Co příjde po ukončení karantén? Globální program očkování proti koronaviru

Autor: Michel Chossudovský, 24.03.2020

Tendence směřuje k celosvětovému zablokování vedenému strachem a dezinformacemi médií. V současné době jsou stovky milionů lidí na celém světě v karanténách.

Jaký bude další krok ve vývoji krize COV-19?

V Davosu na Světovém ekonomickém fóru (21.–24. Ledna) byl vyhlášen program očkování proti koronaviru sotva 2 týdny poté, co čínské orgány identifikovaly koronavirus.

Hlavní entitou pro novou iniciativu vakcíny proti koronaviru je Coalition for Epidemic Preparedness Innovations, (Koalice pro inovace připravenosti na epidemii), (CEPI), organizace sponzorovaná a financována Světovým ekonomickým fórem (WEF) a Bill & Melinda Gates Foundation.

Poznamenejte si chronologii: Vývoj vakcíny nCoV v roce 2019 byl vyhlášen na Světovém ekonomickém fóru v Davosu (WEF) 24. ledna, tedy týden před oficiálním zavedením nouzového stavu na celém světě Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), v době, kdy počet „potvrzených případů“ na celém světě (mimo Čínu) byl 150 (z toho 6 v USA).

CEPI usiluje o „monopolní“ roli v očkovacím průmyslu, jehož cílem je „projekt globálního očkování“, ve spolupráci s velkým počtem „kandidátů“. Oznámilo financování stávajícího partnerství s Inovio a University of Queensland (Austrálie). Kromě toho, CEPI má smlouvu s Moderna, Inc. a Americkým národním institutem alergických a infekčních nemocí (NIAID), vedeným Dr. Anthony Fauci, který byl nápomocen při rozšiřování strachu a panické kampaně po celé Americe: „desetkrát horší než sezónní chřipka“.

fauci

Podle zprávy Světové zdravotnické organizace týkající se čínské epidemie (která byla v současné době vyřešena), mezi nejčastěji hlášené příznaky [COVID-19] patřila horečka, suchý kašel a dušnost a většina pacientů (80%) měla mírné onemocnění. Přibližně 14% zažilo závažné onemocnění a 5% bylo kriticky nemocných. První zprávy naznačují, že závažnost onemocnění je spojena s věkem (> 60 let) a komorbiditou. (Zpráva sez velké části se opírá o hodnocení WOV v ČOVID-19 v Číně). V souladu s tím je i stanovisko Světové zdravotnické organizace, která sdělila, že ti, kteří se nakazí, mají obecně mírné onemocnění a zotaví se asi za dva týdny.

Ústřední role CEPI

CEPI jedná současně s několika farmaceutickými společnostmi. Moderna- NIAID je s největší pravděpodobností navržena k zavedení vakcíny COV-19 v USA.

31. ledna, den po oficiálním zahájení pandemie a rozhodnutí Trumpa o omezení letecké dopravy s Čínou, zveřejnila společnost CEPI své partnerství se společností CureVac AG, německou biofarmaceutickou společností. O několik dní později, počátkem února, CEPI „oznámila, že hlavní výrobce vakcín GSK umožní v reakci použít své vlastní adjuvans – sloučeniny, které zvyšují účinnost vakcín„.

Existuje mnoho „potenciálních společností“ s desítkami výzkumných skupin po celém světě, které vytvářejí vakcínu proti COVID-19.

Evropská Unie a USA zase v současné době soutěží o trhy s vakcínami jménem výkonných farmaceutických konglomerátů, přičemž Evropská komise nabízí finanční podporu až 80 milionů EUR společnosti CureVac AG poté, co bylo zjištěno, že se Trump, pod záštitou NIAID na čele s Dr. Anthony Faucim pokoušel zajistit exkluzivní přístup k vakcíně COVID-19, kterou vyvíjí CureVac AG.

Simulační cvičení Coronavirus Event 201 v říjnu 2019

Coronavirus, byl CEPI a WHO, původně pojmenován 2019-nCoV. Přesně stejný název, byl použit v Event 201, organizovaném a financovaném WEF a Bill & Melinda Gates Founndation, v John Hopkins centru pro zdravotní bezpečnost, v Baltimoru v polovině října 2019, jenž se týkal simulačního cvičení koronaviru.

Simulace Event 201, John Hopkins se zabývala vývojem účinné vakcíny v reakci na miliony případů (v simulaci z října 2019) nCoV 2019, se scénářem, podle kterého by byla ovlivněna celá populace planety. „Během počátečních měsíců pandemie se kumulativní počet případů [v simulaci] exponenciálně zvyšuje a každý týden se zdvojnásobuje. A jak se hromadí případy a úmrtí, ekonomické a společenské důsledky jsou stále závažnější.“

Scénář končí v 18-ti měsíční lhůtě s 65 miliony úmrtí. Pandemie se začíná snižovat kvůli klesajícímu počtu nakažených lidí. Pandemie bude do jisté míry pokračovat, dokud nebude účinná vakcína, nebo dokud nebude vystaveno 80-90% světové populace. Od této chvíle to bude pravděpodobně endemická dětská nemoc.

Globální očkovací program COV-19

CEPI (Gates + WEF, který financoval simulační cvičení), hraje v současné době klíčovou roli v rozsáhlém (globálním?) očkovacím programu ve spolupráci s biotechnologickými společnostmi Big Pharma, vládními agenturami a univerzitními laboratořemi.

hatchett

Vedeme rozhovory s celou řadou potenciálních partnerů a pro tyto rozhovory je rozhodující, jaký je plán na výrobu velmi velkého množství vakcíny v časovém rámci, který je potenciálně relevantní pro to, co si lidé stále více myslí, bude pandemie, pokud tam již není?“ [Richard Hatchett, generální ředitel CEPI v rozhovoru se stat.news.com].

Základním zaměřením je vývoj globální vakcíny.

Část našich partnerů dělala globální průzkum výrobních kapacit, abychom zjistili, kam komu zadat výrobu všech úspěšných produktů, které jsme dokázali vytvořit.

Hackett potvrdil, že projekt na vývoj vakcíny byl zahájen nejen před objevením a identifikací koronaviru (leden 2020), ale několik měsíců před simulačním cvičením v říjnu 2019.

Udělali jsme to v posledním roce. Využíváme informace, které jsme shromáždili, a necháme tento tým přemýšlet o příležitostech pro škálování vakcín různých typů. To je nedokončená práce. U některých technologií může být technologický transfer [k výrobci] něčím, co by mohlo být provedeno v časovém rámci, který byl relevantní pro epidemii.

Myslím, že bude opravdu důležité zapojit ty lidi, kteří mají přístup ke skutečně značné výrobní kapacitě. Velmi důležité bude, mít k disposici velké producenty kvůli jejich možnostem, jejich zkušenostem a jejich vnitřním zdrojům.

Výrobci vakcín budou velmi rychlí. Dr. Anthony Fauci, ředitel NIAID [který šíří paniku v síti TV], se domnívá, že klinické hodnocení vakcíny Moderna může být již na jaře.

Co se odehrává v reálném životě, je v některých ohledech podobné simulačnímu cvičení z října 2019 u Johna Hopkinse. Scénář je, jak vyrobit miliony vakcín za předpokladu, že se pandemie rozšíří. Vakcinační konglomeráty sponzorované CEPI již plánovaly své investice s dostatečným předstihem před celosvětovou zdravotnickou krizí.

Myslím si, že součástí obecné strategie je mít velký počet kandidátů, aby alespoň někteří z nich postupovali rychle. Poté každému z kandidátů musíte položit otázku: Jak to vyrobíte? A jak se dostanete k produkci v měřítku, které je smysluplné v souvislosti s nemocí, která infikuje celou společnost? (Rozhovor provedla Helen Branswell 03.02.2020, statisticsnews)

Moderna Inc

Moderna Inc se sídlem v Seattlu je jedním z několika zapojených společností podporovaných CEPI.

Moderna 24. února oznámila vývoj „experimentální vakcíny mRNA COVID-19, známé jako mRNA-1273„. Počáteční dávka vakcíny již byla odeslána vládním vědcům z Národního institutu alergických a infekčních nemocí (NIAID), jenž vede Dr. Antony Fauci.

Zatímco Moderna Inc zpočátku uvedla, že první klinická hodnocení by měla začít koncem dubna, v polovině března v Seattlu již začaly testy s lidskými dobrovolníky:

Vědci v Seattlu udělali první očkování první osobě v testu experimentální vakcíny proti koronaviru v pondělí, což vedlo k celosvětové honbě za ochranou i při pandemických vlnách.

Někteří pečlivě vybraní zdraví dobrovolníci ve věku 18 až 55 let dostanou vyšší dávky než jiní, aby otestovali, jak silné by mělo být očkování. Vědci zkontrolují případné vedlejší účinky a odeberou vzorky krve, aby otestovali, zda vakcína revoluuje imunitní systém a hledají povzbudivá vodítka, jako je NIH dříve nalezená u očkovaných myší.

„Nevíme, zda tato vakcína vyvolá imunitní odpověď, nebo zda bude bezpečná.“ Proto děláme testy,“ zdůraznil Jackson. „Není to ve fázi, kdy by bylo možné nebo obezřetné předat to celé populaci.“ (FOX místní informace)

Globální vakcína CEPI nCoV-2019 a platforma pro digitální identitu ID2020

Zatímco CEPI oznámila zahájení testů celosvětové vakcíny, na Světovém ekonomickém fóru v Davosu, probíhalo další důležité a související úsilí. Říká se tomu „Agenda ID2020, jenž podle Petera Koeniga představujeelektronický identifikační program, který využívá všeobecné očkování jako platformu pro digitální identitu“.

„Program využívá stávající registrace při narození a očkování, aby novorozencům poskytl přenosnou a perzistentní biometricky spojenou digitální identitu“. (Peter Koenig, březen 2020)

Zakládajícími partnery ID2020 jsou kromě jiných, Microsoft – Bill & Melinda Gates Foundation, Rockefellerova nadace a Globální aliance pro vakcíny a imunizaci (GAVI).

Za zmínku stojí časová osa. Aliance ID2020 uspořádala svůj summit v New Yorku pod názvem „Rising to the Good ID Challenge“ 19. září 2020, přesně měsíc před simulačním cvičením nCov-2019 s názvem Event 201 v John Hopkins nemocnici v Baltimoru.

Je to jen náhoda, že ID2020 se objevuje na začátku toho, co WHO nazývá pandemií? Nebo je pandemie potřebná k „zavádění“ mnoha ničivých programů ID2020? ( Peter Koenig, březen 2020)

ID2020 je součástí projektu „World Governance„, který by, v případě použití, rozvinul obrysy toho, co někteří analytici označili za globální policejní stát a jehož očkování zahrnuje osobní údaje několika miliard lidí po celém světě.

Po skončení karantén

Kampaň strachu bude pokračovat i po zablokování. Povzbudí těžkosti hospodářské a sociální krize lidi k očkování? Aby bylo možné implementovat globální vakcínu, musí propagandistická kampaň pokračovat. Pravda musí být potlačena. To jsou jejich „pokyny“, které musí být propagovány a plněny.

Hlavní aktéří, včetně CEPI, budou vyžadovat pevné schválení od WHO, (kterou kontrolují), zelené světlo od vědecké komunity a odvážná prohlášení zkorumpovaných politiků. Kromě toho budou muset potlačit informace a analýzy o vlastnostech viru, jak ho lze vyléčit bez vakcíny, což je v současné době předmětem diskuse virologů a lékařů v několika zemích, včetně USA.

Vzpomeňte si na pandemii prasečí chřipky H1N1 v roce 2009, kdy Obamova rada poradců pro vědu a technologii, porovnala pandemii H1N1 se španělskou pandemií chřipky, zatímco ujistila veřejnost, že ta byla smrtelnější.

Na základě neúplných a skromných údajů, generální ředitel WHO s autoritou předpověděl, že: „v příštích dvou letech by mohlo být nakaženo až 2 miliardy lidí, téměř jedna třetina světové populace.“ Tuto předpověď Světové zdravotnické organizace, pak v červenci 2009, reportovaly všechna západní média.

Byla to multibilionová bonanza pro společnost Big Pharma podporovaná tehdejší generální ředitelkou WHO Margaret Chanovou.

V následném prohlášení potvrdila, že:

Výrobci očkovacích látek by mohli ročně produkovat až 4,9 miliardy vakcín proti pandemické chřipce„, Margaret Chan, generální ředitelka Světové zdravotnické organizace (WHO), citovaná společností Reuters, 21. července 2009.

Prasečí chřipka by mohla v příštích dvou letech nakazit až 40 procent Američanů a několik set tisíc lidí by mohlo zemřít, pokud kampaň za očkování a jiná opatření nebudou úspěšná.“ (Úřední prohlášení Obamovy správy, Associated Press, 24. července 2009).

Neexistovala žádná pandemie ovlivňující 2 miliardy lidí.

Národní vlády zakoupily vakcíny od Big Pharma. Následně byly zničeny miliony dávek vakcíny. Finanční bonanza pro Big Pharma, výdajová krize pro národní vlády.

Nikdy nikdo nezahájil vyšetřování kdo byl za tímto multibilionovým podvodem. Pouze několik kritiků uvedlo, že pandemie H1N1 byla „falešná„.

Parlamentní shromáždění Rady Evropy (PACE), strážce lidských práv, veřejně zkoumalo motivy Světové zdravotnické organizace při vyhlášení pandemie. Předseda jejího vlivného zdravotnického výboru, epidemiolog Wolfgang Wodarg, prohlásil, že falešná pandemie“ byla „jedním z největších lékových skandálů století„. (Forbes, 10. února 2010).

Momentálně jsme v uzamčení, máme čas se zamyslet. Je zapotřebí, dokonale se poučit z pandemie H1N1 2009.

Pandemie COVID-19 je mnohem závažnější než H1N1 v roce 2009. Pandemie COV-19 poskytla záminku a zdůvodnění destabilizace ekonomik celých zemí a ochudila velké sektory světové populace. Nebývalý stav v moderní historii.

Je důležité, abychom jednali soudržně a solidárně s těmi, kteří se stali obětí této krize. Život lidí je v pádu a jejich kupní síla byla zničena. Jaký druh zkroucené sociální struktury nás očekává v důsledku blokády?

Můžeme věřit Světové zdravotnické organizaci (WHO) a silným ekonomickým zájmovým skupinám, které za ní stojí?

Můžeme důvěřovat hlavním aktérům projektu globálního očkování s více než bilionem dolarů?

Můžeme věřit západním médiím, která vedou kampaň pro strach? Dezinformace udržuje lži a výmysly. Můžeme věřit našim „zkorumpovaným“ vládám? Naše národní hospodářství bylo zničeno.

Jedná se o akt „ekonomické války“ proti lidskosti.

****

Profesor Michel Chossudovsky je oceněný autor, profesor ekonomie (emeritus) na Ottawské univerzitě, zakladatel a ředitel Centra pro výzkum globalizace (CRG) v Montrealu, redaktor Global Research. Vyučoval jako hostující profesor v západní Evropě, jihovýchodní Asii, Tichomoří a Latinské Americe. Působil jako ekonomický poradce vládám rozvojových zemí a působil jako konzultant několika mezinárodních organizací. Je autorem jedenácti knih, včetně Globalizace chudoby a Nový světový řád (2003), Americké „Války proti terorismu“ (2005), Globální ekonomická krize, Velká deprese dvacátého prvního století (2009) (Editor) ), K scénáři druhé světové války: Nebezpečí jaderné války (2011), Globalizace války, Americká dlouhá válka proti lidskosti (2015). Je přispěvatelem do Encyclopaedia Britannica. Jeho spisy byly publikovány ve více než dvaceti jazycích. V roce 2014 získal Zlatou medaili za zásluhy Srbské republiky za své spisy o válce o agresi NATO proti Jugoslávii.

Originál zdroj textu a úvodního obrázku: Global Research
Překlad: Administrátor TOP-CZ