Nová generace se loučí s Evropou Ursuly von der Leyenové

Autor: Dr. Eric Beeth, 23. 08. 2022

Když jsem se loni v září večer vracel do své kanceláře, zastavil jsem, abych si vyfotil obrovský plakát, který zdobí budovu EU na náměstí Berlaymont.

eu-brusel

Na první pohled jsem si myslel, že se jedná o oznámení dystopické budoucnosti, kdy evropské děti budou každý rok dostávat nějaký druh „vylepšení“ z hojně propagovaných experimentálních genetických produktů vyvinutých společnostmi jako BioNTech, do kterých proudí spousta peněz z programů dvojího použití pro biologickou válku rozesetých po celém světě a doplněných fanatiky biologického propojení podporovanými subjekty, které se sdružují kolem organizací jako Světové ekonomické fórum.

Ukázalo se, že jde o veřejné oznámení ambiciózního projektu, +/- 820 miliard eur, které si EU půjčuje na dlouhé období (počínaje koncem května 2020), aby pomohla kompenzovat obrovské ztráty, které evropští občané utrpěli během sezóny kovidů, jež začala v březnu 2020.

Nepochybně se to hráčům na mezinárodních finančních trzích, jako je BlackRock nebo Vanguard, vrátí tím, že Evropané zaplatí daně, včetně budoucích daní z emisí uhlíku a hypotetických zisků ze zavedení 5G a propojení celé Evropy do kybernetických informačních mraků k radosti takových společností, jako je Google, Amazon, Facebook a Apple (GAFA).

Ale můj první pocit byl bohužel prozíravým náznakem toho, co se chystá v rámci příšerného vývoje, kterému musíme všichni NALÉhavě učinit přítrž. To bude úkolem naší příští generace Evropanů a vy si můžete přečíst nápis na zdi, když si poslechnete tuto jedenáctiletou dívku ve Velké Británii.

1. prosince 2021, tři týdny poté, co se předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová vrátila ze setkání v The Atlantic Council ve Washingtonu, kde okouzlila generálního ředitele společnosti Pfizer Alberta Bourla tím, že mu předala „Distinguished Business Leadership Award“ (Ocenění za významné podnikatelské vedení,) za odvážné kroky řecko-amerického veterináře, které vedly k obrovskému finančnímu úspěchu jeho společnosti (z něhož profituje i její manžel) – vyjádřila úlevu nad tím, že společnost Pfizer-BioNTech bude mít do poloviny prosince ’21 k dispozici pediatrické dávky nového experimentálního genetického přípravku, které bude aplikovat evropským dětem ve věku 5 až 12 let.

Od té doby se nemohu smířit s tím, jak mohla tato matka sedmi dětí, bývalá praktická lékařka, propadnout korupci ve veřejných funkcích tak hluboko, že ztratila pojem o své dobře vyškolené lékařské přísaze neškodit a pokračovala v prosazování experimentálních genetických injekcí nevinným dětem ve prospěch svých přátel z politického a obchodního světa.

S překvapením jsem zjistil, že během týdne bydlí v bytě, který sousedí s její oficiální kanceláří v jednom z nejvyšších pater oné budovy na obrázku Berlaymont. V poslední době ji bylo vidět v bruselských institucích, jak hlasitě podporuje neodbytné a hlasité požadavky prezidenta Volodymyra Zelenského na pomoc při vyzbrojování západních Ukrajinců během horké občanské války proti východní ruskojazyčné menšině podporované Ruskem. Rusko 24. února zahájilo speciální vojenskou operaci zaměřenou především na vojenskou neutralizaci západní Ukrajiny, která se připravovala na plnohodnotnější útok na ruskojazyčný východ. Druhým deklarovaným cílem této operace byla „denacifikace“ Ukrajiny. Ačkoli se s touto problematikou v Evropě běžně nesetkáváme, ukrajinská historie je plná stoupenců Stepana Bandery, jejichž nepřátelství vůči Rusům je legendární.

Americká velvyslankyně Victoria Nulandová v roce 2014 upřesnila, že USA v předchozích dvou desetiletích věnovaly 5 miliard dolarů na pomoc Ukrajině, aby se připojila k atlantickému bloku. Lze předpokládat, že velká část těchto peněz pocházela z pokladen, jako byl „Black Eagle Trust“, americký fond politických akcí, který byl založen za prezidenta Trumana za účelem boje proti komunismu. Kromě korumpování politických procesů ve prospěch výsledků přátelských USA (politikům) tento typ fondu také rozděluje tvrdou měnu a zlato tajným armádám NATO na akce typu Gladio. Na Ukrajině mohly peníze plynout na posilování vrozeného silně nacionalistického vnímání sebe sama a zejména prostřednictvím některých oligarchů na financování celé řady bojových skupin inspirovaných nacistickou ideologií (více než třicet tzv. dobrovolnických praporů jako Aidar a Azov).

Pokud jde o bývalou republiku SSSR, s níž byla země dříve plně integrována, Rusové si pochopitelně přejí zabránit povstání typu Stěpana Bandery, protože takové hnutí není dobré ani pro demokracii na Ukrajině, ani pro udržení dobrých sousedských vztahů s (často rusky mluvícími) ukrajinskými bratry a sestrami. Před povstáním na Majdanu v roce 2014, které bylo podporováno Spojenými státy, probíhalo 70 % ukrajinské hospodářské výměny s Ruskem a většina ukrajinských vojáků chovala ke svým ruským soudruhům solidární nálady.

Vzpomínám si, že než se paní Ursula von der Leyenová doslova nastěhovala do budovy Berlaymont, viděl jsem oznámení o velké události, které budovu také zdobilo: Evropská unie získala Nobelovu cenu míru za šest desetiletí pokroku v oblasti míru, usmíření, demokracie a lidských práv v Evropě deset let předtím, v říjnu 2012.

Mnozí z mých pacientů pracují v Evropské unii, a zatímco tehdy byli na tuto prestižní cenu velmi hrdí, na současnou předsedkyni EU mají zcela odlišné názory.

Po 60 letech pokroku v oblasti míru, usmíření, demokracie a lidských práv se Ursula von der Leyenová svým razantním postojem k „postmajdanovské“ ukrajinské vládě podporované nacisty z USA špatně trefila do vkusu Evropy.  Je samozřejmé, že Evropa měla být mnohem aktivnější a chránit minské dohody, a ne Ukrajinu po zuby ozbrojovat a povzbuzovat ji (zejména její nacistům spřátelené složky), aby si vzbouřené oblasti Luganska, Donbasu a Krymu vzala zpět.  Ursula von der Leyenová i Josep Borell prohlásili, že válka Ukrajiny proti „ruským okupantům“ je válkou Evropy. Ve jménu koho to mluví? Za Evropu, nebo za NATO?  Je to totéž? V každém případě nepředstavují zástupce, které bych si vybral, a už vůbec ne příští generaci občanů EU.

Rusko je v podstatě východním sousedem, s nímž má Evropa všechny dobré důvody udržovat dobré vztahy, ale vzhledem k tomu, že NATO je řízeno z Washingtonu, byla Evropa postupně nucena vytvořit si vlastní železnou oponu, aby se od svého východního souseda oddělila. Tím sabotovala svůj přístup na jeden z nejzajímavějších expandujících ekonomických trhů příštích desetiletí.

Podpora Zelenského režimu ze strany EU pouze prodlouží válku na Ukrajině. Od 24. února 2022 zemřelo přibližně 50 000 mladých ukrajinských vojáků a mnoho dalších bylo zmrzačeno nebo trpí posttraumatickou stresovou poruchou.

Kde jsou evropští mírotvůrci, tito nositelé Nobelovy ceny za prosazování míru, usmíření, demokracie a lidských práv?

Válce na Ukrajině v letech 2014-2022 se dalo předejít, kdyby si Evropa dávala větší pozor a nenechala Washington a Londýn, aby se do toho zamíchaly.  Udělení Nobelovy ceny míru vyvolalo falešný pocit moudrosti a bezpečí. Dodnes se žádný moudrý vůdce nepostavil za skutečné zájmy Evropy – které, jak by zdůraznili Olof Palme nebo Charles De Gaulle, nemusí být nutně v souladu se zájmy USA. Dnešní generace, včetně současné neohrabané předsedkyně EU, nejenže propásla mnoho důležitých příležitostí k usmíření se svým kriticky důležitým východním sousedem, ale podařilo se jí spálit mosty k budoucímu tahounovi své ekonomiky. Brzy to budeme my, kdo bude prosit o šanci obnovit prosperující ekonomiku, ale neexistují snadná a rychlá řešení, jak zvrátit směr poté, co bylo napácháno tolik škod.

Společně s naší další generací budeme mít dostatek času zamyslet se nad tím, co jsme udělali špatně.  Tento proces musíme zahájit neprodleně.

Hlava Evropské unie, která předává cenu Atlantické rady ve Washingtonu, by měla upozornit na to, na jakém geopolitickém území se nacházíme. Udělit ji osobnímu známému poté, co jeho firma zadala mnohamiliardovou zakázku za peníze evropských daňových poplatníků, by mělo zvýšit stupeň poplachu na červený. Je docela dobře možné, že úmysly paní Ursuly von der Leyenové byly autentické a jejich cílem bylo zajistit podle jejího názoru do jisté míry účinné vakcíny pro evropský trh. Je také možné, že digitálně-kovové certifikáty považuje za úžasný vynález vedoucí k finančnímu zefektivnění s dlouhodobým ekonomickým přínosem pro Evropu, jak by ji mohlo přesvědčit Světové ekonomické fórum.

Potíž je v tom, že jsme to my, Evropané, kdo na to doplácí – nejen penězi z našich daní, ale co je ještě znepokojivější, i svou osobní tělesnou integritou a kolektivním zdravím.

Kromě toho by plánovaná bezhotovostní společnost a společnost založená na QR kódech zbavila Evropany jakékoli fyzické autonomie a zároveň by je podřídila algoritmům informačních technologií (GAFA!) a příslušenství závislému na 5G, jako jsou mobilní telefony a počítače.

Ačkoli o tom možná neví, předsedkyně EU rozprodává evropské občany jako stádo dobytka, zatímco Světová banka přihodí dobrou miliardu eur zajišťující, že k nákupům bude zapotřebí digitální občanský průkaz s vašimi „biologickými bezpečnostními“ upgrady proti nově nalezeným nebo vynalezeným biologickým zbraním. Zdá se, že Ursula von der Leyenová věří propagandě, kterou nositelé Digitálního přístupu k občanům vedou, stejně jako prodejnímu sloganu společnosti Pfizer „Věda zvítězí“, ale nikdo nepřebírá odpovědnost za to, co se stane s fyzickým a duševním zdravím jedinců v jejím stádu, kteří mají nepochybně zcela jinou představu o tom, co nejlépe prospívá jejich vlastnímu zdraví a pohodě.

Nikde není její nebezpečně pomatené chování vidět tak jasně, jako když tato lékařka, která se stala političkou, vykřikuje, že se jí ulevilo, že (experimentální genová terapie) injekce od společnosti Pfizer jsou konečně dostupné i pro pětiletá batolata.

Poslední covid-roky nám ukázaly, jakou společnost naše příští generace právem odmítne:

  • Všechny agentury a instituce lékařské etiky, které mlčely, zatímco šiřitelé covidové „scamdemie“ hráli svou „odbornost“, by měly být pečlivě prověřeny odshora dolů, aby se ujistily, že už nikdy nedovolí nic tak toxického, jako jsou tyto často nařízené mRNA injekce a ekonomicky sebevražedné „Lock-Downs“.
  • Všechny farmaceutické společnosti, jejichž obchodní model spočívá ve výrobě nebezpečných nemocí a následném vydělávání milionů za údajnou ochranu před bio-toxickými látkami, na které mají samy patenty. (Např: Moderna, která nikdy v historii nevyrobila schválenou vakcínu, vyvinula v roce 2016 svou kovidovou injekci na základě patentu, který již vlastnila na protein hrotu SARS-CoV-2).
  • Lékaři, kteří netrvají na tom, že o vašem zdraví vědí víc než vy. Například francouzský miliardář a generální ředitel společnosti Moderna Stéphane Bancel, který nedávno prohlásil, že očekává, že jeho „vakcíny“ budou nabízeny jako každoroční „upgrady“ iPhonů. Bancel samozřejmě není lékař, což platí i pro dalšího odborníka na „up-grady“, počítačového šprta, který se stal celosvětovým „expertem“ na očkování, Billa Gatese.  Šéf Světové zdravotnické organizace, který si rád říká doktor Tedros, také není lékař. Tedros Adhanon Ghebreyesus je bývalý člen partyzánské organizace, který se do nejvyšší „lékařské“ funkce ve Světové dostal díky tomu, že byl chráněncem počítačového šprta – téhož Billa Gatese, který se rozhodl, že celý svět musí být očkován, protože to prospívá jeho filantropickému podnikání a zainteresovaným osobám, kterým slíbil peníze a přístup k informacím.
  • Světové ekonomické fórum vycvičilo politiky, kteří zmanipulovali masy, aby platily „držitelům podílů“, kteří jsou pěšáky WEF, a těch je mnoho. Advokát Reiner Füllmich zahájil proces Lidového soudu Norimberk-2, aby veřejně zdokumentoval zločiny WEF proti lidskosti, například zločinné nařizování experimentální genetické léčby bez dostatečných údajů o bezpečnosti a účinnosti proti viru, který prošel smrtícím a nezákonným vylepšením „Zisk funkce“ pro vznik v lidské populaci. (Viz článek doktora mikrobiologie Ralpha S. Barica z University of North Carolina Chapel Hill z března 2016 „SARS-like WIV1-CoV poised for human emergence“). Jiní politici, kteří mají za sebou korupci v rámci své politické kariéry, nebo kteří v období kovidózy prosazovali zjevně totalitní a neopodstatněná opatření k šíření strachu a trestání občanů, kteří nechtěli podstoupit takzvané „bezpečné a účinné“ očkování proti kovidóze.
  • Stejně jako jsou němečtí státní zaměstnanci varováni, aby nepoužívali Facebook a Gmail, protože tyto informace jsou filtrovány americkou NSA, měli by všichni evropští občané následovat tohoto příkladu a být velmi opatrní na vše, co by mohlo být kompromitováno velkými technologiemi.

Většina Švédů denně komunikuje prostřednictvím Facebooku, přičemž Facebook cenzuruje a manipuluje své stránky podle geopolitických algoritmů, které schvaluje Atlantická rada. Když se spontánní konverzace občanů upravují tímto nadiktovaným způsobem a agentury Reuters a AFP vysílají pouze zprávy, které jejich majitelé a různí „stakeholdeři“ chtějí, abyste slyšeli, stává se dětskou hrou ovlivňovat kolektivní vědomí Švédů, kteří si po dlouhé historii demokracie překvapivě neuvědomují, že jejich vládní instituce jsou kompromitovány.

Když se podíváte na švédské občany, kteří chtějí vstoupit do NATO, paktu kolektivní „obrany“, který se v poslední době účastnil několika vybraných válek poté, co byl uveden v platnost článek 5 na základě neprokázaného tvrzení, že Al-Káida zaútočila na USA 11. září, musíte se ptát, co by tuto zemi přimělo vzdát se svých dlouholetých zásad neangažovanosti a neutrality.  Sousední Dánsko, které je členem NATO, bylo před 11. zářím 2001 200 let bez války.  Dánsko, které se usilovně snaží dostát svým závazkům vůči NATO, ztratilo ve skandálních a zbytečných „válkách proti terorismu“ po 11. září v přepočtu na obyvatele více vojáků než USA za celou válku ve Vietnamu.

  • Média, která vyvolala strach z kovidů a cenzurovala všechny zprávy o účinné léčbě proti nim – kromě těch „účinných a bezpečných“ „prevencí“, které jim vláda a Big Pharma nařídily oslavovat.
  • Jsou to tatáž média, která prosazují pouze západoatlantickou verzi války na Ukrajině, zatímco ti novináři, kteří přesně informují o válečných zločinech z Donbasu, jsou evropskými vládami kriminalizováni* a všechny ruské kanály, stejně jako oficiální ruské ministerstvo zahraničí, byly v celé Evropě umlčeny. Jak se mohou evropští občané v takovémto neobjektivním a kontrolovaném mediálním prostředí informovat?  (*Viz rozhovor Maxe Blumenthala s německou nezávislou novinářkou Alinou Lipp 13. července 2022)
  • S blížícím se 21. výročím státního zločinu proti demokracii z 11. září 2001 musíme naší evropské mládeži připomenout, že Západ stále ještě vážně nevyšetřil zabití 3 000 občanů v New Yorku, Washingtonu a Pensylvánii 11. září 2001.

Protože skutečným zločincům zatím tak ohavný SCAD prošel, oni a média, která jim v utajování pomáhala, budou mít odvahu páchat další škody, pokud se společně nerozhodneme odhalit zjevné lži, které o těchto událostech neustále šíří. Budeme potřebovat nějakou „komisi pravdy a usmíření“, abychom se jako národ osvobodili od přetékajícího septiku lží, který udržuje Evropany v zajetí falešného obrazu reality, což činí zdravý rozum a pravdivý diskurz téměř nemožným.

Žádný sebeúctyhodný inženýr nebo univerzitní akademik by neměl přijmout očividnou nemožnost, kterou člen Atlantické rady Philipp Zelikov napsal ve zprávě komise z 11. září, kterou vedl – že 11. září dvě letadla sestřelila tři mrakodrapy s ocelovou konstrukcí.

Žádná lékařská univerzita nesmí v budoucnu dovolit, aby se na jejích studentech nebo obyvatelích v plodném věku prováděla experimentální genetická léčba. Každá univerzita nebo zdravotnická instituce, která tak učinila, musí být důkladně prověřena, aby se to již nikdy neopakovalo.

Lavina totalitních absurdit, kterou jsme byli nuceni prožít během posledních dvou covid let, má tu světlou stránku, že se lidé probouzejí k tomu, že pod střechou té budovy Berlaymont je něco shnilého, a tyto absurdity byly možné jen díky těžké ruce GAFA (Google Amazon Facebook Apple typ Big Tech) a médií, která následují zkorumpovanou elitou zvolenou doxu, aby ovlivnila to, jak vidíme realitu.

Rovněž absence skutečného forenzního kriminálního vyšetřování masivních státních zločinů proti demokracii z 11. září před 21 lety má dodnes oslabující vliv na schopnost Evropanů jasně myslet a rozhodovat se na základě reality a zdravého rozumu.

Přivítejme společně tuto dnešní novou generaci Evropy. Po tak blízkém kontaktu s totalitou minulosti vzkřísme Evropu, kterou jsme znali a které jsme si vážili.

Abychom toho dosáhli, musíme se zbavit neblahých vlivů, mylných představ a otevřených lží, které způsobily, že současná evropská generace není schopna činit ta nejlepší rozhodnutí pro naši vlastní budoucnost.

Nová generace Evropy, TADY JSME!!!

*****

Dr. Eric Beeth je praktický lékař působící v Bruselu v Belgii. Přispíval do Global Research v lékařských otázkách, ale v současné době, kdy přibývá lživých provokací, které zřejmě nechápou ani mnozí z jeho oblíbených vysoce postavených pacientů, si bere 11. den v měsíci volno od svých lékařských povinností, aby informoval elity o zločinecké „inside job“ povaze 11. září 2001.

Originál zdroj článku a obrázků: Global Research
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2

1 komentář

  1. 911, teda 11.September 2001 som už dávno vyriešil! Modrá lóža sionistických Globalistov ho spáchali pre Novus Ordo Seclorum v 2032- 2033 ! Od 2025( konca Kali- yugi) svet pôjde 7 rokov “ peklom“ na Zemi! Táto skorumpovaná civilizácia je pred vyludnením a obrovskými zmenami na Zemi!

Comments are closed.