Před pár dny v médiích proběhla zpráva o již existující vakcíně Covid-19. Pojďme se na ni podívat!

Autor: Whitney Webb, 22. května 2020

Vládní úředníci, političtí vědci a samozvaní „globální zdravotničtí odborníci“, jako je miliardář Bill Gates, stále častěji poučují veřejnost, že hromadná shromáždění a jakékoli zdání „normálnosti“ se nevrátí, dokud se nevytvoří vakcína pro nový coronavirus Covid- 19. Tato lež je je vytvořena a následně distribuována do mas. V posledních týdnech se ukázalo, že vedoucím kandidátem na vakcínu Covid-19 je vakcína messenger RNA (mRNA) vyvinutá společností Moderna Inc. se sídlem v Bostonu.

Moderna dnes oznámila, že „se zdá“, že její kandidát na vakcínu s názvem mRNA-1273 vyvolává imunitní odpověď u osmi lidí, kteří ji obdrželi. Toto prohlášení Moderny je podivné vzhledem k tomu, že podle zprávy v Times, dotyčná „studie“ je zaměřena na bezpečnost a „ve skutečnosti není určena k měření účinnosti vakcíny.“ Zejména ze zjištění studie o bezpečnosti vakcíny nebylo nic hlášeno kromě tvrzení, že je „obecně bezpečná„. Za zmínku také stojí, že toto „zaměření na bezpečnost“, bylo zahájeno až v březnu, a proto to představuje pouze zkoumání účinků vakcíny ve velmi krátkodobém horizontu.

Hlavní média ve více zemích běžela s titulky trumfů, že vakcína Moderna Covid-19 „vykazuje slibné včasné výsledky“ a prezentovala „povzbuzující včasné příznaky“ kvůli své domnělé schopnosti produkovat u lidi protilátky Covid-19. Kromě toho tyto zprávy z médií nedokázaly vyvolat další jednoduché, ale nezbytné odpovědi na otázky, jako například to, jak může být velikost vzorku pouze osmi lidí, vědeckým zjištěním jakéhokoli skutečného významu, bez dalšího testování zahrnujícího větší velikosti vzorku. Také zapomněly, že dotyčná studie není ani dokončena, protože tisková zpráva vlády USA uvádí, že tato zjištění jsou pouze „předběžnými výsledky„. Studii navíc vede Národní ústav pro alergické a infekční choroby USA (NIAID), v jejímž čele stojí Dr. Anthony Fauci, který je klíčovou postavou koronavírové reakce vlády USA.

Ačkoli není jasné, zda se tyto „povzbudivé včasné příznaky“ budou replikovat v budoucích testech větších vzorků, které jsou skutečně navrženy k testování účinnosti vakcíny, pro Modernu je zpráva jistě vítána, protože její minulé vakcíny mRNA zatím nikdy nedokázaly vyprodukovat téměř žádnou imunitní odpověď, což dokumentuje, že tato společnost, v celé své historii co existuje, nikdy nepřinesla na trh mRNA vakcínu.

Nicméně od posledního podzimu se Moderna snažila tento problém vyřešit přidáním „nanočástic“ do své mRNA vakcíny, což je modifikace financovaná Agenturou pro obranu pokročilých výzkumných projektů Pentagonu (DARPA). Moderna je „strategickým spojencem“ DARPA a před současnou kronavírusovou krizí obdržela miliony USD od DARPA a Bill and Melinda Gates Foundation. Plány DARPA na nanočástice a nanotechnologie a jejich potenciálně orwellovských aplikací, byly předmětem nedávné zprávy v The Last American Vagabond.

Čtěte článek: Očkovací aktivismus nadace Bill & Melinda Gates Foundation

Díky „prozatímním výsledkům“ této nové studie, je Moderna připravena převzít vedení v závodě, aby získala vládní schválení vakcíny Covid-19. Moderna se v posledních týdnech posunula před ostatní kandidáty na vakcínu Covid-19. Její vakcína byla první vakcínou v USA, která se zúčastnila pokusů na lidech (poté, co bylo povoleno vynechat pokusy na zvířatech) a těšila se také silné podpoře ze strany americké vlády. Například vakcína Moderna Covid-19 nedávno získala rychlé schválení od FDA (Food and Drug Administration) pro obdržení „zeleného světla“ pro pokračování v testování fáze 2 ještě před zveřejněním výsledků první fáze. Prezident Moderny, Dr. Stephen Hoge, nedávno řekl, že společnost očekává zahájení poslední třetí fáze testování někdy v létě.

Kromě podpory od FDA, Moderna také získala značné finanční prostředky od vlády USA (438 milionů USD) od Biomedicínského úřadu pro pokročilý výzkum a vývoj (BARDA), divize HHS pod dohledem asistenta tajemníka HHS pro připravenost a reakci (ASPR) Roberta Kadlece. Moderna také prohlásila, že při obchodování s jejich kandidátem na vakcínu přímo spolupracuje s vládou USA.

Významný náskok Moderny byl také výsledkem podpory, kterou obdržela v lednu od Koalice pro inovace epidemické připravenosti (CEPI), kterou v roce 2017 založily vlády Norska a Indie spolu se Světovým hospodářským fórem (WEF) a Melinda Gates Foundation. Vakcína Moderny Covid-19 také obdržela další miliony od dlouhodobého podporovatele Moderny Billa Gatese. Gates nedávno napsal článek, kde popsal její vakcínu mRNA pro Covid-19, jako „nejzajímavější“.

Gatesův postoj k Moderně může být také důsledkem skutečnosti, že spoluzakladatel Moderny, Robert Langer z MIT, je spolupracovníkem společnosti Gates, přičemž jehož laboratoř vyvinula identifikační značkukvantové tečky“ tetování, financované společností Gates, která je „viditelná pomocí speciální aplikace chytré kamery a filtru“ a byla Science Alert popsána jako „sledovací systém s nízkým rizikem„. Dalším typem partnerství Langer-Gates je „mikročip s kontrolou antikoncepce“  vložený do těla, který uvolňuje antikoncepci a lze jej bezdrátově zapínat a vypínat.

Úprava genů

Vzhledem k tomu, že Moderna zaujímá pevné vedení ve srovnání s ostatními nadějnými vakcínami Covid-19, stojí za to se blíže podívat na muže, který dohlíží na její vývoj, současného generálního ředitele moderny Dr. Tal Zakse . Zaks, který zahájil svou kariéru v GlaxoSmithKline, dohlíží na „předklinický vývoj, klinický vývoj a regulační záležitosti“ pro Modernu a všechny její dceřiné společnosti.

V roce 2017, na TED Talk, dva roky po vstupu do Moderny, Dr. Zaks promluvil podrobně o tom, jak on vidí  vakcíny mRNA a jejich modalitu, včetně těch, které produkuje v Moderně. V projevu nazvaném „Potenciál eradikační genové editace„, popsal Dr. Zaks produkty společnosti Moderna pro mRNA protože trvalé úpravy lidských genů se střetávají s tvrzeními, že genetický materiál v mRNA vakcínách v průběhu času „degraduje“ a nemění trvale genetiku člověka jako DNA vakcíny.

Na začátku svého projevu Zaks uvádí, že Moderna a podobné společnosti „vlastně hackují software života a mění tím způsob, jakým přemýšlíme a léčíme nemoci„. Popisuje mRNA jako „kritickou informaci, která určuje, co bude buňka skutečně dělat“ a poté uvádí, že pokud by člověk mohl „zavést řadu kódu nebo změnit řadu kódu“ v genomu člověka, mělo by to závažné důsledky pro vše.“

V podstatě jeho projev lze shrnout do jednoduché otázky:

„Pokud jsou naše buňky hardware a náš genetický materiál operační systém, co kdybychom mohli změnit několik řádků kódu?“

Také říká, že za budoucnostpersonalizované medicíny“ považuje „vakcíny pro úpravu genů přizpůsobené imunitnímu systému každého pacienta„. Po ukončení projevu Zakse, TED Talk, na svých webových stránkách doporučil, zejména prozkoumát klíčový bod, který Zaks přehlíží, jmenovitě, že genové úpravy mohou „změnit celý druh navždy„.

Zaksova prohlášení jsou pozoruhodná z několika důvodů, včetně skutečnosti, že DARPA, „strategický spojenec“ Moderny, také otevřeně financuje výzkum zaměřený na „přeprogramování genů“ a „manipulaci s geny, nebo kontrolu genové exprese za účelem boje proti virům a pomoci lidským tělům odolat infekci“ způsobené Covid-19.

Projekt podporovaný DARPA by používal metodu, o které je známo, že způsobuje vážné genetické poškození , a bylo o něm prokázáno, že zhoršuje podmínky, které měl léčit.

S technologií trvalého pozměňování genů, která se má stát první vakcínou Covid-19, jež bude široce dostupná pro použití, je hluboce znepokojující, že tato experimentální vakcína s potenciálně dalekosáhlými důsledky může být vybrána, díky vroucí podpoře americké vlády i kontroverzních filantropů, kteří zřejmě nemají žádný zájem o studie zkoumající dlouhodobé účinky vakcíny mRNA.

Vzhledem k tomu, že již byla stanovena fáze  pro povinné očkování, které by mělo být „distribuováno“ armádou po celých USA, nastal čas k důraznému informování veřejnosti o všech vážných problémech ohlášené vakcíny Moderny s jejím „proniknutím do softwaru života“ způsobem, který by mohl značně poškodit zdraví celé populace na planetě Zemi.

****

Poznámka pro čtenáře: Sdílejte tento článek, přeposílejte ho svým známým, přátelům, publikujte na svých blozích a internetových fórech atd. Lidi by se měli dozvědět, jaké svinstvo nám chtějí povinně nacpat do těla.

Zdroj článku a původ obrázku: The Last American Vagabond
Překlad pro TOP-CZ: Administrátor