Pravá ruka Klause Schwaba vyzývá k „masovému vymírání“, které má nastolit Velký reset – plus video

Autor: Ethan Huff, 05. 11. 2022

Objevilo se video, které ukazuje, že Světové ekonomické fórum (WEF), vedené nechvalně proslulým globalistickým králem Klausem Schwabem, plánuje rozpoutat masovou genocidu jako katalyzátor slibovaného „Velkého resetu“.

Yuval Noah Harari, který je označován za Schwabovu „pravou ruku“, je právě na propagačním turné, na němž propaguje novou knihu, kterou údajně napsal. V této knize klade otázky jako např: K čemu potřebujeme tolik lidí?

 

Nyní, když globalisté získali téměř úplnou kontrolu téměř nad vším, jsou zřejmě připraveni vyřadit stádo lidských otroků. Začalo to v tomto posledním díle plandemií wuhanského koronaviru (Covid-19), po níž následovala ruská invaze na Ukrajinu.

K tomu přistupuje prudce rostoucí inflace, selhání dodavatelských řetězců, nedostatek potravin, ničení úrody a další ekonomická nestabilita – to vše se mísí v dokonalou bouři globálního šoku a strachu.

Harariho poslední uniklé výroky, v nichž označuje neglobalisty za „obyčejné lidi“, kteří jsou plně k dispozici, odhalují postoj sebevědomé nadřazenosti a globalistické nadřazenosti.

Harari říká, že obyčejní lidé pod ním se právem obávají budoucnosti, protože jejich život může kdykoli skončit. Podle jeho slov, by to nebyla  žádná velká ztráta, protože neglobalisté jsou „nadbyteční“.

Drtivou většinu z vás prostě nepotřebujeme,“ říká izraelský globalista.

V budoucnosti, kterou budou řídit „chytří lidé“, konstatuje dále Harari, budou obyčejní lidé přirozeně čelit zvýšenému pocitu úzkosti a strachu z toho, že zůstanou pozadu. A technicky vzato má pravdu: ti, kdo odmítnou nastoupit na Kristovu archu, budou v Harariho globalistické dystopii skutečně opoušteni.

„Drtivou většinu z vás prostě nepotřebujeme,“ prohlásil Harari nahlas bez ostychu a věřil, že je neporazitelný.

Jak jsme již dříve informovali, Harari, izraelský historik a profesor na Hebrejské univerzitě v Jeruzalémě, otevřeně přiznal, že on a zbytek jeho globalistické kabaly rozpoutávají transhumanismus jako svou osobní „technologickou Noemovu archu“ – což znamená, že věří lži, že manipulace s jejich DNA a genetickými plány jim nějakým způsobem zajistí věčný život, zatímco nás ostatní buď zlikvidují, nebo promění v jejich trvalé otroky.

Dříve se mluvení o takových věcech vysmívali a označovali je za konspirační teorie, ale nyní máme plán, který vychází přímo z úst samotné globalistické kabaly – a to bez jakéhokoli studu.

Dalším otevřeným globalistou, který nedávno prohlásil, že svět má rakovinu a tou rakovinou je lidstvo, je úředník Rockefellerovy nadace Alan Gregg – samozřejmě s výjimkou jeho samotného.

Princ Phillip, manžel zesnulé královny Alžběty, podobně věří, že lidstvo je rakovina, kterou by si přál vymýtit tím, že zemře a vrátí se k životu jako zabijácký virus.

Dnes již zničené Georgia Guidestones odhalily, že plán globalistů na jejich zamýšlený „nový světový řád“ počítá se snížením současné světové populace ze zhruba osmi miliard, což je současný počet, na pouhých 500 milionů.

Bývalý prezident Bill Clinton, aniž bychom to věděli, podepsal během svého působení takzvanou „biodiverzitní“ smlouvu, která obsahuje výslovně uvedený cíl snížit počet obyvatel světa alespoň pro začátek na jednu miliardu.

Na úrovni „obyčejných lidí“ se globalistům podařilo mimořádně dobře přesvědčit miliony obyvatel Západu, aby podporovali masovou genocidu prostřednictvím potratů a dokonce infanticidy, která představuje vraždu dítěte poté, co již opustilo dělohu.

George Orwell nás před touto dobou varoval,“ píše Baxte.

Originál zdroj článku a obrázku: Newstarget
Překlad a české titulky: Admin Nekorektní TOP-CZ

1 komentář

  1. Klidně ať si propagují „masové vymírání“, ale ať to tedy předvedou sami na sobě, podobně jako ježibaba z perníkové chaloupky, jak to s tím vymíráním máme udělat. Až masově vymřou tihle propagátoři, určitě bude líp, o tom nelze pochybovat.

Comments are closed.