„Nemůžeme se vrátit do normálu, pokud nebude celá populace očkována“. Tuto lež slyšíme 24/7 ze všech stran. Sledujte Corbertt Report!

Autor: Admin

Tato „false pademie“ pokračuje k cílům pro které byla vytvořena. Mamutí mega zisky společností Big Pharma a začátek cesty k přeměně světa ve stylu Velkého resetu. Já vím, zase řada z vás řekne, no jo, další konspirační dezinformace. Malý problém je v tom, že tyto moje konspirační dezinformace, se zhruba za 4 – 5 měsíců stáívají realitou. Když jsem v březnu 2020 psal o Agendě ID 2020 a v květnu o Covid pasech, mnoho lidí to také považovalo za konspiraci. A jaká je skutečnost dnes? Nepovinně-povinné očkování spojené s Covid pasem je realitou. Sice nám naše vrchnost říká, že žádná diskriminace těch co odmítnou očkování rozhodně nebude, jenom ti očkování budou mít nějaké benefity. To si z nás hoši dělají prdel? Nebo si fakt myslí, že jsme stádo totálních blbců? Proč asi naši zkorumpování posranci neschválili při projednávání zákona o očkování, doložku poslankyě SPD, aby bylo přímo v zákoně garatováno, že k žádné diskriminaci neočkovaných nedojde? Odpovědět si může každý z vás sám. Samotní tvůrci těchto vakcín připouští, že tyto vakcíny nechrání očkovaného proti „nakažení“ a nezaručují, že očkovaný nebude dál virus přenášet. Tak k čemu bylo nutno vyhodit miliardy za jejich nákup a neskutečnou masírku 24 hodin 7 dnů v týdnu? Jelikož lidová moudrost říká, že „zadarmo ani kuře nehrabe“, tak tam jistě nějaký důvod byl a je. Jen ho tak nějak nemají znát ty zmanipulovány ovce. Sledujte video Corbertt Report a člěte můj další článek vložený dnes – Vakcína mRNA COVID není vakcínou, ale operačním systémem.

Poznámka: Prosím, kopírujte tento článek na svých blozích, pošlete info o článku všem vašim přátelům a známým. Nenechte sebou manipulovat jak ovce v ohradě. Ukažte všem, že jsme lidi se samostatným mozkem a nenecháme se ovládat nikým. Přejí vám všemk tomu moc odvahy a úspěchů.

Administrátor TOP-CZ