Připravuje se OSN na nové „uzavření v rámci druhé Covid?“ Celosvětově represivní opatření, poslušnost a souhlas…

Autor: Peter Koenig, 26. srpna 2020.

Ženevská skupina lékařských ředitelů OSN (UNMD) pod vedením WHO, právě vydala „Prohlášení o shodě“ pro zaměstnance OSN v Ženevě, které v zásadě varuje zaměstnance OSN před přísnějšími opatřeními, která mají být přijata, jako je nošení masky v kanceláři, uplatňování dodržování vzdálenosti dvou metrů, stejně jako opět zvýšená práce z domova, když v červnu byly tyto podmínky uvolněny. Práce z domova znamená oddělit kolegy od sebe navzájem, spojit je pomocí elektroniky, ale žádný lidský kontakt. To je název hry.

UNMD odkazuje na nové předpisy Ženevského kantonu, založené na tvrzení Švýcarska o stálém nárůstu „infekcí“ Covid-19. Od začátku července nové „případy“ překročily 100 denně, na konci července dosáhly více než 200 a v polovině srpna přes 250. Pozitivní test se údajně neustále zvyšuje a často téměř o 10% denně. Nyní se překvapivě – říkají – 40% „případů“ týká lidí ve věku 20 až 40 let. Ale kdo to kontroluje? Je to mandát WHO k diverzifikaci statistik, aby se lépe ospravedlnilo univerzální očkování a další úplné zablokování?

Nyní víme, že nic z toho, masky, „případy „, „infekce“, „karanténa“, „uzamčení“, „očkování“, nebo jiná represivní opatření, nemají nic společného s Covidem. Jsou prostředkem a nástrojem Nového světového řádu (NWO) k „výcviku“ populace k úplné poslušnosti a kontrole neviditelnou supervelmocí, nebo hlubokým temným státem. WHO hraje v těchto hanebných plánech klíčovou roli, protože jí většina lidí a vlád stále považuje za autoritu, pokud jde o světové zdraví, což bohužel přestalo být před desítkami let.

Dle stanoviska švýcarských úřadů, je kanton v Ženevě, kde se mimochodem nacházejí WHO a OSN, „nejhorším“ švýcarským kantonem, který představuje zhruba třetinu všech „infekcí“. Mluvčí švýcarského ministerstva zdravotnictví poznamenal: „Pokud by byla Ženeva samostatnou zemí, musel by každý, kdo přichází ze Ženevy do zbytku Švýcarska, jít do karantény.“

Jak děsivé!

To je úroveň dělání strachu, ospravedlnění povinných obličejových masek na veřejných místech, v obchodech a uzavřených prostorách. Nevadí, že existuje silný protest provozovatelů malých obchodů a maloobchodních společností, protože rychle ztrácejí zákazníky. Lidé nechtějí nakupovat s maskami. Také jim to připadá zbytečné. Migrují tedy na online nakupování, většinu z toho ze zahraničí. Ztráty maloobchodu se odhadují nejméně na 30%. Již se hovoří o vynucení maškarády také v ulicích. Stejně tak je kladen nový důraz na „sociální distancování“. Lidém má být neustále na každém rohu vtloukáno do hlav, aby se drželi dál od sebe. Maškaráda s lidmi, kteří musí chodit, nebo stát dva metry od sebe.

Pokud by nějaký Marťan viděl lidskou rasu, bez páteře, bez sebeúcty, která jen plní rozkazy k tomu, co nejvážnější vědci považují za nejhorší podvod lidské historie, zákonitě by došel k názoru, že „lidská rasa se zbláznila, a sama se uzavírá do zapomnění. Pojďme sakra vypadnout z této krásné modré, ale šílené planety.“

Tato a další omezení začnou nejpozdějí od 1. října 2020. To pravděpodobně bude také začátek chřipkové sezóny 2020/2021, která bude vhodně smíchána s Covid-19 – a odůvodní tak další blokování, nezapomeňme, s hromadným očkováním, pro Covid a chřipku. Karanténa, ničení živobytí, ekonomický úpadek do větší chudoby, více bídy, více deprivace, více hladomoru, více smrtí. Ne smrtí z Covidu, ale socioekonomických smrtí. To je přesně to, o čem fanatici z eugeniky sní. Decimace světové populace.

WHO je nedílnou součástí té skupiny a doporučuje tyto kroky, jakmile obdrží od „Neviditelných příšer“ pokyn, aby tak učinila. OSN jde ještě dál. Nebo je to OSN, kdo přinutil nárůst Covid údajů v Ženevě, aby mohli připravit, nejprve své zaměstnance, pak populaci obecně, celosvětově, na nové uzavření v říjnu až listopadu? Všechno je možné.

Čeká nás dlouhá cesta co dokument OSN navrhuje. A stejně tak i úřady a to nejen ve Švýcarsku, ale na celém světě. Podívejme se na tyranská represivní opatření v Melbourne, státu Victoria v Austrálii, podobně na Novém Zélandu, v Jižní Africe, Thajsko hermeticky uzavřelo všechny své hranice, Německo se připravuje na nové uzavření, i když tvrdí opak, (možná nevydrží silný lidový odpor), stejně tak Francie a další státy. USA je omluvený stát, protože bojují proti rasovým nepokojům. Probudily protesty, hnutí Black Lives Matter (BLM) a protipolicijní nepokoje. Vše organizované a hrazené Sorosy, Rockefellery, Fordy, Gatesem a dalšími oligarchickými „filantropickými“ humanitárními nadacemi. Mainstream už nedokáže ani udržet krok s pokrytím městského chaosu v USA.

Všechny tyto předpovědi, projekce, hrozby, rozpory, anarchie ve městech, jsou vyrobeny záměrně nejen proto, aby zmátly, ale také potlačovaly a deprimovaly lidi. Beznaděj je účinná zbraň. Je to zbraňový příběh.

„Prohlášení o shodě ženevské sítě lékařských ředitelů OSN“ začíná slovy: „Nedávný nárůst nových případů“, aniž by vůbec popisovalo, co obnášejí NOVÉ PŘÍPADY.

Nové infekce? Nově testování pozitivně, ale žádné příznaky? Nemocní lidé? Hospitalizovaní lidé? Lidé, kteří zemřeli? Ve skutečnosti se úmrtnost vůbec nezvýšila. Na tyto „nové případy“, nebo „nové infekce“ nikdo nezemřel. Ale nikdo o této důležité skutečnosti neinformuje.

Zní to dramaticky: „případ, infekce“, ale nikdo se neodvažuje klást takzvaným patetickým a poškozeným orgánům takové zásadní otázky. Nikdo nežádá o vysvětlení, co tyto „zvýšené údaje“ ve skutečnosti znamenají? Zvyšují se v závislosti na zvýšeném testování? Jak probíhá testování? Ptá se někdy někdo, jak se provádějí a analyzují neslavné a kontroverzní testy polymerázové řetězové reakce (PCR) a jaké výsledky se uvádějí v análech statistik, aby vzniklo stále více „případů viru“?

Web „Virology Down Under““ uvádí komentář profesora Martina Haditsche, který píše v ProMed-mailu:

Pokud je mi známo, „infekce“ je definována jako důkaz infekčního činitele, (virus, baktérie) a důkaz množení v těle, nebo související zánětlivá reakce, která může být spojena s tímto činitelem. Moje otázka proto zní: kde byl odebrán vzorek od „asymptomatických“ lidí? PCR, jak všichni víme, detekuje pouze nukleové kyseliny. Pokud tedy není možné prokázat množení a není dána lokální nebo systémová zánětlivá odpověď, jak byla vyloučena „kontaminace“ (bez ohledu na to, zda v důsledku inaktivovaných částí MERS-CoV nebo dokonce úplných virových částic)? Nejedná se pouze o sémantickou otázku, ale měla by ovlivnit uváděný počet „případů“.

Shoduje se nárůst „nových případů“ s nárůstem nových testů?

Kdo dělá testy?

Existuje nezávislý subjekt, který kontroluje testy, monitoruje testy, kdo je testován a kdy a s jakou frekvencí se testy provádějí a uváděné výsledky? Jsou například lidé, kteří jsou testováni několikrát, také několikrát hlášeni?

„Prohlášení UMD o shodě“ není nic jiného než podpora globalizovaného strachu. Hodí se k agendě, obrovské zlověstné agendě. Povinné nošení masky je nejvíce nenáviděné opatření uložené hlubokým temným státem, neviditelnými pány, kteří nás tlačí do schématu NWO. Vědí to. Milují to. Jsou to psychopati. A nošení masky je nebezpečné, nebezpečné pro zdraví a pohodu člověka.

Ve většině měst v Evropě právě začal nový školní rok. Studenti jsou na mnoha místech nuceni nosit masky, kde nelze respektovat „sociální distancování“ ve třídách. Mnoho studentů absolvovalo pohovory po celé Evropě a pravděpodobně i na jiných kontinentech. Jejich reakce je téměř jednomyslná. Masky jsou nepohodlné, koncentrace klesá asi po dvou hodinách, večer jsme vyčerpaní a často nás bolí hlava. Není divu, obecně se ví, že dýchání vlastního CO2 místo kyslíku nemůže být příliš zdravé.

Nucené nošení masky je důležitou agendou „Velké transformace„, nebo „Velkého resetu„, které předpovídají MMF i WEF (Světové ekonomické fórum) a které mají být oficiálně „zavedeny“ ve švýcarském Davosu v lednu 2021. Je to program převýchovy rituály. Nosení masky je rituálem pro přijetí chování. Je to rituál zasvěcení směrem k poslušnosti. Čím rychleji a snadněji masku přijmete, tím rychleji jste přijati ve společnosti. Většina lidí chce být přijata. Poskytuje to pohodlí, bez ohledu na to, jak moc je toto přijetí nepříjemné a založené na lžích.

Pak je pár těch, kteří budou vzdorovat a kteří se nemají o „přijetí“. Divoce odolávají. Systém tyranie zajišťuje, aby byli sociálně diskriminováni a vyloučeni ze „společnosti“, že jsou sociálními no-goes. Dívá se na ně, jako by to byli příšery, šířítelé nemocí, diskriminovaní, vyloučení. Je to staré „rozděl a panuj“. Váš přítel se po celá léta náhle stane vaším nepřítelem. Rodiny, skupiny, kluby, celé společnosti jsou rozděleny a vytvářeny tak, aby navzájem pohrdaly – rozdělení podél „rituální linie“.

Úžasné, jak to funguje u masek. Počkejte, až uvidíte, jak to bude fungovat u očkování. Připravuje se další rituál, protože si nevšímáme toho, co nás čeká v příštích 5 až 10 letech. Akce Agenda ID2020 a Agenda 2030, pod převlekem OSN s cílem udržitelného rozvoje.

Nejsme ještě odsouzeni. Musíme však jednat rychle, rozhodně a jednotně – solidárně. Pojďme znovu objevit solidaritu.

***

Poznámka pro čtenáře: Přeposílejte tento článek vašim přátelům a známým. Kopírujte na vaše blogy, internetová fóra. atd.

Peter Koenig je ekonomem a geopolitickým analytikem. Je specialistou na vodní zdroje a životní prostředí. Více než 30 let pracoval ve Světové bance a Světové zdravotnické organizaci po celém světě v oblasti životního prostředí a vody. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše pro Global Research, ICH, RT, Sputnik, PressTV, 21. století, Greanville Post, Defend Democracy Press, TeleSUR, Blog Saker, New Eastern Outlook a další internetové weby. Je autorem knihy „Implosion – Economic Thriller“ o válce, ekologickém ničení a firemní chamtivosti, která vychází z faktů a třiceti let zkušeností ze Světové banky po celém světě. Je také spoluautorem knihy „Světový řád a revoluce„. Je výzkumným spolupracovníkem Centra pro výzkum globalizace.

Originál zdroj článku: Global Research
Zdroj pro úpravu obrázku: Wikipedie

Překlad: Administrátor TOP-CZ