Prague Pride – dekadence naši společnosti před rozpadem západní civilizace

Autor: Admin

Dnes, v sobotu 10. srpna 2019, proběhl další festival Prague Pride, který je věnován lesbám, gayům, bisexuálům a transexuálům (LGBT) i dalším minoritním komunitám. V posledních letech se tato a podobné akce staly velkou módou. Tisíce lidí se jich zúčastňují a nevidí, nebo se neuvědomují, že to nemá nic společného s naši historickou kulturou, kterou nám zanechali naši předci. Na video se můžete podívat níže:

Nejhorší na tom je to, že tato dekadence je předzvěstí celkového úpadku a postupné likvidace celé naši civilizace. Velké civilizace kolabují, když základní stavební kámen společnosti – rodina – se rozpadá v prach. Tohoto bodu nyní dosahujeme. Je něco hluboce špatného na tom, čím jsme se stali. Počet dětí narozených muslimům bude vyšší, než počet dětí narozených křesťanům mezi lety 2030 – 2035. Muslimská porodnost zůstává vysoká, zatímci krřesťané doslova vymírají.

Historicky se hnutí za bezpohlavnost vždy objevuje v pozdní fázi kultury, když se civilizace začíná rozpadat. Vždy k tomu docházelo opakovaně v dějinách. „Homosexualita, heterosexualita…..  no a co? Život plyne….“ Ale z perspektivy historického nadhledu vidíte, že taková kultura již nevěří v sebe samotnou a nevyhnutelně s tím přichází jiní lidé, přesvědčeni o vlastní heroické maskulinitě. Vandalové, Hunové, barbaři z Islamského státu. Vidíte je obklopovat tuto kulturu.  To máme právě teď.

Co naše kultura poskytuje? Únavné odkapávání bezpohlavního letargického haraburdí. Na druhé straně žumpu obscénního povrchního hedoismu. Co naše společnost přináší? Životní styl, kdy neznáte své sousedy, potracujete své děti a podvádíte vlastní ženy. Životní styl zoufalého hledání další dávky dopaminu, ať již ve formě instagramového lajku, farmaceutického léku, nebo nové hračky. Životní styl nákupních center, přecpané dopravy, sračkových recyklovaných popsongů, sračkových recyklovaných filmů, sračkových naprogramovaných celebrit, které všechny prskají stejné názory.

Naše umění se stává tak zdegenerovaným, že budoucí generace o něj naprosto ztratí zájem. Vzdali jsme se osvícených hodnot, které vybudovaly naši civilizaci.  Vzdali jsme se rodiny, jako základní síly komunity a štěstí. Vzdali jsme se vyší kultury ve prospěch sprosté veteše.

Jaké je řešení? Není řešení! Každá civilizace kolabuje v průměru po 336 letech. A kolaps té naší, je hodně po splatnosti. Akce, jakou je Prague Pride, je jen dalším kamínkem do celkové mozaiky.

Zdroj textu: Vlastní a Video Paul Joseph Watson – Kolaps západní civilizace (titulky CZ)