Program na maskování společnosti je groteskní vládní manipulace vyděšené a zmatené veřejnosti.

Autor: Prof. Bill Willers, 23. září 2020

„Každý, kdo věří v cokoli, co americká vláda říká, je naivní nad rámec toho slova.“ – Paul Craig Roberts, 2014.  (Poznámka Admina: Vztaženo i na naši vládu)

Dramatický obrat v oficiální politice USA, týkající se maskování obličeje je ztělesněn zprávou amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) z května 2020, ve které jsou obličejové masky uznány jako neúčinné při blokování přenosu viru, přičemž o dva měsíce později v červenci 2020 následovalo nevysvětlitelné doporučení CDC, aby byla veřejnost maskována. Předchozí zpráva byla vytvořena na podkladě 14 randomizovaných kontrolovaných studií a recenzí od roku 1982. Radikální změna o dva měsíce později nebyla založena na ničem, co by mohlo jakýmkoli způsobem vyvrátit desítky dřívějších studií.

Na webové stránce z července 2020 s nadpisem „Důkaz účinnosti nošení masek“, se ukazuje směšné umělcovo ztvárnění dnes již známých špičatých sfér, které naznačují, že viry se odrážejí od povrchu látky jako kuličky pingpongu od betonu (ačkoli text uvádí kapičky). Je to účelná a neodpustitelná vizuální lež. Odkaz na „objevující se důkazy“ účinnosti masky vede k bibliografii 19 „Nedávných studií“ (přejděte dolů). Je obtížné vysvětlit obyčeným lidem, „ne vědcům“ co lze a co nelze považovat za odbornou vědeckou studii. Jen tak na okraj, první uvedená „studie“ v této bibliografii CDC, je zpráva založená na jediné asymptomatické infekci. To by se dalo kvalifikovat jako předmět, který bude začleněn do studie, ale samo o sobě to není „studie“ 17 (bez legrace) uvedených autorů.

Dalších 18 (na webu z 7. srpna 2020, „aktualizace“) sestává primárně ze zpráv o virové zátěži, prevalenci asymptomatických pacientů, „předpokládaného“ přenosu v rodině (5), rychlosti šíření, účinnosti filtrace tkaninou, dokonce i světelná vizualizace orálních kapiček laserem, (opravdu). Pouze čtyři se zabývají maskami samy o sobě, ale ani jedna neprokazuje účinnost veřejného maskování. Jeden vlastně končí s podporou autorů:

…. použití chirurgické masky jako jednoho z doporučených zásahů na etiketu kašle, [jejich termín]. Etiketa? Podívejte se na ně. Tento seznam, je žalostně slabou snahou CDC ospravedlnit své neobhájitelné doporučení veřejného maskování. Nedokumentuje nic, co by zvrátilo roky studií, které v souhrnu ukazují, že veřejné maskování je neúčinné v prevenci přenosu virů. Nejsou k dispozici žádné nové vědecké studie, které by poskytly tvrzení a důkazy, že riziko přenosu dramaticky klesá, když lidé nosí masky.

Masky, a pouze masky profesionální kvality, jsou určeny konkrétně jako ochrana pro zdravotnické pracovníky zabývající se infikovanými pacienty, u nichž je pravděpodobné, že rozšíří patogeny ve formě aerosolu. Program maskování společnosti je groteskní vládní manipulací vyděšené a zmatené veřejnosti. CDC svým prosazováním maskovací šarády veřejnosti, likviduje důvěru veřejnosti. Situace absolutně páchne skrytým projektem globálního rozsahu a pokud by byla vážná investigativní žurnalistika normou, byli by reportéři ve všech zjevných politických souvislostech, jako jsou mouchy na hnijícím masu. Místo toho máme velký mediální záměr zatmění a potlačování, všeho, co je v rozporu s totalitním „oficiálním stanoviskem“.

Současná situace týkající se CDC a médií není ojedinělá. V roce 2009 investigativní novinářka Sharyl Attkissonová poskytla informmaci pro CBS, že CDC najednou nedoporučuje testování viru „prasečí chřipky“ H1N1 (bez ohledu na jeho federální mandát) poté, co jej prohlásil za epidemii. Tvrzeným důvodem zvratu bylo, že další sledování, během známé epidemie, by plýtvalo zdroji. V rozhovoru s Jon Rappoportem, Attkissonová dodala, že se prostřednictvím zákona o svobodě informací dozvěděla, že před zastavením testování CDC téměř žádný z případů, které byly hlášeny jako H1N1, ve skutečnosti nebyla prasečí chřipka nebo vůbec žádná chřipka. A co tedy? CBS a obecně sdělovací prostředky ignorovaly její objev a pokračovaly v epidemii prasečí chřipky. Attkissonová shrnula:

Ventilovali jsme mnoho příběhů, které podporovaly myšlenku o epidemii, ale ne ten jediný, který by vrhl originální a nové světlo na všechnu tu bombastickou reklamu což způsobilo, že mnoho lidí na veřejnosti vzalo a dalo svým dětem experimentální vakcínu což zřejmě nebylo nutné.

Prosazování veřejného maskování se nyní zdvojnásobilo. Dne 16. září 2020 na C-Span svědčíl ředitel CDC Robert Redfield [přeskočit na 1:04:40] před Kongresem:

Obličejové masky jsou nejdůležitějším mocným nástrojem v oblasti veřejného zdraví, který máme. Máme jasné vědecké důkazy jež fungují a jsou naší nejlepší obranou. Mohl bych dokonce zajít tak daleko a říct, že tato maska na obličej [drží v ruce standardní látkovou masku] je větší zárukou, že mě ochrání před Covidem, než když si vezmu vakcínu Covid, protože imunogenicita může být 70% a pokud nedostávám imunitní odpověď, vakcína mě neochrání. Tato maska ano.

Podle desetiletí vědeckých studií je prohlášení ředitele CDC čistý výmysl.

*
Pokud jde o nápadné lži do tváře, Národní institut pro standardy a technologie (NIST) možná vytvořil byrokratický rekord. Každý, kdo si dosud neuvědomuje, že třetí budova Světového obchodního centra, budova č. 7, jenž se 11. září 2001 zhroutila později, byla buď v nějaké formě na samotce, nebo nabalzamována televizními zprávami a americkými „rekordními novinami“. Budova č. 7 náhle a dokonale upadla, protože byla profesionálně připravena ke zničení dávno před 11. zářím 2001 a několik minut do této 15minutové prezentaci A&E to dává velmi jasně najevo. Dvojí fakta, že budova č. 7 byla (1) tak mistrovsky řízenou demolicí, že se jí říkalo „umělecké dílo“ a (2) nebyla dokonce uvedena v oficiální zprávě Komise z 11. září, (sama o sobě nestydatým podvodem ), označuje nejen trestný čin, ale také pokračující zakrývání úponků zasahujících do mnoha sektorů vlády, médií a bohužel i akademické obce.

Vydání studie NIST z roku 2008, která nabízí lež, že požáry v kancelářích způsobily kolaps, je ohromující svou drzostí a zahrnuje jejich počítačovou simulaci, která se nijak nepodobá tomu, co ve skutečnosti vidíte, protože č. 7 začíná svůj pokles dokonalou symetrií rychlostí blízkou volnému pádu, jako by najednou neexistovaly tisíce tun konstrukční oceli. Čtyřminutové video v rámci vydání NIST zahrnuje vládního funkcionáře ležícího v kameře, jak mu bylo zcela jistě nařízeno. Lže, protože kolaps budovy č. 7 je ve vší své zjevnosti jedinou událostí, která s největší pravděpodobností „otevřela oči“, což vedlo k objevení celého katalogu lží. Z pohledu tvůrců útoku z 11. září musí být lež“„kancelářských požárů“ chráněna za každou cenu.

Lži páchané CDC a NIST nejsou izolovány v rámci vymezených strategií. Místo toho jsou obě zapleteni do mnohem většího mnohostranného imperiálního projektu, který má globální dosah. Pro ty, kteří hledají jeho rušivé detaily, je tu mýtné. William Pepper, který strávil 40 let ve snaze zjistit pravdu o vraždě krále, o této zkušenosti napsal: „Jeho odhalení a zkušenosti vyvolaly ve spisovateli depresi pramenící z nevyhnutelné konfrontace s hloubkou, do níž lidi spaddli. Dokonce i ti, jimž podléhají profesionální etické kodexy.“ To je spravedlivý popis mých vlastních poznání, když sleduji prohlášení lékařských odborníků z CDC a inženýrů z NIST.

****

Poznámka pro čtenáře: Přeposílejte tento článek vašim přátelům a známým. Kopírujte na vašem blogu, internetových fórech. atd.

****

Bill Willers je emeritní profesor biologie na „University of Wisconsin“ v Oshkosh. Je zakladatelem akční sítě „Superior Wilderness Action Network“ (SWAN) a redaktorem časopisů „Learning to Listen to the Land“ a „Unmanaged Landscapes“, od společnosti Island Press.

Zdroj článku a úvodního obrázku: Global Research
Překlad: Administrátor TOP-CZ.