Ohromující výsledky průzkumu voleb do PS

humor

Jelikož 1. apríl skončil, přiznávám se všem, že článek byl Aprílový hoax„. Všem, kdo to zjistili, gratulují k dobrému postřehu, všem co si to nevšimli, děkuji, že se mi opět povedlo někoho vyvést aprílem.  Zkratka pro renomovanou společnost JPP znamená „Jedna Paní Povídala“. Hezkou neděli všem.


Aktualizováno 02.04. v 20:25 hodin:

Teď jsem se podíval na Parlamentní listy a koukám, že ten můj průzkum až tak velký hoax nebyl: Cituji z PL: Volby do Sněmovny by v březnu vyhrálo hnutí ANO s velkým náskokem před ČSSD, jejíž volební zisk by byl jen mírně vyšší než komunistů. ANO by dostalo 32 procent hlasů, sociální demokraté 12,5 procenta a KSČM 11,5 procenta. Poslance by měli ještě ODS, lidovci, TOP 09 a Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura (SPD). Vyplývá to z volebního modelu společnosti Kantar TNS, jehož výsledky dnes zveřejnila Česká televize (ČT). Zprávu převzala ČTK. Jak je vidět, moc jsem se nespletl, jenom jsem schválně vyzdvihl Okamurovou SPD.


Autor: Admin 01.04.2017

Naše redakce je jedna z prvních, která získala nejnovější, absolutě ohromující výsledky průzkumu, jak by dopadly volby do PS, kdyby občané volili dnes. Průzkum dělala nadnárodní renomovaná společnost „JPP„, která mimo jiné přesně odhadla vítězství Trumpa v USA, vítězství našeho prezidenta Zemana a řadu dalších. Podívejte se sami na výsledek jejich průzkumu:

volby-jpp-650

Což o to, s vítězstvím ANO se tak nějak již obecně počítá. Stejně tak, se i v jiných průzkumech očekává vstup do PS pro stranu SPD Tomio Okamury. Ale že by dosáhla tak obrovského úspěchu, o tom český mainstream mlčí. Komunisti podstatně ztrácejí, může za to jednak postupné vymírání jejich členů (průměrný věk 72 let), ale také i mezi jejich příznivci, tvrdá kritika jejich vedení v čele se zasloužilým předsedou. O pádu ČSSD nemá snad nikdo pochyby. Jejich způsob vládnutí a zejména neustálé finanční průsery ať již přímo vedení, nebo jejich hejtmanů, hodně napovídá o stavu, v jakém je dnes ČSSD. ODS se malinko zmátořila, ale pořád ji chybí čerstvá krev do vedení. KDU-ČSL drží nad vodou jižní Morava. Pád TOPky a neúčast Pirátů a Zelených bylo možno předpokládat.

Přejí všem hezký zbytek víkendu.