Německo se připravuje na brannou povinnost a konečnou válku

Putin a Rusové se právem zlobí na rostoucí vojenskou hysterii (a psychopatické poruchy) „kolektivního Západu“.

Autor: Kurt Nimmo,

Představte si Vladimira Putina, jak sedí za svým stolem v Kremlu a dozvídá se, že Německo plánuje znovu zavést brannou povinnost. Rusové jsou rozhořčeni vyhlídkou, že tanky Leopard 2 se  Železným křížem, budou zabíjet jejich vojáky a ničit jejich tanky na Ukrajině.

Německá parlamentní zmocněnkyně Eva Höglová z „levostředové“ SPD Olafa Scholze se domnívá, že Bundeswehr, německá armáda, je žalostně nepřipraven na vojenský konflikt a musí přimět mládež národa k vojenské „službě“.

Ještě před Höglovou poznámkou o branné povinnosti, zveřejněnou v Augsburger Allgemeine, Jan Christian Kaack, šéf německého námořnictva, uvedl, že nedobrovolná služba a možnost, aby se občané stali stopkami pro kulky státu, by měla být založena na norském modelu, „podle kterého jsou muži a ženy po dovršení 19 let povoláni k přezkoušení, ale do armády je povoláno jen malé, motivované procento z každé skupiny ročníků,“ píše The Guardian.

Vzhledem k rusofobní rétorice vycházející z Německa, Francie, Británie a zemí NATO (k tomu připočtěme překvapivé rozhodnutí Švýcarska zrušit svou staletou neutralitu) se Putin a Rusové právem zlobí na rostoucí vojenskou hysterii (a psychopatické poruchy) „kolektivního Západu“.

twitter-stolinskyIdioti v Bruselu, Washingtonu, Berlíně a dalších evropských hlavních městech buď nechápou, co nacistické Německo dělalo ve východní Evropě a Rusku během druhé světové války, nebo je to prostě nezajímá.

Operace Barbarossa nacistického Německa, největší invaze v dějinách, srovnala se zemí přibližně 1 710 sovětských měst a 70 000 vesnic. Během války bylo zabito 27 milionů Rusů, z velké většiny civilistů. Nákladné ruské vítězství nad Německem se připomíná každý rok 9. května jako Velká vlastenecká válka (rusky Velikaja otěčestvennaja vojna).

Nic z toho není pro šéfa válečných sil USG Lloyda J. Austina, ministra zahraničí Atonyho Blinkena, podlézavou Victorii Nulandovou, manželkou vrcholného neocona Roberta Kagana, a Bidenovy „liberální jestřáby“ (sic), včetně poradce pro národní bezpečnost Jakea Sullivana (dříve Macro Advisory Partners, spolu s šéfem CIA Williamem Burnsem), Wendy Shermanové (bývalé místopředsedkyně Albright Stonebridge Group, založené zprostředkovatelkou masových vražd a apologetkou Madeleine Albrightovou, vzorem pro výše zmíněného Blinkena) Bretta McGurka (Bushův admin. ) a další.

V „nepostradatelném národě“ se zatím příliš nemluví o obnovení odvodů, které skončily v roce 1973, když se zastavila katastrofální válka ve Vietnamu. Stát však zachoval aktivní „výběrovou službu“, která zavazuje miliony mladých mužů k registraci.

Takzvaná „generace Z“ není z nedobrovolné služby a vyhlídky na strašlivou smrt kvůli Bidenovi a jeho neoconům tak nadšená. Pentagon posměšně nazývá příslušníky generace Z „generací Nintendo“ kvůli sedavému způsobu života, obezitě, zneužívání drog a alkoholu a skutečnosti, že nejsou tak fyzicky zdatní jako předchozí generace.

V roce 2017 průzkum Gallupova ústavu odhalil, že 49 % Američanů je pro nedobrovolné otroctví mladých dospělých. Ti, kteří by mohli být odvedeni, však byli proti. „Většina (57 %) osob mladších 30 let je proti této myšlence,“ uvedl Gallup.

Myšlenka povinné národní služby byla v uplynulém desetiletí a půl mnohokrát vyslovena think-tanky a autory veřejného mínění, ale nikdy se nestala hlavním tématem celostátní politiky. Americký poslanec Charles Rangel neúspěšně prosazoval určitou verzi této myšlenky na všech zasedáních zákonodárného sboru v letech 2003 až 2015; v jednu chvíli se dokonce dostala na půdu Sněmovny reprezentantů, kde byla zamítnuta poměrem hlasů 402:2.

To bylo samozřejmě před Ukrajinou, neustálým a vtíravým bušením do válečných bubnů propagandistickými médii, idiotskou touhou Západu zapojit do konfliktu válečné stroje a reálnou vyhlídkou na třetí světovou válku.

Podle autorky Shadii Druryové guru neokonzervativismu Leo Strauss a jeho vyznavači,

chápali politiku jako konflikt mezi vzájemně znepřátelenými skupinami, které jsou ochotny bojovat proti sobě na život a na smrt. Stručně řečeno, všichni si mysleli, že lidskost člověka závisí na jeho ochotě vrhnout se nahý do boje a bezhlavě se vrhnout na smrt. Pouze věčná válka může zvrátit moderní projekt s jeho důrazem na sebezáchovu a pohodlí tvorů.

V současném kontextu povede „konflikt mezi vzájemně znepřátelenými skupinami“ k zániku života na planetě.

Je to arogantní a psychopatická neúcta k životu obyčejných lidí, která částečně žene svět ke konečnému termonukleárnímu konfliktu.

Je škoda, že si příliš mnoho Američanů nedokáže uvědomit, že nejsou ničím jiným než pěšáky v geopolitickém sebevražedném paktu. Historie stále znovu ukazuje, že toto uvědomění obvykle přichází, když už je příliš pozdě.

******

Originál článku: Kurt Nimmo o geopolitice
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ