Naše žádost prezidentu Putinovi o vydání dokumentů potřebných pro světový mír.

Zdroj: Veterans Today
Překlad: Admin

veterans-todayVladimir Putin
prezident Ruské federace
23, Ilyinka Street,
Moskva, 103132
Ruská Federace

 

Mr. President:

Politika dělána v rámci USA, nyní jasně ohrožuje světový mír. Pro-izraelské kliky uvnitř USA pracují, nejen na sabotování jaderné dohody s Íránem, ale jdou mnohem dál.

Nedávné chyby v úsudku a slušnosti generála Breedlove z NATO, skrytá pomoc USA ISIS / ISIL a pohyb některých klik v USA v podpoře teroristů v Libyi a napříč Afrikou zvýšují rizika.

My z Veterans Today, po konzultaci s našimi členy a neuvedenými spolupracovníky, (někteří bývalí zpravodajci z SSSR a Ruska, které zajistě znáte), jsme si uvědomili, že zpravodajské služby Ruské federace vlastní stále, již mnoho let některé dokumenty a tyto by mohly být nyní k disposici.

V této naši první žádosti, žádáme o poskytnutí těchto dokumentů, o kterých víme, že jsou v ruském držení:

 • Magnetofonové nahrávky a přepisy Johna McCaina – 32 propagandistických relací udělaných v době kdy byl válečným zajatcem, včetně jeho tvrzení, že USA použily biologické zbraně proti Severnímu Vietnamu.
 • Text Johna McCaina z jednání s KGB v Hanoji obsahující plné kompletní válečné informace, které vedly k přesunu protivzdušné obrany s mnohem vyšší úspěšnosti sestřelení amerických letadel.
 • Kompletní informace o úloze Netanjahua, jako sovětského agenta v průběhu akce Jonathan Pollard.
 • Kompletní informace o úloze Netanjahua jako sovětského agenta při krádeži amerických kryptografických materiálů z UNTSO v roce 1990, jež měly charakter vojenského tajemství NATO, amerického ministerstva zahraničí, a US námořní kódy, které Netanjahu předal Moskvě.
 • Kompletní informace ze setkání Mitt Romney s ruskou delegací v Havaně během jeho návštěvy v roce 1999.
 • Záznamy a přepisy z jednání Romney s Raúlem Castrem a vše co Romney slíbil udělat.
 • Dohledat video John McCaina a Joseph Liebermana vytvořené v Curychu, jenž ukazuje jejich vstup do bankovní služby po cestě do Kábulu a setkání s drogovými magnáty Severní aliance.
 • Satelitní snímky ukazující výskyt vysoce obohaceného jaderného materiálu v okolí New Yorku před událostmi z 11. září 2001.
 • Dokumenty ukazující roli izraelského zapojení do šíření jaderných zbraní, včetně, ale bez omezení pro prodej jaderných zbraní do Saúdské Arábie.
 • Dokumenty ukazující vklady více než 300 členů Kongresu Spojených států v bankách na Kajmanských ostrovech.
 • Důkazy o převozu jaderného materiálu z Izraele do Severní Koreje.

Je to jen malé procento z materiálů, které máte k disposici, které však, upřímně řečeno, nebudou mít žádnou hodnotu, jestliže události ve světě budou pokračovat ze stávající situace k jejímu dalšímu zhoršování.

Děkuji vám,

Gordon Duff

Senior Editor Veterans Today

——————————————————————————-

Gordon Duff

Gordon Duff je námořní bojový veterán z vietnamské války. Je invalidním veteránem a pracuje s veterány v otázkách válečných zajatců po celá desetiletí. Gordon Duff je akreditovaný diplomat a je všeobecně přijímán jako jeden z největších světových zpravodajských specialistů. Spravuje největší světovou soukromou zpravodajskou organizaci a pravidelně konzultuje s vládami zpochybňování problemů bezpečnosti.

Gordon Duff hodně cestoval, je publikován v celém světě a je pravidelným hostem v televizi a rádiu ve více zemích. Je také vyškoleným kuchařem, nadšencem pro víno, vášnivým motocyklistou a puškařem se specializaci na historické zbraně a jejich restaurování. Jeho obchodní zkušenosti a zájmy jsou v oblasti energetiky a technologie obrany.