Nikotinoví zločinci, hurikány, volby

Autor: Deharse

zakaz-koureni350My kuřáci vehementně odmítáme represivní zákon, který jste vy sráči v PS prosadili zase tou slavnou nadpoloviční většinou, i když se jednalo jen o pár hlasů. Stupidním rozhodnutím jste převážně „seniorskou generaci“ připravili o poslední požitky na sklonku života. O posezení v hospodách u piva, vínečka a nějakého toho prcka fernetu, protože navíc nám nezbývá. Mizerné tři stovky, co nám přidáte, vzápětí vykompenzujete zvýšením cen tabáku a piva. Vás pochopitelně ceny těchto komodit nezajímají, protože v kantýnách PS chlastáte vizoury, koňaky a kouříte kubánské doutníky od Fidela Castra za třetinové ceny.

Mladší generace kuřáků to přežívají před hospodami a pivnicemi za cenu ponižujícího diskomfortu. My senioři na to, abychom stáli v dešti a zimě a odklepávali popel do prázdného škopku už nemáme, takže státní kasa přijde o desítky miliard, provozovatelé hospod o klientelu. Obecně my, co kouříme, konzumujeme alkoholické nápoje, což ve větším množství mírně neškodí, občas hřešíme a i souložíme. Budeme muset svůj životní styl omezit?

koureni-jidloNekouřit, nepít, potlačit sexuální choutky a žít dle „desatera“, hlásá Papas v Římě a jeho apoštolové včetně vyžraného Duky. Češi, Moraváci a Slezané na štěstí ty nedělní náboženské sračky již nežrali a raději si zašli pokecat do hospody o akutních problémech, které museli neodkladně řešit bez modlitby. A propagátoři asketismu, metrákoví pašíci na obrazovkách ochutnávají, vaří, grilují a doporučují komplikované hovadiny, jejíž příprava zabere několik hodin. Motto? Žerte pětkrát denně: snídani, desátku, oběd, svačinu a vydatnou večeři předtím než usednete k televizoru, abyste na ČT 24 nezmeškali informace, jak obézní a šikmooký hajzl ze Severní Koree ohrožuje rozsévače demokracie US. A po zprávách přepněte na komerční kanál na nějaký americký seriál z padesátých let. Po spořádaní čipsů a probuzení nekuřte, nešukejte a jděte spát, protože ráno vás čeká někde v montovně perný den za dvacku měsíčně. Nám ateistům ta varování kněží o posledním soudu a grilování v pekle jsou u prdele. Proč by nás hřešící individua/záletníky, konzumenty alkoholu, kuřáky Satan asi trestal? Vždyť jsme jeho krevní skupina. Představa pekelného mejdanu kde budou všechny ty krásné a promiskuitní ženy, je mnohem atraktivnější než hospic s Halíkem, Hermannem, Němcovou a tante Merkel.

stalinChurchil kouřil doutníky a chlastal whisky. Stalin měl v oblibě dýmku a vodku. A prezident Zeman kouří cigarety a občas usrkuje moravskou slivovici. Zato J. Plojhar, původně římskokatolický kněz, jenž za totality vystřídal všechny dostupné funkce /poslanec FS, ministr zdravotnictví, předseda výboru “ katolického duchovenstva“ vychlastal vše co teklo, mimo starých necek. Byl nekuřák a rád se prý kouřit nechával. Heroické výkony v konzumaci lihovin obdivoval údajně i Stalin v Kremlu, kam byl občas Plojhar pozván jako delegát za LS. Nicméně, přejděme na aktuálnější témata, než je zákaz kouření a omezování svobod.

texasKatastrofa, jež postihla Texas byla odhadnuta na 170 miliard dolarů a následky, odstraňování škod hurikánu Harvey se povlečou roky. Aniž si Američané vydechli, žene se na ně další enormní bouře Irma, která nabývá na síle (psáno 10.9.2017). Momentálně je čtvrté kategorie a předpokládá se, že v dalších několika dnech dosáhne stupně pět a nebo zeslábne. Prozatím ničí ostrovy v karibské oblasti a věřme, že utrpení domorodců a ztráty na lidských životech budou minimální. Pokud manipulátoři počasí/hurikánů Putin a Trump své záměry nezmění, jak to naznačují někteří schizofreničtí redaktoři, tak hurikán Irma v neděli 10. září dorazí na Floridu a zdevastuje Miami.

zeman-pesTrest za manipulaci voleb roku 1999 za guvernéra Floridy J. Bushe, kde jeho brácha George o pár hlasů podvodně porazil protivníka DS Gora. Přepočítávaní hlasů zastavil federální soud i když bylo evidentní že zvítězil A. Gore. O volbě prezidenta nerozhodl lid, ale orgán. Nyní s odstupem času vidíme, že všichni novodobí prezidenti/až na naivku Cartera/ jsou zločinci. Kovboj, herec třetí kategorie Ronald Regan, starý Bush, perverzní deviant Clinton, intelektuálně mírně opožděný George Bush, černý Barry Soetero a současný nájemník bělidla s přelivem Kačer byli a jsou loutky, maňásci, za jejichž provázky/lanka někdo potahuje. Nad otázkou „odkud asi“ není nutno nijak hluboce přemýšlet.

„Není nutno, není nutno, aby bylo vždycky veselo“ se zpívá v jedné písni od Uhlíře. Máme na krku parlamentní volby, a vzápětí prezidentské volby a hodně veselo tentokrát bude, o tom žádná. Andrejkovo ANO brutálně zvítězí a Sobotka, Kalousek a Bělobrádek zmizí v propadlišti dějin. MVDr se možná uchytí v muslimské komunitě díky své praxi s odstraňováním zvířecích pohlavních orgánů. Odřezávaní klitorisu nedospělým dívkám se praktikuje nejen v arabském světě, ale i v Evropě. Je to hnus „velebnosti“. Prezident Zeman zhubnul a na svých setkáních s lidem, vystoupeních v TV perlí. Valchař z Chuchle, vekslák á la směnárník, skořápkář a textař nemá šanci. A náhle profesor z Akademie věd o němž nikdo nikdy neslyšel usiluje o hrad. Pokud na zprávě, že nosí ne-dioptrické brýle aby působil více vědecky a decentněji je něco pravdy, tak diagnosa je jednoznačná. Zakomplexovaný vědec, zrající na kazajku. Těch už bylo nadmíru. Ožralové jako Gottwald, dramatik Havel a geniální prognostik a ekonom Klaus. Residua jim proklamované „neviditelné ruky trhu“ si nejen odserou naše ratolesti, ale i vnuci. Doufejme, že se přes naši krásnou zem prožene po volbách politický uragán, který vše změní.

Zdroj článku a foto: NWOO