Nový kandidát na amerického prezidenta proti Trumpovi, s vysokou pravděpodobnosti výhry!

Autor: Micah Curtis

S výsledky Super Úterka se někteří demokraté obávají, zda Joe Biden porazí Donalda Trumpa. Někteří to cítí stejně o Bernie Sandersovi. Možná přišeel čas najít účinnějšího kandidáta – koronavirus.

Může to být doba, kdy bude pro Ameriku zapotřebí skutečná politická revoluce. Ten, který je ještě radikálnější než Bernie Sanders, který utekl s jeho programem „Nemůžu uvěřit, že to nebyl komunismus“. Stabilnější kampaň než byla Joe Bidena „Počkej, kde jsem zase?„. Demokraté potřebují něco stabilního. Potřebují něco s cílem. Potřebují něco se zaměřením. Co to má víc než virus? Konkrétně koronavirus.

Ve skutečnosti má koronavirus již své úspěchy. Něco, v čem je dobrý, to nikdy zatím neukázal. Lidé jsou nemocní a někdy jsou zabítí – oboje je pro americké prezidenty tradičními zábavou. V politice je dobré mít konzistentní poselství a nebudete mít větší důslednost! Nemluvě o tom, že již podporuje cíle zahraniční politiky USA – stačí se podívat na Írán. S tím, co USA začaly atentátem na Qassem Solejmaniho, koronavirus poslušně drží krok.

Mohammad Mirmohammadi, člen rady íránské Expediency Council a poradce iránského nejvyššího vůdce Ajatolláha Aliho Chamejniho, zemřel v pondělí na koronavírusu a ve čtvrtek následoval vyšší diplomat Hossein Sheikholeslam. Každý den přichází další zprávy o nakažení vysoce postavených teheránských úředníků. Vůdce jako je koronavirus mohl docela snadno ukázat, že ti, kdo skandují „Smrt Americe“, by se měli bát svého dalšího kašle. Nemluvě o tom, že šetří peníze Spojených států na střelivo!

Pak je tu otázka čínské ekonomiky. Trumpovy obchodní války byly bodem debaty na obou stranách politické uličky, ale potřebujeme něco rychlejšího! Potřebujeme něco rozhodnějšího! Potřebujeme koronavirus! Přemýšlejte o tom. Co jiného by bylo pro čínskou ekonomiku škodlivější než koronavírus za posledních 10 let? Nic! A nakonec, komu ještě můžeme věřit, že takový efekt bude mít? Myslím, že my lidé dokážeme opravdu hodně. Koronavirus, na druhé straně, může zajistit, že budeme udržovat čínské trhy pod kontrolou!

Na celém světě je také přítomnost Spojených států. Všichni jsme s ochranou našich zájmů v celosvětovém měřítku. Stačí se podívat na jakoukoli mapu amerických vojenských základen po celém světě. S koronavírusem, který vede cestu, můžeme to udělat snadněji než dříve! Představte si, o kolik méně lodí a vojenských základen bychom potřebovali, kdyby náš prezident měl doslova nezastavitelné úponky v každé zemi na planetě! Je důležité mít silné obě ruce a chránit naše zdroje. Upřímně řečeno nemohl být vymyslen lepší způsob.

Nemůžeme však zapomenout na životní prostředí. Nemluvě o tom, zda to lidé připouštějí na veřejnosti, nebo ne, všichni jsme již unaveni ze slyšení stížnosti Grety Thunbergové. Tak proč nepoužívat něco účinnějšího než sedmnáctiletou holku? Tam přichází koronavírus. Podle mnoha lidí, kteří souhlasí s Gretou, jsou letadla klimatickým tlakem. Kdo způsobil více zrušených letů než koronavirus? Je zřejmé, že koronavirus se stará o prostředí, které je zcela bezkonkurenční. Koronavirus je opravdovým hrdinou na ozonovou vrstvu, udržuje lidi ve svých domovech s vitamínem C s nadějí, že zůstanou zdraví. To je skutečný způsob, jak být šetrný k životnímu prostředí!

Jak to vypadá, je docela je jasné, že Biden a Sanders se nemohou postavit proti Trumpovi. Pouze koronavirus může zachránit USA a celý svět! Takže volte koronavirus! V nejhorším, co se může stát, je to, že nás všechny zabije. Ale k tomu může dojít i při volbě kteréhokoliv jiného prezidenta.

*******

Prohlášení a názory vyjádřené v tomto článku jsou pouze názory autora a nemusí nutně představovat stanoviska a názory RT, ani redakce Desítky.

Micah Curtis je herní a technologický novinář z USA. Kromě psaní pro RT, hostuje podcast Micah a The Hatman a je nezávislým spisovatelem komiksů.

Zdroj: Russia Today – Proč by měl být koronavirus dalším americkým prezidentem.
Překlad: Administrátor