Očkovat, nebo neočkovat? Otázka na kterou možná najdete odpověď ve dvou videích na této stránce.

Vložil: Admin

Tak konečně přišla ta, velkou veřejnosti, toužebně očekávána doba – očkování proti tomu smrtelnému viru. I když v posledních dnech se to tak nějak zadrhlo, protože vakcíny, slibované EU, jaksi nejsou. Na druhou stranu, možná je to dobré, protože více lidem bude umožněno, aby si našli informace o vakcínách, které naše vláda, prostředdnictvím EU zakoupila a rozhodla tak, bez možnosti výběru jiné vakcíny, „nepovinně-povinně“ proočkovat celou naši populaci.

Já nejsem lékař, takže se necítím být oprávněn komukoliv ani doporučit, ani nedoporučit očkování těmto vakcínami. Myslím si, že každý člověk má dostatek svého vlastního rozumu a je jen jeho osobní věcí, zda podlehne té masívní masáží vlády a všech mainstreamových médii, nebo použije svůj vlastní rozum. Já sám se rozhodně očkovat nenechám, i když patřím mezi tu nejohroženější skupinu. Ale mou povinností, jako majitele alterativního webu, je dát vám všem dostatek informací, které vám vláda a mainstream zamlčují. Rozhodnout se pak musí každý z vás osobně.

V prvním videu renomovaný a světově uznávaný vědec dr. Sucharit Bhakdi, který má za sebou přes 300 publikací o imunologii, bakteriologii, virologii a parazitologii, tvrdí, že nově zaváděná vakcína proti COVID-19 je nebezpečná a vyloženě riskantní. Dozvíte se, jak funguje imunita a proč současná proti-koronavirová opatření nejsou vědecky opodstatněná.

 

Druhé video shrnuje vyjádření lékařů z celého světa k zaváděné vakcíně proti COVIDU-19. Uslyšíte krátký názor od zhruba 30 lékařů a lékařek. Dozvíte se nejspíše něco, co v běžných médiích obvykle neuslyšíte.

 

Poděkování za české titulky v obou videích patří Davidu Formánkovi z „Otevři svou mysl“