Opět Strach na útěku, „Katastrofická nákaza“ – plus videa

Autor: Peter Koenig, 16. 12. 2022

Vzpomínáte si na akci 201 z 18. října 2019 v New Yorku, kterou pořádalo Centrum zdravotní bezpečnosti Johnse Hopkinse ve spolupráci s WEF (Světovým ekonomickým fórem) a Nadací Billa a Melindy Gatesových? WHO byla samozřejmě také přítomna, stejně jako všichni globalističtí hráči, včetně Světové banky, MMF a – skutečně OSN a mnoha jejích dílčích organizací. Viz video s českými titulky.

Jednalo se o stolní simulaci, jak tomu říkali – pandemie korony, která může „jednoho dne“ zasáhnout celou světovou populaci…

O necelé tři měsíce, byla tato simulace přeměněná na realitu. Zbytek už je historie.

***

Nyní stejní šmejdi, kteří oficiálně nahradili Světové ekonomické Fórum (WEF), jako hlavního sponzora WHO, využili 23. října 2022 v Bruselu (Belgie) událost výročního zasedání Grand Challenges k podobnému „stolnímu“ cvičení, tentokrát s názvem „Katastrofická nákaza

Je náhoda, že místem konání této akce je Brusel, sídlo EU a NATO?

Je zvláštní, že se to objevilo až nyní. A buďte si jisti, že WEF bylo všudepřítomný.

Ve skutečnosti by se bez WEF nic takového nestalo. Protože WEF je exekutivou velkých financí – korporátního finančně-digitálně-vojenského komplexu, který řídí svět ze stínu Washingtonu.

Je zvláštní, že z této akce se téměř dva měsíce téměř nikde nic neobjevilo. Proč byla až dosud utajována?

Jenom pro připomenutí pro ty, kdo jste to video ještě neviděli, můžete se podívat, co je to WHO a kdo je stávající generální ředitel Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus!

Inu, místo nebo kromě vazalských organizací OSN a Washingtonem kontrolovaných finančních institucí, jako jsou Světová banka a MMF – pozvali mimořádnou skupinu účastníků, kterou tvořilo 10 současných a bývalých ministrů zdravotnictví a vysokých úředníků veřejného zdravotnictví ze Senegalu, Rwandy, Nigérie, Angoly, Libérie, Singapuru, Indie a Německa. Zvláštní zájem projevily o africké země.

Neexistují žádné náhody. V době, kdy jsou psány tyto řádky, probíhá za zavřenými dveřmi shromáždění ministrů zdravotnictví WHO z celého světa, které projednává nechvalně známou smlouvu o pandemii. Brzy budou o této zákeřné „smlouvě“ hlasovat. Jak víme, Pandemická smlouva, pokud bude odhlasována dvoutřetinovou většinou, bude nadřazena všem národním orgánům v otázkách zdraví a od 1. ledna 2024 bude mít jurisdikci nad suverénními národními státy všech 194 členských zemí WHO.

To znamená, že bychom měli celosvětovou zdravotní tyranii. Viz toto krátké video od zasvěceného pracovníka WHO – Dr. Vincenta Carrolla (18. března 2022).

Proč byly africké země přizvány k této simulaci této velmi-velmi děsivé a hrůzostrašné katastrofické nákazy? – Blok afrických zemí je silným držákem – dosud odmítaly smlouvu o pandemii podepsat. Afričané vědí, co to znamená. A ještě lépe vědí, co to znamená poté, co zažili podvod s Covidem, který pro některé jejich prezidenty skončil smrtelně. Protože se – někteří afričtí a jeden karibský prezident – postavili proti programu vax, skončili za podivných okolností smrtí.

Proč zrovna přítomnost Německa?

Německo má v současnosti nejrepresivnější vládu v Evropě. Německo, ekonomická a intelektuální velmoc EU, má také nejsilnější hnutí odporu v Evropě – odpor proti kovidům a narativu zelené (falešné) klimatické agendy. Odpor proti sebevražednému paktu EU a bruselského direktoriátu pro Evropu, který vede s plánovaným kolapsem německé ekonomiky.

Tvrdé jádro Dr. Karl Lauterbach složil přísahu jako spolkový ministr zdravotnictví, zhruba před rokem, 8. prosince 2021. Přesvědčí Afričany, Singapurce a Indy o velkém dobru pandemické smlouvy pro jejich země a zbytek světa?

Budou na tyto africké země čekat nějaké zvláštní pobídky v podobě „rozvojových peněz„? Těžko říci. Ale všechno je možné. V našem orwellovském světě se dystopie již dávno stala novou normou.

Jedno je jisté, pokud bude smlouva WHO o pandemii schválena, svět bude mít velké problémy. Matka Země se může proměnit v sanitární vězení. Tato smlouva ve spojení s digitálními měnami centrálních bank – bude znamenat konec toho, čemu jsme kdysi říkali „svoboda„, a pod orlím okem a železnou pěstí Zelené agendy to může znamenat trvalé uzavření.

Video mimo článek, ale související s titulky od Davida Formánka, Otevři svou mysl:

 

Vystoupení z WHO pak bude na pořadu dne – spolu s opuštěním našeho západního měnového systému, jak ho známe. Paralelní, na komunitu vázané měny již dávno existují – a mohou se znovu rozvíjet, stejně jako zdravotní systémy založené na lidech a přírodě. Existuje spousta dobrých a poctivých lékařů, kteří praktikují alternativní medicínu, díky níž bude lidstvo zdravější.

Může to znít jako konečná hra. Ale endgame možná vane ve větru – a z jeho prachu může povstat nová společnost.

*****

Peter Koenig je geopolitický analytik a bývalý vedoucí ekonom Světové banky a Světové zdravotnické organizace (WHO), kde pracoval více než 30 let po celém světě. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše do internetových časopisů a je autorem knihy Imploze – ekonomický thriller o válce, ničení životního prostředí a chamtivosti korporací; a spoluautorem knihy Cynthie McKinneyové „Když Čína kýchne“. Je také nerezidentním vedoucím pracovníkem Čchung-jangského institutu Renminské univerzity v Pekingu.

Originál článku: Global Research
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ
České titulky: Admin Nekorektní TOP-CZ a Otevři svou mysl.