupena okolo Prahy, namísto toho, aby zachraňovala hroutící se říši.

Rozhodnutí radnice na Praze 6 je plivnutím do tváře odsunutým Židům z Prahy do Osvětimi. Soldateska TOP 09 sochu osvoboditele odstraní a nahradí sochou generála, který nechal nacisty uprchnout s židovskými majetky.

Každopádně je jisté, že TOP 09 chce místo maršála Koněva raději generála Karla Kutlvašra, který umožnil nacistům ukončit II. sv. válku s tučnou kořistí po českých Židech. A hádejte, proč takovou urážku Židům podporuje TOP 09? Protože je to proces, který vyhovuje sionistům! O politicích TOP 09 by se to dalo shrnout Pjakinovským rčením “Éto děbily”, protože pokud opravdu bude místo Koněva, který osvobodil Židy v Osvětimi, stát na náměstí Interbrigád v Praze generál Kutlvašr, který nacistům umožnil utéct se zlatem a šperky zkonfiskovanými právě od těch Židů z Osvětimi, tak tím vzniká neuvěřitelné chucpe!

06Socha maršála Koněva v Praze 6.

Vzniká tím situace, kdy jsou to opět Židé, kteří se stávají obětmi útoků sionistů, tentokrát v historické rovině, že namísto hrdiny, který je osvobodil z Osvětimi, se budou stavět pomníky generálům, kteří se v Pečkově paláci bývalého Gestapa dohodli s veliteli Waffen SS a Skupiny armád Střed na luxusním odsunu z Protektorátu s vrchovatě naloženým auty zlatem, šperky, obrazy, cennostmi a navrch k tomu s nejpřísněji střeženými židovskými elaboráty o okultismu, které jsou natolik nebezpečné, že je nesmí do ruky vzít nikdo bez zasvěcení, ani rabíni se jich nesmí rukou dotknout a používají hůlky, aby nebyli posednutí démony.

Když se podíváte na Angelu Merkel a její třes, když zaznějí tóny německé hymny, dovedu si představit, jakými knihami a spisy se probírá. A ručně, vlastní rukou, bez dřívka Effel Khaun. Není první a nebude ani poslední. Tyto spisy se nikdy neměly dostat z Prahy. Je však opravdu neuvěřitelné, že Židé přijdou v Praze o pomník svého osvoboditele v Osvětimi a plebejci z TOP 09 ho nahradí sousoším s generálem, který Židy připravil o jejich zlato, majetky a především spisy Rabiho Löwa o černém Slunci pod Prahou.

Zdroj texxtu a foto: (1)