Proč byla provedena razie v sídle bývalého prezidenta Trumpa Mar-a-Lago?

Autor: Peter Koenig, 15. 08. 2022

Při všech nevyšetřených a nepotrestaných zločinech, kterých se dopouštěli manželé Clintonovi, při všech nevyšetřených podezřeních z nezákonných obchodů, kterých se dopouštěla Pelosiová, při všech ZNÁMÝCH zločinech Bidenovy rodiny, se na Trumpa dělají razie? – Cynthia McKinneyová, bývalá členka Kongresu USA

Na tiskové konferenci ve středu 10. srpna bývalý prezident Donald Trump uvedl, že v pondělí, tedy o dva dny dříve, provedlo více než 30 agentů FBI razii v jeho rezidenci Mar-a-Lago v Palm Beach na Floridě. FBI odmítla během razie, která trvala více než 9 hodin, přítomnost Trumpova advokáta nebo jiných svědků. Trump naznačoval, že mohli využít příležitosti k podstrčení důkazů proti němu. A proč ne?

Je zřejmé, že razie v Trumpově rezidenci Mar-a-Lago se netýkala svazku dokumentů, které si mohl odnést z Bílého domu. Šlo o mnohem víc. A ještě není konec. Generální prokurátor USA Merrick Garland naznačil, že ještě nikdy v celé 152- leté historii ministerstva spravedlnosti USA, nebylo vedeno tak rozsáhlé vyšetřování bývalého prezidenta.

Pro náš národ nastaly temné časy,“ prohlásil bývalý prezident Trump v reakci na pondělní ranní razii FBI v jeho soukromé rezidenci Mar-a-Lago. Událost přirovnal k „útoku„, který „by se mohl odehrát pouze v rozvrácených zemích třetího světa“.

Prezident Palm Beach Freedom Institute Paul du Quenoy označil razii v Mar-a-Lago za zoufalý čin zkorumpovaného establishmentu.

Bývalý prezident je i nadále politickou silou, se kterou je třeba počítat, protože tvrdí, že volby v roce 2020 byly ukradeny, a má pro to údajně důkaz. Přesto tento doložený důkaz nebyl připuštěn k přezkoumání ani u jediného státního soudu, kterému jej předložil, ani u Nejvyššího soudu.

To, zda měl Trump pravdu, nebo ne, je méně důležité. Naprosté odmítnutí zabývat se případem předloženým bývalým prezidentem je natolik neobvyklé, že vyvolává nesčetné množství otázek.

Vítězství Donalda Trumpa ve volbách v roce 2016 mnohé překvapilo. Jak může veřejnost zvolit takového klauna, zněla obecná reakce mainstreamových médií. Po celou dobu svého prezidentství – a dokonce i před ním – byl v USA i ve světě pranýřován způsobem, jakým se nikdy v historii, s žádným bývalým americkým prezidentem, se strany mezinárodní diplomacie a médií nezacházelo.

Je to proto, že Trump navzdory všem předpokladům a proti minulému i současnému rádoby světovému trendu není globalista, ale přesvědčený nacionalista?

Nastala doba globalistů. Už neexistuje levice a pravice, socialismus a komunismus, demokraté a republikáni. Existují pouze globalisté a antiglobalisté.

Světové ekonomické fórum neboli globální agenda řízená WEF – v rámci Velkého resetu a Agendy 2030 OSN směřuje k Jednomu světovému řádu (OWO), který řídí malá elita.

Věčný generální ředitel WEF Klaus Schwab dal během poslední konference WEF v květnu 2022 v Davosu jasně najevo, že „máme prostředky ke zlepšení stavu světa„. Ve skutečnosti tím chtěl říci, že ONI, tato malá, ale důležitá skupina lidí v této místnosti, má moc vnutit světu jeho podobu. Podívejte se ZDE.

Tento koncept převzetí plné kontroly nad světem je jedním z korporátních finančních gigantů typu BlackRock, Vanguard, StateStreet a dalších bankovních titánů z Wall Street a soukromých miliardářských oligarchů. WEF, jimi štědře financovaný, zastupuje jejich mimořádně mocné zájmy po celém světě. Viz Vedení a řízení WEF – správní rada a další.

Tento koncept jednoho světa globalistů je diametrálně odlišný od vize světa Donalda Trumpa. Ten je nacionalistou à la „Make America Great Again“ a chce, aby USA nadále hrály vedoucí roli ve světě. Ale na rozdíl od toho, co indoktrinují média celému světu, nikoli jako jediné impérium, ale spíše jako klíčový hráč v multipolárním světě.

Během 75. zasedání Valného shromáždění OSN v září 2020 vyzval Trump vůdce všech zemí a doporučil jim, aby učinili totéž pro své země, aby se staly silnými, nezávislými, jako samostatné suverénní národy. To není právě globalistický názor. Ale je to názor, který se líbí většině zemí – a ještě více lidem na celém světě.

V současné době už mnoho lidí ví, že jednotný světový řád by se rovnal jednotné světové tyranii, OWT. Z tohoto důvodu je v srdcích lidí a i mnoha politiků v USA i na celém světě Donald Trump velmi oblíbený.

Samozřejmě mnoho z nich se to neodváží říci, protože média Trumpa a jeho, stejně jako jakékoli jiné než globalistické názory očernila do té míry, že by se na otevřené přiznání suverénního nacionalistického názoru pohlíželo jako na naprostou trapnost.

Není proto náhodou, že minulou středu 10. srpna 2022, pouhé dva dny po razii FBI v jeho rezidenci, byl bývalý prezident předvolán ke generální prokurátorce státu New York Letitii Jamesové, aby se dostavil k šestihodinové výpovědi týkající se obchodních praktik jeho realitní společnosti. Kromě uvedení svého jména se Trump opakovaně odvolával na svůj pátý dodatek o zákazu sebeobviňování. Kromě této výpovědi se toho veřejnost příliš nedozvěděla.

Zajímavá není výpověď sama o sobě, ale dvě na sobě zřejmě nezávislé paralelní akce proti bývalému prezidentovi, razie FBI v Trumpově rezidenci Mar-a-Lago a hned na to šestihodinový výslech generální prokurátorkou státu New York.

Tyto právní kroky proti bývalému prezidentovi budou médii rozmazávány, aby se snížila jeho moc a šance znovu kandidovat na prezidenta v roce 2024. Dalším jejich cílem je zabránit republikánům – z nichž většina podporuje Trumpa – převzít Sněmovnu reprezentantů i Senát v podzimních volbách v polovině volebního období.

Ačkoli Trump prohlásil, že v září 2022 oznámí, zda hodlá v roce 2024 kandidovat na prezidenta, nedávné video na kanálu Telegram vypadá, že „kandidát“ Trump je již na cestě své kampaně, což zní jako Trumpův „come-back Speech“ (návrat na scénu).

Kdyby se volby konaly dnes, Trump by Bidena porazil s přehledem v poměru 45 ku 32, tedy s náskokem 40 %. Viz průzkum Newsweeku.

Je zřejmé, že tato právní fiaska – a je možné, že jich bude ještě více – jsou posledním pokusem zabránit dalšímu rozpadu rádoby impéria globalistů WEF. Rozpadající se kult globalistů udělá vše pro to, aby zabránil Donaldu Trumpovi kandidovat na prezidenta v roce 2024.

*****

Peter Koenig je ekonomem a geopolitickým analytikem. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, 21. století, Greanville Post, Defend Democracy Press, TeleSUR, Blog Saker, New Eastern Outlook a další internetové weby. Je autorem knihy „Implosion – Economic Thriller“ o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a třiceti let zkušeností ze Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem knihy „Světový řád a revoluce„.

Originál zdroj článku a obrázků: Global Research
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2