Opičí neštovice: Dvakrát mě oblbli, hanba mi

Autor: Mike Whitney, 23. 05. 2022

Nemůžu uvěřit, že už je období opičích neštovic a já ještě ani nesundal ukrajinskou výzdobu.“ Robin Monotti“.

Předpověď Billa Gatese, že svět bude čelit nečekané epidemii neštovic, se jako zázrakem naplňuje. Měli bychom být překvapeni?

Já vím, že nejsem sám. Zde je citát za prachy, který Gates pronesl 6 měsíců předtím, než byl zaznamenán první případ.

Na pandemickou pracovní skupinu na úrovni WHO, která provádí dohled a vlastně i to, čemu říkám „bakteriální hry“, kdy se cvičí… Řeknete si, dobře, co kdyby bioterorista přinesl neštovice na 10 letišť? Víte, jak by na to svět reagoval?“ Bill Gates, Sky News, 6. listopadu 2021.

Člověk může jen žasnout nad Gatesovými mimořádnými schopnostmi vnímání. Je jako nějaký softwarový věštec schopný věštit budoucnost z vnitřností zvířat. Je to tak, nebo má křišťálovou kouli schovanou někde v útrobách svého sídla u jezera Washington? Ať už je to cokoli, je to opravdu ohromující. Zde je více informací z World Socialist Web Site:

Bezprecedentní epidemie viru opičích neštovic se oficiálně rozšířila do 10 zemí mimo Afriku, přičemž k dnešnímu dni je hlášeno 107 potvrzených nebo podezřelých případů ve Velké Británii (9 případů), Portugalsku (34), Španělsku (32), Francii (1), Belgii (2), Švédsku (1), Itálii (3), Kanadě (22), Spojených státech (2) a Austrálii (1).

O příčinách této epidemie, která je geograficky nejrozšířenější a nejrychleji se šířící epidemií opičích neštovic od roku 1958, kdy byl virus poprvé objeven, se stále mnoho neví. V nadcházejících dnech a týdnech se objeví více údajů a vědeckých poznatků, ale již nyní panuje ve vědecké komunitě i mezi veřejností hluboké znepokojení, které našlo široké vyjádření na sociálních sítích.“ („Více než 100 případů nákazy opičími neštovicemi zjištěno v 10 zemích, jak se bezprecedentní epidemie šíří po celém světě“, World Socialist Web Site)

Opakujeme: „Nejrychleji se šířící epidemie opičích neštovic od objevení viru v roce 1958„.

Zajímalo by mě, jestli ta část o „rychlém šíření“ nesouvisí s tím, jak vědci upravují zesílení funkce těchto jedinečných patogenů, aby byly nakažlivější a smrtelnější? Děje se to?

To se pravděpodobně nikdy nedozvíme.

A je fér se ptát, zda opičí neštovice nejsou dalším laboratorně vytvořeným virem, který byl vymyšlen v asi 300 tajných laboratořích financovaných Pentagonem, které jsou rozesety po celém světě a v současnosti vedou masivní válku proti lidstvu, aby podpořily ambice miliardářských elit, které se zavázaly snížit celosvětovou populaci a zároveň zavést přísný policejní dohled nad každou vnímající bytostí na planetě Zemi?

Ani na tuto otázku pravděpodobně nedostaneme odpověď.

V zájmu spravedlnosti bychom však měli zmínit, že „renomovaná“ média, jako například časopis Newsweek, vyvrátila tvrzení, že Gates vyslovil předpověď, na kterou narážíme výše. Zde je vysvětlení Newsweeku:

Gates sice v minulosti hovořil o možnosti bioteroristického útoku neštovicemi, jeho komentáře však byly poněkud vytrženy z kontextu a nezmiňují se o opičích neštovicích. (Ověření faktů: Předpověděl Bill Gates vypuknutí opičích neštovic? Newsweek)

„Mírně vytržené z kontextu?“ Chcete říct, že Gates NEupozornil na konkrétní infekční nemoc (neštovice), která se zázračně vynořila z vymření jen o několik měsíců později? O jakém „kontextu“ autor mluví? To bychom rádi věděli.

Přísně vzato je jedno, co Newsweek píše nebo nepíše, koneckonců Gates se stal ztělesněním všeho, co je na dnešním gestapu veřejného zdraví špatně, a proto se stal magnetem pro kritiku. A ať už s ním bylo zacházeno spravedlivě, nebo ne, značný počet lidí je docela pevně přesvědčen, že Gates je hlavním strůjcem plánu na využití laboratorně vytvořených infekčních nemocí k podmanění světové populace s cílem nastolit tyranský Nový řád ovládaný nenasytnými elitami, jako je on sám. A nová smlouva WHO, která narušuje suverenitu, to ještě více podtrhuje – zdá se totiž, že Gates a jeho souputníci věří, že jejich celoživotní ambice ovládnout svět je nyní na dosah. Podívejte se na to:

who-smlouva

Při psaní tohoto článku jsem narazil na několik zajímavostí, které by čtenáře mohly zajímat. Například jsem zjistil, že v březnu 2021 proběhlo stolní cvičení simulující globální pandemii zahrnující neobvyklý kmen #opičích neštovic. Je až s podivem, kolik těchto „přípravných cvičení“ se zřejmě koná těsně před nějakou obzvlášť děsivou událostí. Můžeme je všechny odmítnout jako pouhé náhody? Podívejte se na tuto reklamu od Brownstone Institute:

Jen rok poté, co se na mezinárodní konferenci o biologické bezpečnosti v Mnichově uskutečnila simulace „globální pandemie zahrnující neobvyklý kmen opičích neštovic„, která měla začít v polovině května 2022, jsou média po celém světě v pohotovosti.

Opičí neštovice byly poprvé identifikovány v roce 1958, ale až dosud nikdy nedošlo ke globálnímu vypuknutí opičích neštovic mimo Afriku – přesně v týdnu přesně v měsíci, který předpověděli lidé z oddělení biologické bezpečnosti ve své simulaci pandemie. Vezměte je do Vegas!

Celosvětová epidemie opičích neštovic – která se objevila přesně v termínu předpovězeném simulací biologické bezpečnosti globální epidemie opičích neštovic rok předtím – se nápadně podobá epidemii COVID-19 jen několik měsíců po události 201, simulaci pandemie koronaviru téměř přesně jako COVID-19. “ („Opičí neštovice byly pouze stolní simulace minulý rok„, Brownstone Institute)

A zde je minutu a půl dlouhé video, které pomáhá vysvětlit výše uvedený úryvek. (Video) Můžete si všimnout, že moderátor, který o (simulované) epidemii informuje, říká: „Vědci rozhodli, že tento virus opičích neštovic byl vytvořen inženýrsky.“

Aha. A dále jeden z analytiků nabízí tato prozíravá slova: „Vidíme mnohem méně případů, kdy vlády přijaly včasná a rozhodná opatření„.

Co myslíte, že to znamená? Mohlo by to znamenat, že bychom se měli raději připravit na další kolo experimentálních injekcí proti sraženinám? Znamená to něco takového?

Zde je váš pandemický kvíz pro tento den: Jaká je podle vás pravděpodobnost, že by nějaká podivná nemoc, jako jsou opičí neštovice, mohla spontánně propuknout na deseti různých místech na světě (kde se nikdy předtím neobjevila) ve stejnou dobu?

Co třeba „nulová“ šance? Je to příliš vysoká šance?

Dovolím si tvrdit, že je nulová šance, že by se tato nová nemoc objevilapřirozeně„. Jediný racionální předpoklad, který lze učinit, je, že opičí neštovice, stejně jako Covid, jsou laboratorně vytvořeným patogenem šířeným tajnými agenty, kteří vedou biologickou válku proti světové populaci. Budeme se však muset v této věci poradit s doktorem Faucim a zjistit, zda s námi bude souhlasit. Zde je více informací z WSWS:

V předběžných příspěvcích vědci spekulují, že virus, který se endemicky vyskytuje v některých částech Afriky, se mohl vyvinout tak, aby byl nakažlivější a vhodnější pro přenos z člověka na člověka. Kromě toho téměř všichni lidé mladší 42 let nedostali vakcínu proti neštovicím (která je z 85 procent účinná v prevenci nákazy opičími neštovicemi) od vymýcení neštovic v roce 1980. V důsledku toho nemají žádnou imunitu a mladší dospělí se mohou nakazit stejně snadno jako děti.“ (WSWS).

To jen potvrzuje, že se chystá další masová očkovací kampaň. Zde je více informací ze stejného článku:

Výskyt více případů v různých zemích je hluboce problematický…. „Vzhledem k tomu, že jsme nyní viděli potvrzené případy z Portugalska, podezřelé případy ze Španělska, vidíme toto rozšíření potvrzených a podezřelých případů po celém světě, máme pocit, že nikdo nemá ruce na to, aby věděl, jak velké a rozsáhlé to může být…..

Téměř ve všech veřejných prohlášeních epidemiologové přiznávají, že je zaráží, jak je virus v komunitách zakořeněný, protože se běžně vyskytuje velmi vzácně. Tom Inglesby, ředitel Centra zdravotní bezpečnosti Johnse Hopkinse, řekl pro STAT News: „Začíná se to prosazovat mnohem více, mnohem distribuovaněji, a my nechápeme, jak se to do těch sítí dostalo.“ („Více než 100 případů nákazy opičími neštovicemi zjištěno v 10 zemích, jak se bezprecedentní epidemie šíří po celém světě„, World Socialist Web Site).

Takže už je to všude? Co tedy budeme dělat?

Zřejmou odpovědí je uzavřít se, zamaskovat se a co nejdříve se nechat očkovat. Jinak by většinu světové populace mohla čekat mučivá smrt… stejně jak u Covida, vzpomínáte?. Samozřejmě, někteří lidé mohou dojít k závěru, že jsme opět záměrně klamáni a že dvě pandemie během dvou let jsou statisticky nemožné. Ale proč být rozumný, když je masová hysterie na denním pořádku? Zde je další informace:

Množství závažných vedlejších účinků vakcíny proti neštovicím činí její použití v masové očkovací kampani problematickým. Vzhledem k dlouhé inkubační době opičích neštovic však může vakcína proti pravým neštovicím fungovat jako postexpoziční profylaxe v rámci modelu „kruhového očkování“….“. (WSWS)

Jinými slovy, nenechte se odradit nebetyčně vysokým počtem infarktů, mrtvic, krevních sraženin nebo úmrtí. Stačí se řídit promyšlenými doporučeními CDC a vše bude v pořádku. Kromě toho vláda už nakoupila 13 milionů těchto nově vylepšených jedovatých smrtících vakcín (USA koupily 13 milionů dávek vakcíny proti opičím neštovicím), takže se prostě uklidněte, zhluboka se nadechněte a vyhrňte si rukávy. Všichni už to známe.

Drbeme se však na hlavě, když čteme o podezřelém dění v tajných biolaboratořích Pentagonu, které se podle všeho zabývají nejrůznějšími nezákonnými lumpárnami, včetně průmyslového vytváření smrtících patogenů, které by mohly jedním rázem vyhubit miliardy lidí. To nám opravdu nedá spát. Podívejte se na tento článek v časopise TASS:

USA zkoumaly viry eboly a neštovic v laboratořích na Ukrajině, říká Irina Jarovaja, spolupředsedkyně parlamentní komise pro vyšetřování amerických biologických laboratoří na Ukrajině.

Dnes jsme představili analýzu, o které patogeny se USA na Ukrajině zvláště zajímaly, řekla v pátek novinářům. Kromě patogenů, které jsou teritoriálně vázány na Ukrajinu, laboratoře zkoumaly viry a patogeny, které jsou endemicky velmi vzdálené od Ukrajiny, jako je ebola a pravé neštovice.

Podle zákonodárce získané informace naznačují „agresivní cílevědomost, která je základem těchto programů, de facto realizovaných ministerstvem obrany USA na ukrajinském území„.

Chci zdůraznit, že dialog, který jsme dnes vedli s šéfem SVR, spolu s důkazy získanými komisí plně potvrzuje USA vytvořenou síť biologické rozvědky po celém světě a realizaci aktivního vojensko-biologického využívání zeměkoule, a zejména Ukrajiny. To v podstatě představuje vážnou globální hrozbu..

Zároveň by však měla vyzvat světové společenství, aby se vážně zabývalo touto tajnou a nebezpečnou vojenskou biologickou činností, kterou provádějí USA. Aby mohla být vypracována komplexní opatření týkající se společné, rovné a nedělitelné bezpečnosti. Vzhledem k rozdílu mezi mírovým a nemírovým využitím bakteriologického výzkumu a studia toxinů musí být zcela transparentní a kontrolované. A na světě prostě nesmí být žádné bakteriologické zbraně, to je zásadní stanovisko Ruska.“ („Klíčový ruský zákonodárce odhalil nezákonný výzkum eboly a neštovic v ukrajinské biolaboratoři řízené USA„, Tass)

O co tu tedy jde? Proč má Pentagon více než 300 biolaboratoří rozmístěných po celém světě, které provádějí tajný výzkum získávání funkcí patogenů, jež představují jasnou hrozbu pro celé lidstvo? A proč Pentagon spolupracuje s notoricky známými elitami, jejichž vazby na eugenické, depopulační a klimatické hnutí naznačují, že výzkum může být formován podle určitého strategického plánu, který může znamenat značné oběti?

A co když opičí neštovice ve skutečnosti nejsou přirozeně se vyskytujícím virem, ale jen další fází neúprosné války proti ústavní vládě, svobodě jednotlivce a základním institucím moderní civilizace? Možná jsme připravováni na úplně jinou civilizaci, civilizaci, v níž za nás budou všechna důležitá rozhodnutí činit osvícení stařešinové, zainteresované korporace a dobromyslní filantropové. Je to možné?

Určitě to stojí za zamyšlení.

Na závěr co tomu říká Paul J. Watson, ve videu – nebylo součásti článku:

 

****

Michael Whitney je uznávaný geopolitický a sociální analytik se sídlem ve státě Washington. Svou kariéru jako nezávislý občan-žurnalista zahájil v roce 2002 se závazkem k poctivé žurnalistice, sociální spravedlnosti a světovému míru. Je vědeckým pracovníkem Centra pro výzkum globalizace (CRG).

Originál článku a obrázků: The Unz Review
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ
České titulky: Otevři svou mysl

podpora2