Osm aktuálních trendů operace Coronavirus k listopadu 2021

Autorka: Makia Freeman, 24. lisopadu 2021

Masové protesty po celém světě jsou dobrým znamením, že se někteří probudili k tyranii, ale zatím ne dostatečně na to, aby zastavili agendu, která různými způsoby postupuje. Zdá se, že se situace bude muset ještě zhoršit, než dojde ke zlepšení. Níže uvádíme 8 trendů COVID k listopadu 2021.

Trend COVID č. 1: Austrálie nahání kmenové obyvatele (domorodce) do izolačních táborů COVID

Tyranie v Austrálii se stále stupňuje. Hlavní ministr Severního teritoria Michael Gunner dává diktátorovi Danovi (viktoriánský premiér Dan Andrews) co proto. Gunnerovu tirádu si můžete poslechnout zde, kde se bojovně snaží tvrdit, že každý, kdo se staví proti jeho drakonickým očkovacím příkazům, je antivaxer, bez ohledu na jeho osobní očkovací status a bez ohledu na to, zda byl sám očkován. Mluvíme o sociopatickém šílenství. Gunner přivolal australskou armádu, aby obklíčila a unesla 38 kmenových, domorodých Australanů (Aboriginců) a násilně je zadržela v nově vybudovaných karanténních táborech COVID, což jsou izolační, zadržovací a internační tábory. Annastacia Palaszczuk, premiérka Queenslandu v Austrálii, na kameře přiznala, (video s itulky), že staví karanténní tábory, které budou třeba pro neočkované. Koncentrační tábory by možná bylo lepší označení. Tyto tábory jsou budovány po celém světě, včetně Kanady, USA (stát Washington) a dalších států Austrálie, jako je Victoria a Queensland. Někteří tvrdí, že kmenoví obyvatelé byli nuceně očkováni. Situace se zdá být zoufalá. Australští kmenoví vůdci vysílají do světa SOS:

Potřebujeme, aby se mezinárodní pozornost zaměřila na to, co se děje tady v našich komunitách. Vláda Severního teritoria násilím očkuje naše lidi, vyvíjí na ně nátlak, používá armádu, využívá zahraniční armádu, zahraniční policisty a místní armádu a místní policisty, aby na naše lidi vyvíjeli nátlak, aby si vzali tuto biologickou zbraň. Neinformují lidi, staví je do řady a vyvíjejí na ně nátlak. Říkají jim, že nemohou nakupovat jídlo v obchodech. Nemohou opustit obec. Nemohou jít nakupovat jinam. Ti, kteří utíkají… před tímto nuceným očkováním nebo utíkají pro jídlo, jsou pokutováni 5000 dolary za opuštění komunity. Takže je to stanné právo. Je to válečný zločin. Je to zločin proti lidskosti a všechno, co se provádí na lidstvu, bylo vyzkoušeno na kmenových obyvatelích tohoto kontinentu. My jsme pokusní králíci. Jsme zkušební pokusnou stanicí pro všechno. To, co právě teď dělají v naší komunitě – nemyslete si, že když žijete ve velkých městech, tak se vás to netýká. Tohle je zkušební test pro zbytek země a zbytek světa… vyzkoušeli si univerzální [základní] příjem… program nového světového řádu – všechno bylo vyzkoušeno a praktikováno na suverénních kmenových lidech tohoto kontinentu.

To, co nyní dělají, je, že nám vnucují tuto genocidní zbraň, a to nátlakem, násilím, úlevou, že dostanou poplatek, jídlo nebo peníze – tlačí na nás všemi způsoby. Teď do toho jdou s armádou. Uzavírají celé komunity. Nepouštějí lidi dovnitř ani ven…

Naši lidé se bojí, naši lidé jsou vyděšení… Tohle je mučení! Nenechte se mýlit! To je mučení! Vyzýváme mezinárodní společenství, aby na to upozornilo celý svět.

Trend COVID č. 2: Rakousko se vrací k uzamčení

V prvních měsících podvodné epidemie COVID byly uzamčení silně zastoupeny a bohužel se vrátily. Rakousko nedávno znovu zavedlo uzamčení, tentokrát však pro neočkované, což je součástí pokračujícího trendu COVID, který spočívá v trestání neočkovaných, a na některých záběrech je vidět, jak policie prochází ulicemi a kontroluje doklady. Proti tomu se zvedl značný odpor, a to jak ve smyslu lidových protestů, tak ve smyslu toho, že se policie postavila na stranu lidí (viz níže). Nizozemsko zavedlo částečnou výluku, zatímco Česká republika zakázala neočkovaným vstup na veřejné akce a do služeb.

Aktualizace 25.11.2021 – 21:30: V Česku bude kvůli epidemii covidu-19 znovu platit nouzový stav. Vláda ho vyhlásila na 30 dní s platností od dnešní půlnoci

Trend COVID č. 3: Rakouská policie se údajně postavila na stranu protestujících

Ačkoli někteří policisté uzávěru prosazují, jiní nikoli. Někteří rakouští policisté se údajně postavili na stranu protestujících, i když to bylo obtížné ověřit. Tento článek cituje zprávu francouzského deníku Daily News:

Policie a armáda odmítají ve jménu svobody a lidské důstojnosti kontrolovat zdravotní průchody. Připojí se k velké demonstraci proti nucenému zadržování 20. listopadu 2021 ve Vídni. Jen několik dní poté, co rakouský kancléř Alexander Schallenberg rozhodl o omezení neočkovaných osob, vyzývají politici a odbory k rozsáhlému povstání proti tomuto ryze fašistickému opatření. Předseda Svobodných (FPÖ) Herbert Kickl vyzval k „megaprotestu“ 20. listopadu ve Vídni. Krátce nato ho následoval Manfred Haidinger, předseda Svazu ozbrojených sil Rakouska (FGÖ), který se k výzvě připojil v dopise zveřejněném 14. listopadu. Hodlá „hájit základní práva a svobody“. FGÖ upozorňuje, že protestů se smí účastnit každý, i když jsou v uzavřeném prostoru.

Není to poprvé, co se rakouská policie postavila na stranu lidu; zde jsou záběry z ledna 2021.

Trend COVID č. 4: Úřad pro kontrolu potravin a léčiv žádá, aby studie společnosti Pfizer nebyly plně zveřejněny dříve než v roce 2076.

Pokud jste si mysleli, že pokračující 58 let trvající utajování atentátu na JFK je jen americkou anomálií, zamyslete se znovu. Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) v USA, který je podjatý v jakémkoli smyslu slova, měl právě tu drzost požádat soudce v tomto případě FOIA, (u nás zákon 106), o možnost zveřejnit údaje o klinických studiích společnosti Pfizer rychlostí 500 stran za měsíc – což znamená, že nebudou plně zveřejněny dříve, než v roce 2076. Jedná se o údaje, na jejichž základě bylo všem řečeno, že falešná vakcína COVID společnosti Pfizer je – znáte tu mantru – „bezpečná a účinná“. FDA tedy mohla velmi rychle nahlédnout do 329 000 stránek společnosti Pfizer, aby poskytla dočasné povolení EUA (Emergency Use Authorization) pro očkování, ale nyní potřebuje 55 let, aby mohla soubory plně zveřejnit. Hmmm.

Dá se předpokládat, že se rozhodli pro 50-60 let, aby všichni, kdo se podíleli na výrobě, autorizaci nebo schvalování falešné vakcíny, byli nesvéprávní nebo mrtví. Řídící pracovníci NWO trvají na tom, aby se všichni „řídili vědou“, zatímco oni vědu skrývají a provádějí celosvětově a historicky bezprecedentní masové pokusy na lidech v rozporu s informovaným souhlasem a dalšími markanty Norimberského kodexu.

Pokud jde o vraždu JFK, i když je zveřejnění spisů nařízeno zákonem, nic to neznamená. Trump i Biden ustoupili požadavkům CIA na zadržování spisů JFK, přestože byli ze zákona povinni je zveřejnit.

COVID Trend č. 5: Frontman NWO Bill Gates varuje před neštovicemi

Eugenik, počítačový maniak, vůdce COVID scamdemic a frontman NWO Bill Gates se opět objevil na titulních stranách novin, tentokrát s tvrzením, že lidstvo musí trénovat bakteriální hry, aby se připravilo na obnovení takových věcí, jako jsou… neštovice? Počkat, nebyly náhodou vymýceny už před 100 lety? No, zřejmě ne, a s Gatesem a jeho přáteli si můžete být jisti, že se dost možná znovu objeví (samozřejmě poté, co budou řádně a vhodně simulovány). Na webových stránkách společnosti SIGA, která vyrábí farmaceutický lék na neštovice s názvem TPOXX (schválený FDA), je citován Gates:

Příští epidemie může vzniknout na obrazovce počítače teroristy, který hodlá pomocí genetického inženýrství vytvořit syntetickou verzi viru neštovic.

Je smutným odrazem současného stavu lidstva, že Gates stále chodí po svobodě a chrlí své dystopické vize jako prediktivní programování, i když důkazy jsou tak přesvědčivé, že to plánoval. Plánují snad organizátoři NWO další podvodnou epidemii, tentokrát založenou na neštovicích? Zdá se, že ano.

Poznámka Admina mimo obsah článku: Možná neštovice, nebo snad „Marburg?“ – viz spodní část stránky, s projevem Kierana Morrisseyho – ředitele univerzitní nemocnice v Dublinu. ZDE. Podobně jako Morrisey, mluví i známá lékařka Prof. Dolores Cahillová ve videu níže:

 

Trend COVID č. 6: Mladí sportovci houfně umírají

Trendem COVID z poslední doby je znepokojivě vysoký počet sportovců a sportovkyň, kteří náhle zemřeli, zejména na srdeční problémy. Tento článek zmiňuje, že „německé noviny Berliner Zeitung zveřejnily zprávu, ve které se snaží najít odpověď na otázku, proč v poslední době zkolabovalo „neobvykle velké množství profesionálních i amatérských fotbalistů“.“. Je dobře známo, že vakcína COVID způsobuje záněty myokardu, osrdečníku, záněty srdce a další srdeční problémy. K tomu dochází u sportovců po celém světě.

Trend COVID č. 7: Účinky depopulace po očkování se projevují: Kanada zaznamenala prudký nárůst počtu mrtvě narozených dětí.

Lékař z kanadského Toronta jménem Dr. Nagase upozornil na dramatický nárůst počtu mrtvě narozených dětí v Kanadě. Jeho zprávu si můžete prohlédnout a poslechnout zde. Zná základní statistiky, takže dokázal vnímat, že jde o velký problém. Šokující je, že odhaluje, že u 86 úmrtí mrtvě narozených dětí od ledna do července ve Waterloo v Ontariu bylo 100 % matek očkováno. Je to snad depopulační agenda, která se rozjíždí?

Dr. Daniel Nagase, MD, a Dr. Mel Bruchet, MD, vrhají světlo na vznikající katastrofu v oblasti veřejného zdraví, kterou vlády a mainstreamová média potlačují. Zdravotní sestry, které pracují v ženských a dětských nemocnicích, promluvily o alarmujícím počtu mrtvě narozených dětí v kanadské Britské Kolumbii.

Dr. Nagase uvedl, že během 24 hodin se v Britské Kolumbii narodilo 13 mrtvých dětí. Uvedl další děsivou statistiku, která pochází z Waterloo v Ontariu. Od ledna do července tam podle Dr. Nagaseho došlo k 86 porodům mrtvých dětí. Běžný počet mrtvě narozených dětí je 5-6 ročně, ale zarážející je údaj z Waterloo, který uvádí 14-15 mrtvě narozených dětí za měsíc. Dr. Nagase uvedl, že ze zprávy z Waterloo v Ontariu má potvrzeno, že všech 86 mrtvě narozených dětí bylo od plně očkovaných matek.

Trend COVID č. 8: Podvody s definicemi

Tento bod jsem podrobněji rozvedla ve svém nedávném článku Být plně očkovaný je nekonečný cíl, ale krátce se ho zde ještě dotknu. Pokud nemůžete vyhrát informační válku na rovném základě, kde fakta porážejí propagandu, pak se vždy můžete uchýlit ke změně definic, abyste skryli pravdu. CDC trvá na definici těch, kteří si vzali vakcínu COVID, jako „neočkovaných“, pokud od jejího podání uplynulo teprve 14 dní. Tímto způsobem, pokud se tito lidé zraní nebo zemřou na komplikace či nežádoucí účinky, jsou v oficiálních statistikách započítáni jako zranění nebo úmrtí neočkovaných. WHO i CDC změnily definice klíčových pojmů vakcína, očkování a stádová imunita; WHO také před lety změnila definici pandemie. Dr. Fraud-ci řekl, že chce (tj. NWO chce), aby se změnila definice pojmu „plně očkovaný„. Základní závěr je tento: NWO chce to, co chce NWO. Řekne cokoli, bez ohledu na své rozpory a změnu historie, aby prosadilo svou agendu.

Závěr

Ačkoli výše uvedené trendy COVID představují v mnoha ohledech pokrok v tyranii, je velmi významné, když se orgány činné v trestním řízení, ať už policie nebo armáda, rozhodnou neuposlechnout svých rozkazů a postavit se na stranu lidu, jak se údajně stalo v Rakousku. Agenda NWO COVID se rozpadne, jakmile lidé v orgánech činných v trestním řízení zvýší své vědomí a rozšíří své vnímání, protože pak přirozeně odmítnou plnit nespravedlivé směrnice. Velmi malá skupina manipulátorů NWO se při plnění všech svých výnosů a nařízení COVID do značné míry spoléhá své bezvýhradně oddané nohsledy a jejich kontrola nad realitou je chabá. Mezitím, co škodlivé a často smrtelné účinky falešné vakcíny COVID nadále pustoší celosvětovou populaci všech věkových kategorií, včetně nenarozených dětí, si člověk klade otázku, jak dlouho bude trvat, než pravda dosáhne bodu zvratu, kdy v myslích mnoha lidí jasně převáží všechny podvodné lži.

***

Makia Freeman je redaktorkou alternativních médií / nezávislých zpravodajských stránek The Freedom Articles, autorkou knihy Rakovina: Lži, pravda a řešení a vedoucí výzkumnou pracovnicí ToolsForFreedom.com. Makia působí na Steemit a Odysee/LBRY.

Zdroje:

https://thefreedomarticles.com/covid-trends-10-current-operation-coronavirus-august-2021/

https://thefreedomarticles.com/covid-trend-10-current-operation-coronavirus-september-2021/

https://thefreedomarticles.com/covid-trends-10-current-operation-coronavirus-october-2021/

https://dailyexpose.uk/2021/11/22/breaking-australian-army-begins-transferring-contacts-of-covid-19-positive-cases-to-quarantine-camps/

https://www.bitchute.com/video/FWJXqIoDYe8o/

https://www.bbc.com/news/world-europe-59258409

https://www.reuters.com/world/europe/czechs-bar-unvaccinated-public-events-services-2021-11-17/

https://world-signals.com/news/2021/11/19/austria-police-and-army-side-with-their-people/

https://thefreedomarticles.com/jfk-assassination-who-how-why-part-1/

https://fingfx.thomsonreuters.com/gfx/legaldocs/egvbkaeggpq/vaccine%20foia%20status%20report.pdf

https://thefreedomarticles.com/do-mandatory-masks-vaccines-break-10-points-nuremberg-code/

https://www.independent.co.uk/news/science/bill-gates-smallpox-terror-attack-b1958789.html

German Newspaper Highlights “Unusually Large” Number of Soccer Players Who Have Collapsed Recently

WATCH: Doctor Exposes Alarming Rate of Stillbirths in Fully Vaccinated Mothers in Canada; 13 Stillbirths in 24 Hours in British Columbia

https://thefreedomarticles.com/being-fully-vaccinated-is-endless-destination-definition-trickery/

https://www.dailymail.co.uk/health/article-10209093/Fauci-says-believes-definition-fully-vaccinated-change-include-booster-shots.html

Originál článku: The Freedom Articles. com
Překlad: Administrátor Nekorektní TOP-CZ

podpora2