Oxid grafenu ve vakcínách, maskách a testech – Video

Autor: Admin

Jedná se o značně kontroverzní zprávu založenou na zjištěních španělských výzkumníků, kterou je nutné plně ověřit. Zpráva byla publikována na webu společnosti „Orwell City„, včetně vloženého videa, na podkladě informací od španělské společnosti „La Quinta Columna„.

Španělská společnost La Quinta Columna vydala naléhavé oznámení, které, jak doufá, osloví co nejvíce lidí, zejména těch, kteří se zabývají zdravotnictvím a právními službami, neboť biostatistik Ricardo Delgado, Dr. José Luis Sevillano a tým výzkumníků a profesorů, s nimiž prováděli svůj výzkum, potvrdili přítomnost nanočástic oxidu grafenu v očkovacích lahvičkách.

V programu č. 63 ukázal tým několik fotografií z provedených analýz a konkrétní výsledky získané pozorováním optickou a transmisní elektronovou mikroskopií, přičemž výsledky ostatních použitých technik si nechal na další programy. Rovněž oznámili, že zpráva jenž je založená na všech provedených technikách, které umožnily určit přítomnost oxidu grafenu, bude vědci, kteří analýzy provedli velmi brzy oficiálně zveřejněna.

Zde je jejich video, které jsem opatřil českými titulky:

Pro video ve vyšším rozlišení, klikněte ZDE

Transscript videa:

V tomto videu La Quinta Columna jsou uvedeny důležité informace pro vaše zdraví, tělesnou integritu a životní prostředí. Masky, které používáte a které jsou v současné době na trhu obsahují oxid grafenu a to nejen ty, které byly kdysi v té době staženy, jak uvedla média.

Tampony používané v testech PCR a antigenu obsahují také nanočástice oxidu grafenu. Vakcíny COVID ve všech jejich variantách Pfizer, Moderna, Novak, Janssen, Johnson and Johnson atd., obsahují také značnou dávku nanočástic oxidu grafenu.

To je výsledek naši analýzy pomocí elektronové mikroskopie a spektroskopie, techniky používané taktéž různými veřejnými vysokými školami v naší zemi.

Vakcína proti chřipce obsahovala nanočástice oxidu grafenu a nové vakcíny údajně připravované intra-nasální anti – COVID vakcíny rovněž obsahují obrovské dávky nanočástic oxidu grafenu.

Oxid grafenu je toxid, který vytváří v organismu tromby. Oxid grafenu je jed, který způsobuje srážení krve. Oxid grafenu způsobuje změnu imunitního systému. Dekompenzací oxidační rovnováhy ve vztahu k rezervám gulace. Pokud se dávka oxidu grafenu zvýší jakýmkoli způsobem podání, způsobí to kolaps imunitního systému a následnou bouři cytokinů.

Oxid grafenu nahromaděný v plicích vytváří bilaterální pneumonie rovnoměrným šířením v plicních alveolárních cestách.

Oxid grafenu způsobuje kovovou chuť. Možná to teď začíná zapadat. Vdechování oxidu grafenu způsobuje zánět sliznic a tím ztrátu chuti a částečnou nebo úplnou ztrátu čichu. Oxid grafenu získává uvnitř organismu silné magnetické vlastnosti. To je vysvětlení magnetického jevu, který jsme měli možnost vidět ve videích u lidí na celém světě, zpravidla po očkování některou ze stávajících vakcín. Stručně řečeno, oxid grafenu je údajný SARS CoV 2, údajný nový koronavirus, jenž způsobuje onemocnění zvané COVID-19.

Proto nikdo nikdy neprovedl skutečnou izolaci a purifikaci nového koronaviru. Většina zdravotnických institucí na nejvyšší úrovni v různých zemích to po trošce váhání přiznává.

Nemoc COVID 19 je výsledkem zavádění oxidu grafenu různými způsoby podání. Oxid grafenu je v aerosolech mimořádně silný, stejně jako údajný Zarkon 2.

Jako každý materiál má i oxid grafenu tzv. elektronické absorpční pásmo, což znamená určitou frekvenci, na kterou materiál velmi rychle reaguje, čímž se porušuje rovnováha šíření toxinu v organismu navzdory našim lidským antioxidačním rezervám.

Právě toto frekvenční pásmo je vyzařováno v nových šířkách pásma vysílání nové bezdrátové 5G technologie. Proto se nasazování těchto antén během pandemie nikdy nezastavilo. Byly to vlastně jedny z mála služeb, které byly zachovány, kromě zvláštního dohledu Státní bezpečnosti a armády.

U těchto antén máme podezření, že v rámci kampaně proti chřipce v roce 2019 byl v těchto lahvičkách zaveden oxid grafenu, protože byl již použit jako adjuvant při následných zkouškách technologie 5G v různých částech světa v roce 2014.

Nemoc COVID-19 byla vyvinuta v interakci vnějšího elektromagnetického pole a oxidu grafenu. Nyní je ve vašich tělech. Nezapomeňte, že vše začalo ve Wu-huanu a že se jednalo o první pilotní vzorové město na světě, které na konci listopadu 2019 provedlo zkušební provoz technologie 5G.

Náhoda v prostoru a čase?

Jak verze Pango Linh, tak netopýří polévka, byly jednoduše rušivými elementy.

Účel zavedení oxidu grafenu je ještě nejasnější, než si ummíte představit. Proto je více než potřebné, abyste si tyto informace osvojili a upravili dosavadní poznatky o nemoci, které dostáváte od nejvyšších státních institucí. Obyvatelstvu se říká, aby se chránilo a dokonce je nutí k tomu, aby se chránili tím, co jim potenciálně způsobí onemocnění samotnou nemocí.

Je logické, že nyní, když víme, že příčinou nemoci je právě chemická toxická látka a nikoli biologický činitel, víme, jak jej zmírnit: zvýšením hladiny Glutathionu. Glutathion je přírodní antioxidant, který máme v našem organismu.

Několik podrobností vám pomůže dokonale porozumět všemu co bylo v médiích hlášeno. Glutathion je u dětí extrémně vysoký. Nemoc tedy nemá téměř žádný dopad na dětskou populaci. Glutathion po 65 letech velmi výrazně klesá. Proto je COVID-19 obzvláště převládající v seniorské populaci. Glutathion je v populaci intenzivního sportu na velmi vysokých úrovních. To je důvod, proč tuto chorobu mělo pouze 0.22% sportovců.

Nyní pochopíte, proč nesčetné studie v praxi ukázaly, že léčba N-acetylcysteinem který je prekurzorem glutathionu v těle. nebo přímo podávaným glutathionem byla nemoc COVID-19 u mnoha pacientů rychle vyléčena. Jednoduše proto, že hladina glutathionu byla zvýšena, aby se vyrovnala s podávaným toxinem toxidem grafenu.

Objev, který zde učinila La Quinta Columna, je plnohodnotným útokem proti státnímu bioterorismu, nebo přinejmenším proti spoluúčasti vlád na celém světě, které se nyní masívně dopouštějí zločinů proti lidskosti.

Proto je naprosto nezbytné, abyste tyto informace zpřístupnili své lékařské komunitě. Všem praktickým lékařům, ošetřovatelům a zdravotnickým službám obecně, ale také místním a regionálním médiím a tisku, stejně jako celému vašemu prostředí.

S přihlédnutím k tomu, že se v rámci tohoto očkování neočkují pouze starší lidé v domovech důchodců, ale jak víte, velká část populace již byla těmito nevakcinami s postupnými dávkami oxidu grafenu naočkována, La Quinta Columna odhaduje, že když se spustí nadcházející 5G technologie, každý den zemřou desítky tisíc lidí pouze v naši zemi.

Tělo má přirozenou schopnost eliminovat tento toxikant. Proto na vás neustále tlačí, až tři dávky, abyste udrželi grafen ve svých tělech.

Máme všechny důkazy o tom, co se zde stalo. A pokud spravedlnost nebude jednat, pokud vůbec může jednat, budou lidé i nadále házení do bezedné jámy.

Pokud sledujete toto video, pochopíte, že jste více než rok byli úplně a naivně klamani z nejvyšších institucí. Teprve nyní pochopíte všechny nesrovnalosti, které jste pozorovali ve svých televizních zprávách.

Tyto cenné informace si můžete doplnit na stránkách https://www.laquintacolumna.net, nebo na nášem kanálu TELEGRAM La Quinta Columna TV kde si již více než 100 000 lidí uvědomuje pravdu a přestali být součástí masivního podvodu, kterému byli vystaveni. Prosím, udělejte vše, aby toto video bylo virální a zastavme společně všechno to svinstvo. Zda se vyplní plán agendy 2030 závisí pouze na nás.

Děkuji vám za pozornost.

***********

Poznámka Admina: Prosím všechny čtenáře, pokud byste někde na síti objevili článek, který potvrzuje tuto zprávu od španělských vědců, dejte mi prosím vědět, buď komentářem k článku, nebo emailem na info@topcz.net. Pokud mají tito hoši pravdu, pak je celá pandemie postavená na hlavu a toto by byl nezvratný důkaz pro všechny právníky na světě.

3 KOMENTÁŘE

  1. Helou, přátelé, pojďme to tady taky rozhýbat….ten captscha code, to je hustý teda tady. Třetí pokus…

  2. Něco málo k zamyšlení:
    ve světě se ještě nenašel člověk -vědec, který by našel lék na „obyčejnou rýmu“jak víme rýma je nevyléčitejná nemoc, už stovky let vědci nedokáží vyléčit ani rakovinu, ale je zajímavé ,že za
    „necelí jeden rok“
    vynalezli lék na „kovid-19“??

  3. Myslíte se , že internet je svobodný??? Bez cenzur? Za vše mužeme poděkovat Eu a pí.Jourové.Já osobně jsem přející člověk ,Akismetu a jourové přeji , alespon třikrát denně…. za jejich dobře “vykonanou práci”!

Comments are closed.