Pchjongjang úspěšně otestoval termonukleární bombu, USA a neoconi začali couvat!

Trump: Severní Korea je národ grázlů! Pchjongjang úspěšně otestoval termonukleární bombu, USA a neoconi začali couvat! Držení jaderných zbraní je jedinou obranou proti implementaci prvků NWO!

Autor: VK

KLDR o víkendu úspěšně otestovala svoji první termonukleární zbraň, tzv. vodíkovou bombu. Z dostupných fotografií, kterými se Pchjongjang pochlubil a jak nás do redakce upozornil jeden z našich čtenářů a vojenských historiků, vyplývá skutečnost, že severokorejská vodíková bomba používá modifikovanou dvoukomorovou konstrukci Teller-Ulam X, kterou testovala francouzská armáda v 60. letech minulého století. Modifikovaná konfigurace používá dvě sférické komor, jedna pro štěpnou a druhá pro následovnou fúzní reakci za použití slučování jader deuteria a tritia. Tvrdé gama záření a proud neutronů se přenáší do fúzní komory křížem jako při průchodu světla čočkou. Konfigurace X je poměrně náročné technologické řešení, se kterým experimentoval i Sovětský svaz, ale tým Andreje Sacharova pro konstrukci sovětských termonukleárních zbraní použil později vlastní konstrukci tzv. “pomeranče” s umístěním fúzní části uvnitř větší obalové slupky tvořené štěpným materiálem. Severní Korea tak o víkendu vstoupila do klubu jaderných mocností, protože zvládla termonukleární technologii v dostatečné malé velikosti, kterou lze v podobě hlavic nasadit na balistické rakety.

kldr2Kim Čong Un před termonukleární bombou konstrukce Teller-Ulam X.

Američtí neoconi jsou v šoku a už o víkendu zařadili opatrnou zpátečku. Americká velvyslankyně v OSN Nikki Haley už prohlásila, že poločas diplomatických snah o jednání s KLDR vypršel, a že je třeba přijmout všechna diplomatická řešení, než bude pozdě [1]. To je ovšem zásadní změna její rétoriky, když ještě před 3 týdny v OSN vykřikovala, že USA se nebudou zdráhat zasáhnout v KLDR vojensky. Poté, co KLDR odpálila vodíkovou bombu, už najednou mluví o potřebě intenzivní diplomacie. Ano, jaderné zbraně jsou to jediné, čemu sionisté a zejména Syndikát opravdu rozumí. Zvládnutí termonukleární technologie tak staví KLDR na úplně jinou úroveň. Těmito zbraněmi se dokáže země účinně bránit i proti americkým letadlovým lodím, které může potopit jenom vodíková bomba. KLDR nyní disponuje silným obranným mechanismem, který zřejmě zabrání americké invazi do KLDR, protože by to byl masakr. Zoufalá reakce už přišla i od amerického prezidenta [2], který na Twitter včera napsal: “Severní Korea je národ grázlů, který se stal velkou hrozbou a zostuzením pro Čínu, která se snaží pomoci, ale s malým úspěchem…

kldr-trump

Národ grázlů… ale kterých?

Tady musím Donalda Trumpa opravit, protože o tom, jaká země je národem grázlů ve vztahu k rozvracení zemí a režimů po světě, to nemusí Trump chodit daleko, stačí mu otevřít okno v Bílém domě a podívat se směrem k americkému Kapitolu. Tam najde uvnitř několik stovek grázlů, kteří ženou svět do válek, tuhle s Ruskem, támhle s Íránem, tady se Severní Koreou. Severní Korea má nárok vyvíjet jaderné zbraně, když američtí neoconi posílají do oblasti letadlové lodě a Donald Trump před 2 týdny vyhrožoval Pchjongjangu, že zemi utopí v bouři ohně. Pokud americký prezident vyšle takový vzkaz, tak na to logicky KLDR zareaguje předvedením své vodíkové bomby. A je zase načas klid. Došlo však k zásadní změně v postoji Číny a Ruska. Obě země si totiž uvědomují, že KLDR se stala jadernou mocností a je potřeba ji přijmout do mezinárodního klubu a zrušit sankce, protože jedině tak lze snížit napětí. Režim v Pchjongjangu nelze ohrozit zvenčí, potřebné změny musí proběhnout v rámci vnitřních reforem.

kldr3Nikki Haley v OSN odsuzuje jaderný test KLDR a vyzývá k diplomacii.

Spojené státy navrhly o víkendu další zpřísnění sankcí proti KLDR, ale tentokrát jsou Čína a Rusko již proti. Zatímco po posledním jaderném testu a zkouškách raket Čína a ani Rusko sankce proti KLDR nevetovaly, tentokrát už je to jinak. Ve chvíli, kdy Pchjongjang zvládl termonukleární technologii a stejně tak i miniaturizaci bojových hlavic, tak to zcela mění situaci. Země disponuje raketami středního i dlouhého doletu, na které může jaderné hlavice namontovat. Severokorejská armáda primárně za nepřítele vidí Jižní Koreu a americké vojáky na tamních základnách. Zvládnutí termonukleární koncepce udělalo čáru přes rozpočet hlavně americkému Pentagonu. Dosud se mělo zato, že KLDR disponuje pouze zastaralou technologií na výrobu štěpných atomových bomb na bázi plutonia a tyto bomby jsou příliš velké na to, aby je bylo možné umístit na balistické rakety. Zvládnutí termonukleární fúze a miniaturizace podle konceptu Teller-Ulam X však zcela mění strategické podmínky a plány na jakýkoliv úder preventivního charakteru proti KLDR.

Severní Korea pochopila, že sionisté rozumí pouze termonukleárnímu argumentu

Otázkou nyní je, kolik vodíkových bomb má v této chvíli KLDR k dispozici. Jelikož test proběhl úspěšně, Pchjongjang neprodleně spustí produkční výrobu. Nejenom, že tím zajistí bezpečnost pro svoji zemi, ale teoreticky může termonukleární hlavice poskytnout i Íránu pro případ, že by Izrael ve spolupráci s USA chtěl na Írán zaútočit. Není vyloučeno, že pokud nebudou sankce zrušeny, KLDR bude hledat cestu z izolace výměnou za poskytnutí termonukleárních hlavic na černém trhu. A takových zemí, které budou chtít získat vodíkové zbraně na obranu před sionistickým řízením, bude více než dost. A právě toto si uvědomuje Čína a Rusko. Je lepší zrušit sankce na KLDR, aby země mohla mít přístup na mezinárodní trhy, protože jinak hrozí, že KLDR bude chtít obchodní blokádu a sankce prolomit svým nejnovějším obchodním artiklem, vodíkovou bombou. V této souvislosti je nutné si položit ještě i jednu otázku.

kldr4Pohled na severokorejské termonukleární zařízení z druhé strany.

Každá země, která se bude chtít vzepřít sionistickým procesům instalace globalistického modelu NWO, bude potřebovat mnohem více, než jenom dostatek diplomacie na osvobození se od globalizace. Možná jste si všimli, že v Británii proběhl Brexit, jenže Velká Británie je jaderná velmoc. Takže, když jaderná velmoc odmítá globalizační plány, nejde s tím nic moc udělat. Ale když globalizaci na americký způsob Pax Americana odmítá Venezuela, zahraniční fondy a americký kongres zemi nejprve zbaví možnosti uživit a nakrmit obyvatele země z prodeje ropy, to byl první krok, vyhladovět občany Venezuely. Lidé vyjdou do ulic a začnou protestovat proti vládě, že mají hlad. Vypuknou nepokoje a občanská válka. Zfašizovaná a fake news západní média potom píšou lživé články o tom, že socialismus ve Venezuele selhal. No, bodejť by neselhal, když americký kongres uvalil na Venezuelu sankce, zablokoval účty státních venezuelských naftových firem v USA a zakázal odběratelům venezuelské nafty v USA platit Venezuele v cizích měnách a na jiné než americké účty, které jsou ovšem zablokované.

Neoconi rozvrací Venezuelu, protože na rozdíl od KLDR země nedisponuje jaderným programem

Současný hladomor a nepokoje ve Venezuele jsou tak způsobeny těmito kroky amerického kongresu. Když národ nemá co jíst, vyjde logicky do ulic. Pokud by Venezuela disponovala jadernými zbraněmi, nikdy by k tomuto nedošlo. Je to krásný příklad na modelu Venezuely, jak funguje americký mocenský systém Pax Americana. Uděláš krok proti americkým zájmům a oni ti rozvrátí tvoji vlastní zemi. Viděli jsme to na Ukrajině, když Viktor Janukovyč udělal chybný krok proti zájmům EU a USA, když nejprve slíbil, že podepíše Asociační dohodu s EU, ale potom si to rozmyslel, protože zjistil, že by tím zlikvidoval národní ekonomiku a zaměstnanost.

kldr5Statisícové nepokoje v Caracasu ve Venezuele.

Tato chyba spustila Majdan a stála ho křeslo prezidenta. Všechny země, které nejsou ve vazalském postavení skrze své politiky a vlády, už dávno pochopily, že jít proti světovému sionismu, který je definovány nadnárodními bankami, Mezinárodním měnovým fondem a Světovou bankou, je cesta nekonečného boje, sankcí a útoků. Pouze jaderné zbraně jsou garantem pozice, která nutí nepřítele držet se zpátky. Vidíme to nejlépe na Rusku, které by bez vlastnictví jaderných zbraní už dávno bylo napadeno.

Severní Korea udělala důležitý pro-národní krok. Pchjongjang vyslal signál, že se nehodlá účastnit světového systému řízení, který kontrolují a ovládají progos. Neznamená to však, že se nepokusí o rozvrat KLDR zevnitř, státní převrat, atentát na Kima, že se nepokusí např. o námořní blokádu KLDR atd. V této chvíli budou neoconi a sionisté usilovat o to, aby KLDR zaútočila jako první. To je důležité. Otázkou je, jestli se Kim Čong Un nechá vyprovokovat, jestli má stejnou prozíravost, jako Vladimir Putin ve vztahu k východní Ukrajině.

Zdroj textu a foto: AE News