Potvrzeno – za útokem chemickými zbraněmi v Sýrii stojí Intel Drop, Trump a Bolton

Autor: Gordon Duff

Německo, Británie, USA, Izrael, Veterans Today poskytuje důkazy chemické války a válečných zločinů. VT již dlouhou dobu sleduje napomáhání teroristům prostřednictvím americké koalice a dalších zemí NATO. Považujeme to za nekontrolovanou hlavní bezpečnostní hrozbu pro všechny země.

02.2Západní korporátní média s finančními zdroji, které jsou daleko za hranicemi VT, hrály v celém příběhu Mickey Dunce, přičemž realita je taková, že zpravodajské agentury varovaly příslušné země, aby se od všeho držely dále, nebo by mohly nést následky.

VT také pečlivě sledovala dlouhou řadu falešných útoků s chemickými zbraněmi, a to jak sarinem, tak i vojenským stupněm chlóru, protože jsme věděli, že Syřané nikdy nebudou tak hloupí, aby dali americké koalici, na stříbrném talíři cokoliv, z čeho nevyplývá vůbec žádný zisk, naopak jen další problémy.

Také jsme byli znepokojeni tím, že čím více budou občané „zůčastněných zemí“ letargičtí vůči konání jejich vlád, tím více nevinných lidí bude zavražděno údajnými ochránci svobody a demokracie ve světě. Bohužel, i přes naše největší varování, občané těchto zemí nedělají takřka nic, co by konkrétní „zločince“ přivedlo k odpovědnosti za jejich činy.

Ke změně by mohlo dojít nyní, kdy po našich několika prosbách, nám vedení Sýrie poskytlo fotografické důkazy o zdrojích chemických zbraní, které byly zabaveny, jejich sériové čísla a další podrobnosti, a tak jsme se dostali ke zdrojům viníků a myslíme si, že někdo uvnitř příslušných zemí začne klást několik tvrdých otázek.

03Nalezení a zabavení tohoto zařízení pro chemické zbraně, bylo obrovskou událostí. Viníci se tak dozvěděli, co teď na ně Sýřané mají. Čekali jsme, až uvidíme, kdo, kde a co první udělá.

Naši pozornost také upoutalo zvýšení počtů vojenských havárií, jelikož historicky víme, že tuto metodu používá armáda ke skrytí úmrtí v zámoří, pro které by jakékoli veřejné vyšetřování bylo trapné.

Ve Vietnamu, když se v jednom týdnu ztratilo 1000 našich vojáků, tak se oznámení rozložilo a rodinám se lhalo. Vítejte na tmavé spodní straně Ameriky.

Naše prosba v Sýrii byla odměněna těmito novými fotografiemi. V rámci dohody o stabilizaci a přidružení jsou nyní i zajatí důstojníci z americké koalice a Rusko oznámilo Spojeným státům, Britům, Izraelcům a Saudům, že budou muset jednat s Damaškem.

Jak dlouho mohou americké média a náš vlastní Kongres předstírat, že nevědí, o koho jde a proč se o hlavních teroristických činech většinou bojí zmínit? Dům z jejich karet se rozpadá a „oni“ budou v této situaci nebezpečnější, neboť zde mluvíme o velmi závažných zločinech.

Jsme velmi podezřívaví, proč Britové shromáždili to, co vidíme a co vypadá jako velmi mizerná falešná vlajka, dokonce i proti Rusku, jen aby dostali své lidi zpět ze Sýrie a zachovali tento příběh mimo hlavní distribuci zpráv.

Nastal čas, aby někteří z těch opravdových viníků museli konečně zaplatit? Uvidíme. Ale k tomu, co zbylo z nekompromisních veřejných institucí, měli by občané zúčastněných zemí konečně promluvit.

04Chemický dělostřelecký náboj

Dnes se ve Východní Ghoutě nacházely další zásoby chemických zbraní, které byly vyráběny v Německu, komerčně vyráběné firmou Merck. Merck byl primárním producentem chemických zbraní v Německu v první světové válce a George Merck založil War Research Service spolu s Frankem Olsonem v roce 1944, který pomocí poraženého Německa a japonských vědců a výzkumných zařízení, převzal kontrolu nad americkou biologickou a chemickou produkcí, pokračuje dodnes ve zařízeních ve Fort Meade v Marylandu a v laboratoři Lugar v Tbilisi v Georgii, ve spolupráci se současnou vládou Ukrajiny.

06Raketa s chlorovým plynem z Port Down, Salisbury, vyrobena firmou Merc, nalezená ve východní Ghoutě

Minulý týden oznámily Rusko a Sýrie zadržení britských zásob chemických zbraní ve východní Ghoutě spolu se zadržením členů „koalice“ a zařízení pro chemické zbraně se všemi zaměstnanci.

„Syrská arabská armáda a za pomoci ruských vojsk zadržela zásilku chemických zbraní určených pro východní Ghoutu. Jednalo se o britské zbraně vyrobené v Port Down v Salisbury. Rusko má podezření, že to souvisí s kauzou Skripal, jelikož podle jejich záznamů, Skripal pracoval v Port Down jako obchodník s chemickými zbraněmi ve spolupráci s ukrajinskou firmou. Rusko popírá, že útočilo na Skripala, ale připouští, že byly pod dohledem jeho aktivity zahrnující podporu terorismu v Sýrii a obchodování se zbraněmi.

05

Rusko také potvrzuje, že mezi zadrženými jsou američtí, izraelští a saudští zpravodajští důstojníci, kteří byli zadržení syrskou armádou v jednom z těžce opevněných operačních sálu během invaze syrské armády a jejích spojenců z východní Ghouty. „

VT požádala syrskou vládu o sériová čísla a detailní fotografie použitých chemických zbraní. Sýrie nám je dnes poslala.

Dnes sýrská armáda zachytila následující německé zbraně s jedovatými plyny, které byly dodány do Sýrie na Ukrajině a Turecku a dodány do Ješil al-Islámu vrtulníkem USA CH53, podle výroků „údajně“ získaných z výslechu POW. Americký, britský a izraelský vojenský personál zadržený v Sýrii potvrdil, že jim byly,jejich vládami, nařízeny chemické útoky ve východní Ghoutě.

Američané jsou stále drženi spolu s izraelskými zajatci, zatímco o britštích vězních se vede vyjednáváni. Zdroje v Damašku nám říkaly, že zástupci Ománu v Damašku se obrátili na ruský úřad usmíření jménem Británie kvůli návratu britského personálu pro chemickou válku.


Obaly ve výše uvedeném videu byly identifikovány jako plyn VX z britských zásob.

Ruští úředníci v Sýrii informovali k žádosti Británie prostřednictvím Ománu, že se Británie o návrat svých zaměstnanců, bude muset přímo vypořádat se Sýrií. Nedostali jsme žádné další informace, protože Damašek nesdělil jak, nebo kdy by jednání probíhala.

Víme, že americký zástupce Tulsi Gabbard z Havaje, irácký bojový veterán z Iráku, se setkal s prezidentem Assadem a Donaldem Trumpem, aby zajistil tajnou výměnu zajatých Američanů.

Nedávný plynový útok v Sýrii byl načasován, když se poslední teroristé vzdali kvůli přemístění v oblasti Douma v kapse Ghouta. Podle našich vysoce umístěných zdrojů, útok naplánoval osobně prezidentský poradce John Bolton a prezident Donald Trump.

Naše zdroje v Rusku na nejvyšší úrovni, nám řekly, že útok byl proveden na základě informací, které obdržely od amerických a izraelských vězňů zadržených ve východní Ghoutě při pokusu o evakuaci.

Minulý týden tak VT v Damašku získal důkaz, že Američané, zvláštní armádní síly USA a izraelští důstojníci z odvětví chemických zbraní byli zadržení ve východní Ghoutě. Také nám bylo řečeno, že místo nebylo jen velitelským zařízením pro koordinaci využití moderních zbraní, ale také skladištěm zásob několika stovek britských 81 mm bombardovacích pum, které byly také zabaveny.

Bývalí specialisté na MOD zbraně po shlédnutí videa identifikovali zelený proužek na nábojích zabavených ve východní Ghoutě jako VX plyn z britských zásob.

Většina těchto útoků měla kořeny v britské MI6 a jejích pobočkách, dále v syrské NGO pro lidská práva a bílých helmách.

Spojené státy v současné době čelí spojeným vojenským operacím ze strany iráckých, syrských a ruských sil proti jimi okupované zóně v Iráku. Spojené státy by měly stáhnout své ozbrojené síly ze Sýrie, jinak budou čelit širšímu konfliktu.

Ve skutečnosti jsou Spojené státy a Rusko v Sýrii již nejméně měsíc ve válce proti sobě.

Zdroj textu a foto: Veterans Today
Překlad a zkráceno: Admin.