Plukovník MacGregor říká, že až bude zřejmé, že média o Ukrajině lhala, USA se mohou zbláznit – videa

Autor: Andrew Anglin, 18. 04. 2022

Video s rozhovorem moderátora „Real America“ s poradcem ministra obrany za prezidenta Trumpa plukovníkem Douglasem MacGregorem.

 

V rozhovoru ve videu plukovník Douglas MacGregor vyvrátil hloupá tvrzení, že Rusko „páchá genocidu“ nebo „páchá válečné zločiny“, a také hloupé tvrzení, že Rusko plánuje atomovou bombu na Ukrajině.

Poté poukázal na to, jak jsme podrobně vysvětlili, že se nacházíme v závěrečné fázi tohoto konfliktu, kdy v ukrajinské armádě zbývá 40 až 60 tisíc vojáků, které Rusové obklíčili. Buď je zlikvidují, nebo se vzdají.

Řekl, že až se stane nepopiratelným, že všechna ta retardovaná tvrzení americké vlády a médií ohledně toho, jak Rusko válku prohrává, se ukázala jako retardovaná, že americká vláda/média mohou začít říkat „musíme něco udělat!“, aby zakryli, jak moc o tom všem lhali. „Dělá mi to starosti,“ řekl MacGregor.

Na TWITTRU Senátor Chris Coons, Bidenův dirigent, který zastává jeho bývalé křeslo v Delaware, začal aktivně skloňovat vyslání amerických vojáků na Ukrajinu: Coons varuje: „Putin se zastaví, jen když my „USA ho zastavíme“. Zde je jeho kratičký rozhovor s moderátorkou, publikovaný na Twittru, s českými titulky:

 

Samozřejmě, kdyby se jednalo pouze o Američany, vláda a média by mohly téma Ukrajiny úplně opustit a vrátit se ke koronaviru nebo nějakému jinému gigantickému hoaxu. Už předvedli, že to dokážou snadno – stačí během několika hodin zcela změnit celou veřejnou konverzaci a přimět obyvatelstvo, aby s tím souhlasilo.

Nejde však jen o Američany – Amerika celému světu řekla, že Ukrajina vyhraje válku s Ruskem. Bude to vypadat ještě hloupěji, než když tvrdili, že vláda v Kábulu vydrží nejméně půl roku. Tito lidé jsou tak zabředlí ve vlastních lžích, že potřebují skládat lež na lež, aby ospravedlnili předchozí lži.

Je však jasné, že Pentagon všem ve Washingtonu říká, že válka s Ruskem absolutně není uskutečnitelná. Však jim také říkají, že mohou z Ukrajiny udělat pro Rusko boom a způsobit, že se kvůli tomu ruská vláda zhroutí. Tito lidé nevynikají přesnými prohlášeními.

Možná tedy politici řeknou: „Pentagon se mýlil ve všem – možná se mýlí i v tom, že my nemůžeme vyhrát pozemní válku proti Rusku na Ukrajině?“.

Na Ukrajině je pouze 10 % ruské armády a je pravděpodobné, že se drží zpátky, protože se domnívali, že by USA / NATO mohly provést invazi. V tu chvíli by mohli zemi zcela zaplavit vojskem. Pak by v podstatě došlo k jaderné válce.

Originál článku: The Unz Review
Překlad a české titulky ve videích: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2