Necenzurované informace.

Autor: Miroslav Petr

Chorvatsko bude rušit EET. 30 000 firem začalo podnikat načerno. Neplatí daně, lidé se začali udávat, zvýšila se nezaměstnanost, tím pádem i výběr daní a zvýšily se výdaje na nezaměstnanost. V Rakousku díky EET už se zavírají malé restaurace, také se zvyšuje nezaměstnanost… Bureše to teprve čeká. Budou ještě fungovat vietnamské tržnice a farmářské trhy?

  • EU nařídila všem veřejnoprávním mediím prosazovat věci z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení. ČT se na věc nesmí dívat tak, jako „kdyby byla součástí současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském smyslu neměla. To bychom museli vystoupit z EU.“ M. Jankovec.
  • OKD bylo zcela viditelně vytunelováno. Kam se ztratili Ištván, Šlachta a Bradáčová? Pardon, to není v zájmu USA… Šlachta v TV řekl, že nalezené zlato a miliony v trezoru patří do jiné kauzy. Skutečně se může takto dětsky splést zkušený profesionál? Klidně vsadím svůj život, že se nikdy žádné zlato a miliony nikdy nenajde, protože vůbec neexistují. Ještě nikde na světě, natož u nás, žádná kabelka neohrozila bezpečnost státu. Šlo o převrat v režii USA. Sobotka už podepsal, že Temelín bude stavět Westhinghaus, takže další puč není potřeba.
  • Před 21.8.1968 byla na německých hranicích připravena vojska USA, která zde plánovala to, co uděla USA o 21 let později a dělá až do dnešního dne. Je logické, že tato informace se nesmí zveřejnit. Jedině snad v případě dalšího převratu, který tentokrát nebude v režii USA. Brežněv varoval Dubčeka, který tomu nechtěl věřit. Komunisté v mnohém lhali, ale v jednom bohužel měli pravdu. Neexistuje rok, kdy by Západ, rozuměj USA neválčila v některém státě.
  • Ve škole se začínají učit, že nás osvobodila USA. Na našem území padlo 20 000 Rusů a jen kolem 116 Američanů… Osvobození ČSR bylo až 9.5., protože 8.5. se u nás ještě střílelo. V západní Evropě tomu bylo jinak, tak se už tehdy projevila „přílišná vstřícnost“ k Západu. V poslední dny války USA bombardovala fabriky a domy v mnoha městech naší republiky. Ale o tom se v takzvané demokracii nesmí mluvit. Tak tohle má být to oslavované osvobození západem?
  • 1 300 000 vojáků USA jsou po celém světě. 150 000 vojáků je na základnách NATO téměř ve všech státech světa, v nkěkterých státech je dokonce víc základen. Ruská vojska ze všech okupovaných zemí dávno odjela, USA armáda všude zůstává a trvale okupuje stále víc zemí, hlavně v okolí Ruska. Proč asi? Proč by Rusko válčilo, když má finanční problémy? Kdyby Putin chtěl a byl skutečný diktátor, dávno by zabral západem ožebračenou a zrmrzačenou Ukrajinu a další okolní státy.
  • Začíná se uvažovat o zrušení přímé volby prezidenta. Žádná strana si však netroufne toto navrhnout, byla by to její sebevražda. Není vyloučeno majdanské násilné sesazení prezidenta, jak to udělali na Ukrajině.
  • Ukrajinská TV natočila propagandistický dokument proti Zemanovi. Česká televize dokument dabovala. Proč ČT slouží cizím zájmům a ještě si ji musíme platit? Proč se žádný poslanec neozve? Kam jsme to dopracovali, když jsou propagováni umělci typu Pussy Riot, Sto hoven, a další? Jak je možné, že sluníčkáři mohou beztrestně zabrat cizí nemovitost- Kliniku? Skutečně ji zachranují? Skutečné umění má trvalé hodnoty a proslavenost v celém světě. Krádež a ničení státního symbolu je nějaké umění? Proč tito umělci už dávno nejsou v Bohnicích? Proč se nejen na Ukrajině, ale i u nás podporuje fašismus, s kterým už máme historické zkušenosti? Důkazem je i neschválení návrhu na odsouzení arménského holocaustu. Skutečně nám nevládnou fašisté?
  • USA stále víc obklopuje Rusko a velmi často opakuje vojenská cvičení na ruských hranicích, kde chce posilovat další nové základny. Pokud jde USA o mír, proč neopakuje mírová jednání s Ruskem z osmdesátých let? Proč nezruší NATO, které vůbec nechrání Evropu před invazí imigratů a vyrábí stále nové války ve státech, kde se daří dobře a kde je nerostné bohatství? Členství v EU a NATO je zárukou třetí světové, nikoli míru! Co bude dřív, výstup na poslední chvíli z EU a NATO, nebo zničení celé Evropy?

Zdroj: Czech Free Press