Otázka – odpověď – V.V.Pjakin z 17.07.2017

V.V.Pjakin

Vložil: Admin

V. V. Pjakin ze dne 17.07.2017 – o modlitbě arménského arcibiskupa v americkém kongresu, o papeži v Arménii, o podání rukou Trumpa a Macrona, o roli Putina a Navalného pro Rusko, o roli Putina pro svět, opětovně o fotografování na G20 a o dalším.

V. V. Pjakin hovoří o modlitbě arcibiskupa Arménské apoštolské církve v americkém kongresu, o papeži Františkovi v Arménii, o dalších informacích k fotografování na G20, o Trumpovi na oslavách dobytí Bastily a podání rukou Trumpa a Macrona, o roli Putina a Navalného pro Rusko, o roli Putina a Ruska pro svět a o dalším

Nejdůležitější událost týdne – Arménská apoštolská církev v americkém Kongresu, vedení křesťanů přechází zpod římskokatolického vedení pod Arménskou apoštolskou církev

Jsou věci, které nezapadají ani do pískoviště geopolitiky ani konspirologie, proto si jich analytici nepovšimnou, přestože tyto mají zásadní význam pro politický vývoj ve světě se všemi důsledky, které z politiky vyplývají po ekonomický, sociální a další význam. A k takové události došlo 12.7. v USA. Kongres USA zahájil své zasedání modlitbou a tuto pronesl představený západní diecéze Arménské apoštolské církve v USA, k tomu bylo dopředu oznámeno, že na jednom z příštích zasedání modlitbu pronese arcibiskup Arménské apoštolské církve v USA Mušeg Martirosjan.

Toto zasedání zahajoval arcibiskup Hovnan Derderian a příště to bude Mušag Martirosjan. A proč najednou nejdůležitější zemi na světě uděluje požehnání Arménská apoštolská církev? Připomeňme si, že v minulém roce si do Arménie přijel pro požehnání i sám papež (poznámka Ireny Aneri: pořad z 27.6.2016)

papa-armeniaPapež František v Arménii červen 2016

A jde o proces, ve kterém vedení křesťanů přechází zpod římskokatolické církve pod Arménskou apoštolskou církev a tento proces právě započal. Kdo se zajímá o globální politiku, ten chápe, o co jde, ti, které zajímá geopolika, ať si toho dál nevšímají.