První případ obvinění z vraždy kvůli vakcíně na světě proti Billu Gatesovi a Adaru Poonawallovi byl předložen indickému nejvyššímu soudu

Od: Indická advokátní komora, 29. 11. 2021

U indického nejvyššího soudu je podána žaloba na Billa Gatese a Adara Poonawallu za první vraždu vakcínou na světě. [Kiran Yadav Vs. State and ors.Criminal Writ Petition (St.) 18017 of 2021].

Navrhovatel se domáhal trestního stíhání výrobce vakcíny AstraZeneca (Covishield) Billa Gatese, jeho partnera Adara Poonawally a dalších vládních úředníků a představitelů zapojených do vraždy 23 letého muže, který přišel o život kvůli očkování. Zesnulý se nechal očkovat vakcínou Covishield, protože věřil falešnému příběhu, že vakcína je zcela bezpečná, a také díky požadavku na dodržování předpisů, který stanovily železnice, že cestovat mohou pouze dvakrát očkované osoby.

Vládní výbor pro nežádoucí příhody po imunizaci (AEFI) nedávno přiznal, že smrt Dr. Snehal Lunawatova byla způsobena vedlejšími účinky vakcíny Covishield. Zmíněná zpráva odhalila nepravdivost tvrzení vakcinačního syndikátu, že vakcíny jsou zcela bezpečné.

Předkladatel mávrhu požadoval odškodnění ve výši 1000 crores (134 milionů USD) a požádal o prozatímní odškodnění ve výši 100 crores (13,4 milionu USD).

Předkladatel návrhu rovněž požádal o detektor lži, test narkoanalýzy obviněného Billa Gatese a dalších osob.

V případě projednávaném americkým soudem ohledně vedlejších účinků vakcín proti MR soud přijal dohodu o odškodnění ve výši 101 milionů amerických dolarů (cca 752 milionů rupií) pro poškozeného. V jiném americkém případě CIA, úřad pro vyšetřování trestných činů FDA, vymáhal od farmaceutické společnosti GlaxoSmithKline přibližně 10,2 miliardy amerických dolarů (asi 76 000 000 rupií) za různé trestné činy včetně zamlčování vedlejších účinků léků a ohrožení života Američanů.

Spojené státy dále tvrdí, že společnost GSK sponzorovala programy večeří, obědů, lázeňské programy a podobné aktivity na podporu užívání přípravku Paxil u dětí a dospívajících. Společnost GSK zaplatila řečníka, který promluvil k publiku lékařů, a zaplatila jídlo nebo lázeňskou péči lékařům, kteří se jí zúčastnili. V letech 2001 až 2007 společnost GSK neuvedla některé údaje o bezpečnosti léku Avandia, který je určen pro léčbu cukrovky.

Chybějící informace zahrnovaly údaje o některých studiích po uvedení na trh a také údaje o dvou studiích provedených v reakci na obavy evropských regulačních orgánů ohledně kardiovaskulární bezpečnosti přípravku Avandia. V roce 2007 přidala FDA na etiketu přípravku Avandia dvě varování na černém rámečku, která upozorňují lékaře na možné zvýšené riziko  městnavého srdečního selhání a infarktu myokardu (srdečního infarktu).

Zahrnuje také obvinění, že společnost GSK platila úplatky zdravotnickým pracovníkům, aby je přiměla k propagaci a předepisování těchto léků a také léků Imitrex, Lotronex, Flovent a Valtrex. Spojené státy tvrdí, že toto jednání vedlo k předkládání falešných žádostí do federálních programů zdravotní péče.

Ústavní senát indického Nejvyššího soudu ve věci Anita Kushwaha (2016) 8 SCC 509 dal jasně najevo, že práva Indů nejsou o nic menší než práva lidí na celém světě. Očekává se, že v Indii budou brzy podány tisíce žádostí o odškodnění.

Rozsudek ve věci Montgomery [2015] UKSC 11, Airdale NHS Trust Vs. Bland (1993) 1 All ER 821, Common Cause Vs. Union of India (2018) 5 SCC 1 a Registrar General Vs. State of Meghalaya 2021 SCC OnLineMegh 130 a také Všeobecná deklarace o bioetice a lidských právech z roku 2005 jasně uvádí, že před podáním vakcíny nebo jakékoli léčby by měl být člověk informován o vedlejších účincích léku a také o dostupných alternativních prostředcích.

Pokud je některá osoba očkována na základě zamlčování skutečností nebo lží, že uvedené vakcíny jsou zcela bezpečné, rovná se to souhlasu získanému podvodem. V Indii je očkování pod podvodem nebo násilím/nátlakem nebo kladením určitých omezujícíchpodmínek občanskoprávním a trestněprávním deliktem. [Registrar General Vs. State of Meghalaya 2021 SCC OnLineMegh 130].

Na základě výše uvedeného právního stavu navrhovatel požádal o registraci F.I.R. podle § 52, 115, 302, 409, 120(B), 420, 34, 109 atd. IPC a § 51(b), 55 zákona o řízení katastrof z roku 2005 proti příslušným úředníkům, kteří prodávali vakcíny jako zcela bezpečné.

Bill Gates a Adar Poonawalla, partneři při výrobě vakcíny Covishield (AstraZeneca), jsou obviněni z účasti na spiknutí.

V Indii je osoba umožňující falešný marketing svého výrobku rovněž považována za vinnou kvůli svému jednání z nedbalosti a opomenutí. V tomto ohledu se na Billa Gatese a Adara Poonawallu vztahují ustanovení § 120(B), 34, 109 atd. zákona IPC, aby se stali vinnými z masových vražd, tj. § 302, 115 atd. zákona IPC.

Část z obsahu návrhu:

  • C.B.I. ať nařídí, aby tuto petici považoval za F.I.R. a stíhal pachatele, jak učinil Nejvyšší soud ve věci Noida Entrepreneurs Association Vs. Noida (2011) 6 SCC 508 a následoval tento Nejvyšší soud ve věci Param Bir Singh v. State of Maharashtra, 2021 SCC OnLineBom 516.
  • B.I. budiž dále nařízeno, aby neprodleně zahájil vazební výslech obviněného a využil vědeckých testů, jako je test detektoru lži, test mozkové mapy a test narkoanalýzy, k odhalení celého spiknutí a k záchraně života indických občanů;

Příkaz odpůrci č. 1, tj. státu Maháráštra, aby navrhovateli neprodleně vyplatil prozatímní odškodnění ve výši 100 crores rupií a poté je vymáhal od úředníků odpovědných za smrt občana navrhovatele jejich úmyslným a protiprávním jednáním z nedbalosti a opomenutím.“

Podle znaleckého posudku a s ohledem na důkazy, které mají vypovídající hodnotu, dostanou Bill Gates a Adar Poonawalla trest smrti.

Navrhovatel se rovněž opíral o kriminální minulost Billa Gatese, který zabil 8 dětí ženského pohlaví neoprávněným zkoušením HPV vakcín v Indii, a o rozsudek ústavního senátu Nejvyššího soudu ve věci Kalpana Mehta’s Case (2018) 7 SCC 1, který je pádným důkazem proti Billu Gatesovi a jeho syndikátu vakcín.

Předkladatel petice rovněž odkázal na důkazy o zlovolném plánu Billa Gatese v programu dětské obrny, který zničil životy 4,5 tisíce dětí v Indii, neboť utrpěly nový typ ochrnutí. To je rovněž další důkaz zvráceného a zločinného smýšlení Billa Gatese.

Podle odborníků není šance, že by Bill Gates dostal v tomto případě kauci, a veškerý movitý i nemovitý majetek obviněného bude brzy zabaven.

Různé společenské organizace a obyčejní lidé se rozhodli využít občanského práva na zatčení obviněných, jak je stanoveno v § 43 trestního řádu. Podle tohoto paragrafu může každý občan zatknout Billa Gatese, Adara Poonawallu a další obviněné a předat je policii.

V Indii budou brzy podány tisíce žalob, jak informoval advokát Ishwarlal Agarwal, vedoucí Národního koordinačního výboru Indické advokátní komory.

 *****

Poznámka Admina: Návrh žaloby je jedna věc, odsouzení druhá. Moc těm Indům v tom nevěřím. Nakonec, i kdyby ho odsoudili, v praxi by to jen znamenalo, že se již nesmí ukázat v Indii a možná dalších pár státech, které mají s Indii podepsánou smlouvu o vydávání občanů. Na druhou stranu je to pořád lepší než nic.

Originál článku: Global Research
Překlad a úprava úvodního obrázku: Administrátor Nekorektní TOP-CZ

podpora2

1 komentář

  1. To je otazka jestli se to tyka i Sikhu paklize ano tak pozor!!!
    To by mohlo byt pro BG dost velke nebezpeci neb Sikhove jsou vsude a v USA tez a Sikhove jsou velmi statecni bojovnici a umeji spradat zakerne pasti vsak vime . Pozor Sikhove maji uhlavniho nepritele a to jsou muslimove.

Comments are closed.