Pozor na jadernou falešnou vlajku obviňující Rusko

Autoir: Kevin Barrett, 09. 10. 2022

E. Michael Jones říká, že pokud někdo odpálí jadernou bombu, budou to USA, ne Rusové.

Plukovník (Douglas) MacGregor včera na nějaké platformě prohlásil, že neexistují žádné důkazy o tom, že Rusové plánují použít jaderné zbraně. Nemají to zapotřebí. Momentálně mají drtivou vojenskou převahu, protože se připravují na podzimní ofenzívu. Takže mi připadá, že se ve skutečnosti bavíme o tom, že Amerika odpálí jadernou bombu a připíše to Rusku. Pokud jste si nevšimli, tak to už udělali s plynovodem, tak proč by to nemohli udělat s jadernou zbraní?

Jonesovo varování přichází v souvislosti se signály, že vedení USA aktivně uvažuje o jaderné válce. Joe Biden nedávno prohlásil, že svět je na pokraji jaderné apokalypsy. Zdá se, že jeho vláda se na tuto možnost připravuje:

Ve středu americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb (HHS) oznámilo, že vynaloží 290 milionů dolarů na zajištění nezveřejněného množství léku Nplate společnosti Amgen na poruchy krve, který byl schválen k léčbě poškození krevních buněk způsobených syndromem akutního ozáření (ARS) u dětí i dospělých.

Unie znepokojených vědců souhlasí s tím, že jaderná katastrofa, která ukončí civilizaci, je blíže než kdy jindy. Jejich hodiny soudného dne jsou v současnosti nastaveny na „práh zkázy“ – 100 sekund od půlnoci. To je nejhorší „nastavení zkázy“ od roku 1947, kdy byly tyto Hodiny soudného dne slavnostně spuštěny.

Biden a mainstreamová média preventivně obviňují Putina. Tvrdí, že Rusko prohrává, je stále zoufalejší a pravděpodobně se uchýlí k jadernému úderu.

Vojensky zkušení analytici, jako jsou plukovník Douglas MacGregor a Larry Johnson, si však dovolují nesouhlasit. Poukazují na to, že vychvalované ukrajinské pokroky jsou relativně bezvýznamné. Jak píše Johnson:

Přechod přes rozsáhlé otevřené pláně představuje dobrý pocit, ale toto území není obranyschopné, jakmile se Rusko rozhodne k protiútoku… Rusko láká Ukrajinu, aby zabrala území a pak se pokusila dobýt město, které má Rusko v držení, například Cherson… Ukrajina bude muset provést frontální útok na město Cherson a za tímto účelem bude muset shromáždit vojáky a techniku, která bude snadným cílem pro ruské dělostřelectvo, rakety a bomby.

Kdyby Rusko skutečně prohrávalo, nekapitulovaly by národy, které porušují sankce a představují 85 % obyvatel Země, rychle před USA, nepřerušily by obchod s Ruskem a neprosily by strýčka Sama o odpuštění? A nestáli by Saúdové a zbytek OPEC+ spíše na straně Bidena než Putina? Ale to se neděje. Naopak se zdá, že většina světových lídrů sází na Rusy, nikoli na Američany. Znají totiž skutečné vojenské skóre. Vědí, že předválečná ukrajinská armáda je z velké části zničena, že Ukrajina utrpěla kruté ztráty a že šílené výpady proti nechráněným prázdným pláním jsou zoufalým PR trikem, nikoliv skutečnou hrozbou pro úspěch ruské SMO. Rusové se v současné době hromadně připravují na zimní ofenzívu, a až přijde, Ukrajina ztratí vše, co získala, a ještě něco navíc, čímž připraví půdu pro rozhodující řešení konfliktu.

Zoufalí jsou tedy Ukrajinci a jejich američtí neokonzervativci – nikoli Rusové. Jak zoufalí? No, Zelenský chce, aby USA preventivně odpálily atomovou bombu na Rusko, tak zoufalé jsou.

Ale Američané vědí, že je to nemožné. Nemůžete prostě preventivně odpálit atomovou bombu na největší jadernou mocnost na světě, aniž byste při tom nezničili sami sebe.

Existují náznaky, že mnoha americkým představitelům vadí ukrajinské neřízené střely typu Zelenského „nejdřív atomovku a pak se ptát„. Deník New York Times nedávno uveřejnil sotva souvislý článek s titulkem „USA věří, že za vraždou Darji Duginové stáli Ukrajinci„, který vypadal jako jakýsi vzkaz CIA Rusům, Ukrajincům, americkým vazalům nebo jejich kombinaci, v němž se zdůrazňovalo, že „my Američané jsme opravdu, ale opravdu naštvaní na ukrajinské horké hlavy, které zabily Darju Duginovou, a obáváme se, že Ukrajinci budou dělat další bezohledné hlouposti“.

Vláda USA je poslední subjekt na světě, který by měl ostatním lidem říkat, aby nedělali neuvážené hlouposti. Ale tentokrát by mohla mít pravdu.

Jednou z extrémně lehkomyslných hloupostí, kterou by ukrajinské horké hlavy mohly udělat, je odpálení jaderné zbraně pod falešnou vlajkou, z níž by bylo obviněno Rusko. Možná existuje frakce CIA, které se taková myšlenka líbí, a článek v New York Times je jakýmsi preventivním úderem proti ní.

V každém případě, pokud nad Ukrajinou nebo jejím širokým okolím vznikne jeden nebo více radioaktivních hřibovitých mraků, bez ohledu na to, zda to udělaly ukrajinské horké hlavy nebo američtí speciální agenti nebo jejich polští poskoci nebo Blackwater nebo stejní chlapíci, kteří vyhodili do povětří Nordstream, nebo tým, který zavraždil Darju Duginovou, nebo lháři, kteří si vymysleli Duch Kyjeva a faulující mučedníci z Hadího ostrova, bude to vlastně jedno, protože všichni víme, že hysterická neokonská propagandistická média budou obviňovat Putina a svorně mu budou nadávat do krve; Zelenský bude požadovat okamžitý Armagedon a obecně se rozpoutá peklo, obrazně a možná i doslova. Pokud lidé uvěří propagandě, budeme čelit scénáři třetí světové války.

Proto je důležité sdílet tento článek a šířit informace o tom, že pokud dojde k výbuchu jaderné bomby, bude to americko-ukrajinská, nikoli ruská strana.

Orginál článku: The Unz Review
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ

1 komentář

  1. Jak nás začal mesjtrým každý den masírovat ruským zoufalstvím, a předpovědí o ruském jaderném útoku. Bylo mi jasné, že je za tím zpracování myšlení ovcí že ruský bídák v zoufalství se uchýlí k tomu co sami ukrohnUSA způsobí. Přesně ve stylu, nechejte se naočkovat, budete nesmrtelní.

Comments are closed.