Nástup České republiky k fašismu! Připustíte to vy LIDÉ? + video

Autor: Admin

Rok 2021 je rokem v pokračování budování NWONového Světového Řádu. Pandemie z loňsého roku otevřela dokorán Overtonovo onko a to se naplňuje den za dnem novými a dalšími restrikcemi vůči nám všem. Naše zkorumpovaná vláda nás drží s malými přestávkami již více jak 128 dnů v „nouzovém stavu“, s naprosto zbytečnými, drastickými tyranskými opatřeními. Důsledkem pro nás občany je jen obrovský stres co bude dál, mamutí rozpad ekonomiky, likvidace živnostníků, malých podniků a střední třídy s narůstem sebevražd, stovek úmrtí kvůli zanedbané prevenci a léčbě počátečních příznaků u řady vážných nemocí, jako je rakovina, mozkové příhody a infarkt myokardu.

Na nás obyčejných lidech probíhají procesy řízení jako na okupovaných územích nepřítelem, jako v koncentračním táboře, jako v nějakém bizarním temném snu, kdy logika umřela, zdravý rozum šel v průvodu za rakví za ní a když se vracel domů, někdo mu podřízl hrdlo před domem. Logika a zdravý rozum zmizely a k moci nastoupila dvojice sester, propaganda a hysterie, kterým ale zpoza závěsu ze zákulisí radí globální teror.

Jsme terorizování vlastní vládou která se chová jako Gestapo a jako cizí protektorátní správa, která pohrdá lidem, občany a jejich lidskými a občanskými právy. Je na nás pohlíženo jako na dobytek, který je potřeba ocejchovat, označkovat, kdo je kdo, kdo je jaká kráva, kdo je jaký vůl, každý musí dostat číslo a evidenci, visačku na ucho, appku do mobilu, nebo čip pod kůži.

Tento teror má jediný účel, zpacifikovat veškerý odpor a zbavit nás veškerých lidských práv a svobod tak, abychom se nebránili, neprotestovali, nedemonstrovali, neprováděli povstání a revoluce proti zavádění totalitních zákonů. Bohužel jen malé skupině z nás dochází, že to už dávno není naše národní vláda, ale hrstka zkorumpovaných hajzlů, kteří si ze svých funkcí udělali dobrý džob, jenž jim přináší miliony, bez ohledu na mega zadlužování státu, kdy tyto dluhy nesplatí ani vnuci vašich vnuků.

Mnoho z vás si říká, že tento teror nebude trvat dlouho. Jen co se proočkuje většina občanů, skončí nouzový stav a život se vrátí do „normálu“. Vážení přátelé, zapomeňte na to. Vláda Andreje Babiše, aby předešla problémům při schvalování prodlužování NS, schválila návrh z dílny ČSSD na zavedení tzv. „Pandemického zákona„, kterým by ministr zdravotnictví ČR získal tak obrovské pravomoci, které by neměla ani vláda a dokonce ani parlament. Ministr by mohl uzavírat podniky, areály, živnosti, školy, mohl by omezovat dopravu, provoz továren, vyhlašovat zákazy vycházení, a to všechno z titulu zákona č. 1158/0, o kterém musí nejprve hlasovat sněmovna.

Poslechnete si video, které natočil poslanec Lubomír Volný, kde veřejnost seznamuje s hrozbami tohoto zákona a apeluje na komunisty, aby ve sněmovně zákon nepodpořili.

 

Zákon je nebezpečný hlavně v jedné větě v prvním odstavci § 2 návrhu zákona, kde se hovoří o tom, že ministr zdravotnictví může těchto pravomocí použít nejen během pandemie Covid-19, ale i kdykoliv jindy a poté na zabránění jejího návratu. A chápete, že taková věta dělá celý zákon dokonale gumovým, protože hrozba návratu pandemie bude přece hrozit vždy, za všech okolností, a v podstatě natrvalo a napořád. Pokud bude Pandemický zákon přijat, ČR se stane de facto diktaturou podle střihu Chile, kde 11. září 1973 proběhl vojenský převrat pod vedením gen. Augusto Pinocheta, který uvrhl celou zemi do permanentního a 17 let trvajícího výjimečného stavu s mimořádnými opatřeními.

Naše vláda ve všech restrikcích uvalených na nás občany porušuje jednu závažnou mezinárodně platnou normu, kterou je „Norimberský kodex“.

Dne 19. srpna 1947 soudci amerického vojenského soudu v případě USA vs. Karl Brandt et. al. vynesl svůj verdikt. Před oznámením viny, nebo neviny pro každého  obžalovaného čelili obtížné otázce lékařských experimentů na lidech. Několik německých lékařů na svou vlastní obranu argumentovalo, že jejich experimenty se od předchozích amerických nebo německých málo lišily. Dále poukazovali na to, že žádné mezinárodní právo ani neformální prohlášení nerozlišují mezi legálním a nelegálním experimentováním na lidech. Na podkladě těchto argumentů, dr. Andrew Ivy a Leo Alexander, američtí lékaři, kteří během soudu spolupracovali jako odborní poradci, předložili zástupci Spojených států pro válečné zločiny memorandum, v němž bylo uvedeno šest bodů definujících legitimní výzkum „Povolené lékařské experimenty“ a které pak revidovali z původních šesti bodů na deset.

Prvním bodem Kodexu je „Dobrovolný souhlas lidského subjektu je naprosto zásadní.

To znamená, že jakýkoliv lékařský zásah vůči člověku, nemůže být proveden bez jeho výslovného souhlasu. Opakuji „jakýkoliv“, tedy i nařízení nosit roušky, nebo respirátory, podstoupit lékařské testy, nechat se naočkovat, atd., atd. Ve všech těchto případech naše vláda porušuje kodex. Neplatí nějaká výmluva na „Nouzový stav“, protože „Kodex“ je mezinárodní zákon přijatý v Norimberku vítězi 2 světové války, aby se v budoucnosti zabránilo podobným zločinům jaké páchal Mengele a další nacisté v koncentračních táborech a je tedy na úrovni takových dokumentů, jako ku příkladu Postupimská dohoda. Neustálým porušováním Kodexu se naši politici a lékaří, kteří se tomu nezvepřou, dostávajíé na úroveň Mengeleho a jeho přisluhovačů.

Vážení přátelé, je za minutu dvanáct. Je nejvyšší čas, se začít bránit. Mnozí volají po tom, že „vezmou vidle“, přejí si novou pražskou defenestraci, bojují s policisty. To ale není cesta, nejschůdnější cestaou je „Občanská neposlušnost„. Co lze začít dělat, jsem okopíroval z webu Stav bez nouze. Co můžeme dělat a jak?

  • otevřete obchody a provozovny (dokud nebude schválena novela krizového zákona, což snad v této fázi už příčetní poslanci ani nemohou udělat, a nebo dokud nebude celá regulace pandemie převedena pod zákon o ochraně veřejného zdraví bez nouzového stavu, nehrozí podniktelům pokuty);
  • choďte do restaurací (zákazníkům bohužel pokuty hrozí, je potřeba se bránit před soudy);
  • nedávejte děti do školy, budou-li ředitelé proti mláďatům a podmíní-li docházku testováním a/nebo respirátory (zde hrozí řízení s OSPOD kvůli zanedbání školní docházky, což je v dnešní době absurdní, už rok je zanedbávaná z nařízení státu) – vytvořme vlastní systém vzdělávání (ale ne regulérní domácí výuku – tím jen podporujeme systém);
  • nepřete se s policisty – když dojde na setkání, mlčte. Mlčte a neříkejte nic. Jen jim podejte občanku a nereagujte. Můžete případně říci, že jste občané realizující právo na odpor, ale nic víc – buďte jako Mahátma Ghándi;
  • choďte ven a za svými přáteli a bavte se (zlo netrápí nic jiného tolik, jako lidé, kteří jsou radostní – zlo nesnáší svobodu a volnost a zábavu);
  • najděte si živnostníky, kteří nebudou dodržovat opatření a choďte k nim – nepodporujte provozovny, kde vás šikanují s rouškami – spojme se a podporujme se – vytvořme šedou ekonomiku – pro nás;
  • živnostníci – dejte nám občanům vědět, že i vy jste v odporu – vyvěste do výlohy vlajky, ať víme, kam chodit;
  • pomáhejme si navzájem my všichni, kdo bojujeme proti státnímu puči – podporujme se: ať už jste lékaři, právníci, kadeřnice, veterináři, máte obchod nebo cokoli jiného – můžeme si navzájem pomáhat protislužbami poskytovanými mimo systém.

Anebo je druhá možnost, vykašlat se na všechno, stát se otrokem, nebo očipovaným zvířetem, jako je váš pejsek, nebo kočička, aby váš pániček měl dkonalý přehled ne jenom o tom, co děláte a kam jdete, ale i tom, co si myslíte. Vše je jen ve vašich rukou!

Aktualizace: Poslanecká sněmovna schválila „Zákon o mimořádných opatřeních při epidemii covid-19“. Shodla se na něm vláda s opozicí. Proti byli poslanci SPD, dva poslanci KSČM a ostatní poslanci KSČM se zdrželi hlasování. Zákon ve své podstatě vložil do rukou jediné osoby, (ministra zdravotníctví) veškerou moc. Nástup k fašismu byl dokonán. Čská republika se zařadila mezi státy jako bylo nacistické Německo, Francovo Španělsko a Pinochetovo Chile! Pamatujte si to, až půjdete k volbám!

Zdroj: iDnes