Národní divadlo v Brně propaguje satanismus, růžová socha Bafometa se ztopořeným penisem láká na novou multikulti propagandistickou inscenaci, rodiče dětem zakazují vstup do divadel! Proč potichu mizí z Vatikánu kříže?

Autor: V.K.

Obrovská lavina stížností a emailů se nám nashromáždila v uplynulých dnech v naší redakci kvůli neuvěřitelné provokaci v brněnském divadle Reduta, ve kterém Národní divadlo Brno zve diváky na novou inscenaci „Strach jíst duši“ takovým způsobem, že to překračuje všechny meze. Minulý týden divadlo pustilo do médií pozvánku, aby si lidé přišli do divadla Reduta udělat selfie se sochou muže s hlavou jednorožce, s kopyty místo rukou a se ztopořeným penisem [1].

Oficiální plakát na webu NDB sice vypadá jinak [2] a Bafomet tam není, ovšem plakát také stojí za pozornost. Mutlikulti sameček na obrázku s podtitulem „Emmi je sama a stárne. Salem je z Maroka a o generaci mladší. Je Salem koloušek Bambi?“ napovídá, o čem to celé asi bude. Multikulti agitka o tom, jak evropská žena najde spásu v posteli v rukách Araba z Maroka. Celá socha je natřena růžovou barvou a na první pohled připomíná Bafometa, biblické ztělesnění satana, ve stejném posedu, ve stejné choreografii, pouze na soše chybí křídla. Desítky čtenářů nám napsali do redakce rozhořčené dopisy, abychom jim napsali, kde si mohou stěžovat.

brno2Socha Bafometa v brněnské Redutě.

Tak především, Národní divadlo je příspěvková organizace a zřizovatelem je český stát skrze ministerstvo kultury. Pokud scéna Národního divadla Brno propaguje směrem k veřejnosti rekvizitu, kterou můžou vidět i děti a svoji tvorbu propagují způsobem, která odpovídá propagaci satanismu, potom je třeba se obrátit na ministerstvo, aby zjistilo, kdo za takovým mediálním úletem stojí. Jestliže se jedná o rekvizitu, která se objevuje v rámci divadelní inscenace na jevišti, tak s tím asi nikdo problém nemá, ale pokud divadlo do světa a na sociální sítě pouští výzvy, aby se lidé přišli k této soše do divadla fotit, tak to už je problém.

brno3Oficiální plakát inscenace.

V Brně už mají dva vztyčené pyje

Několik čtenářů nám s jistou dávkou sarkasmu napsalo, že to je v Brně normální, protože už několik let tam mají jiný penis, dokonce vztyčený na hlavním náměstí v Brně a dokonce se z něho prý sypou jakési koule v pravidelných intervalech. I když brněnský časostroj na náměstí vyvolal protesty a pobavení, Národní divadlo opravdu přestřelilo. Propagace Bafometa rozčílila obyvatele Brna natolik, že lidé nám naspali, že se bojí své děti pouštět se školami do brněnských divadel a na podobné akce, protože nechtějí, aby tzv. umělci jejich dětem indoktrinovali do hlav satanismus. Globální elity si v propagaci Bafometa totiž opravdu libují.

brno4Pyj na Náměstí Svobody v Brně je maskovaný jako časostroj.

Minulý rok při slavnostním otevírání Gotthardského tunelu ve Švýcarsku proběhl podivný oslavný ceremoniál, který byl prostoupený satanismem a symbolikami Bafometa, přinesli jsme o tom články [3][4][5][6]. Globální elity se v symbolice Bafometa vzhlížejí a umělecká fronta jejich modely kopíruje. V dnešní době pošlete děti do školy a neziskovka AIESEC je tam natvrdo indoktrinuje pro muslimskou integraci, dokonce rodilí mluvčí z islámských zemí učí české děti psát arabsky a učí je základní arabská slova. Článek o neziskovce AIESEC jsme přinesli zde. Ale to prostě nestačí. Škola v rámci kulturní výuky zajistí výlet do divadla a děti tam uvidí narůžovo natřeného Bafometa ve vstupní hale. Mužská postava s kozlí hlavou a rohy (nezáleží na tom, jestli je to hlava kozla nebo kozoroha), kopyty místo rukou a vztyčeným penisem.

Bafomet a jeho pyj je symbolem globalistů

To není umělecká tvorba v rámci „divadlování“ kulturní fronty, to je propagace satanismu. Jestli tím divadlo chtělo rozpoutat kontroverzi a přitáhnout na sebe pozornost, tak se jim to opravdu povedlo. Ovšem ve výsledku je potom to, že rodiče nám píšou, že děti mají v plánu návštěvu divadla se školou, že je tam ale nechtějí pouštět, protože divadelnící prý nejsou normální a jsou úchylové (doslovná citace z několika emailů). My tyto obavy chápeme, ale zrovna právě Brno a brněnští občané by si měli sáhnout sami sobě do svědomí, protože to jsou oni, kteří třeba do městského zastupitelstva volí takové exoty, jako např. zástupce z hnutí Žít Brno, kteří prosazují migraci a spolu s nimi i tyto úchylné koncepty kulturní fronty v divadlech. Jinak v americkém Detroitu postavili příznivci satanismu Bafometovi dokonce chrám a umístili do něho jeho sochu. Porovnejte podobu s „kozorohem“ z brněnské Reduty.

brno5Socha Bafometa v americkém Detroitu.

Díky našemu článku [7] se o neziskovku AIESEC a projekt EDISON začal zabývat i mainstream [8], ale úplně stejné procesy probíhají nejen na úrovní procesů vzdělávání, ale i na úrovni kultury. To nejsou jenom divadla, která propagují satanskou postavu Bafometa, ale to jsou i televize, které na podprahové úrovni nasunují do pořadů a filmů propagaci multikulturalismu a zároveň i propagaci tezí, před kterými varuje Bible a Desatero. Cti otce svého a matku svou. Dnes? V době, kdy úloha tradiční rodiny je všemi nástroji a organizacemi pošlapávána? Prakticky téměř nazí homosexuálové pochodují každý rok v obrovských průvodech západními metropolemi a nikdo se nad tím nepozastavuje. Gaypride nikoho neděsí, ale Bafomet ano? Koho potom mohou překvapit pyje na náměstích nebo sochy Bafometa v divadlech?

Kontrolu nad Vatikánem převzal Antikrist

Tyto procesy propagace satanismu vycházejí z Vatikánu, kterému vládne Antikrist. Všechny katolíky vyděsila audience předchozího papeže Benedicta XVI ze dne s velmi podivným datem 13. 02. 2013. Vatikánský úřad připravil pro papeže pódium s děsivým pozadím pekelného ohně, tzv. inferna. Nový papež František v započaté cestě pokračuje. On také sedá pod skulpturou pekelného ohně a podivné postavy nad ním.

brno6Audience papeže Františka.

Nikde není na scéně žádný kříž. Přímo nad křeslem papeže se vznáší v plamenech postava člověka, zřejmě napůl muže a napůl ženy. Podle démonologie by mohlo jít o pána ohně pekel, Baala. Ten vládne ohni a zjevuje se v plamenech jako žena i jako muž současně. Jestli někdo pochyboval, jakou roli plní Vatikán na rozbíjení křesťanství, když současný papež migrantům umývá nohy, tak tyto fotografie jsou zcela jasným vzkazem, koho reprezentuje Vatikán. Ne Boha, ale Satana.

brno7Pro změnu papež František pod stejnou skulpturou.

Skulptura s pekelným ohněm a démonem na jeho vrcholu ve Vatikánu zůstala po Benediktovi a audience pod touto bizarní kulisou pořádá i papež František. Všimněte si, že zmizely kříže, tedy symbol Krista. Jsou pryč. Prostě nejsou. Všimli si toho vůbec věřící? Ano, někteří si zmizení symbolu a ochrany proti zlu a démonům všimli. Kříž je prostě nově ve Vatikánu nežádoucí. Všimněte si kříže otočeného vzhůru nohama, který visí na krku kardinála sedícího vlevo na obrázku výše. Kardinál vpravo žádný kříž ani nemá.

brno8Papež František umývá rituálně nohy uprchlíkům.

Skulptura za zády papeže je vzkazem, že Vatikánu vládne Baal, pán ohně a satan skrze něho jako protektora a vyslance. Baal znamená ve starém aramejském překladu „pán“, „vladař“, takže toto ztělesnění démona může být vnímáno jako forma přítomnosti satana na Zemi. Papež je jeho loutkou a poddaným. Žádný jiný symbol v tom ani nelze najít a je jasné, proč křesťanství je likvidováno po celém světě a namísto něho je importován islám, který se propaguje skrze neziskovky i v českých školách.

Nezájem obyvatel o politiku pomáhá importu globalismu a satana do ČR

Když nemá jeden brněnský herec problém na České televizi vyprávět zmanipulovanou pohádku o multikutli Sněhurce [9] anebo jiný pořad ČT nemá problém dětem vykreslovat nikáb pro ženy jako fajn věc [10], ale když ke komunálním volbám v roce 2014 přišlo v průměru jen 44% voličů [11], tak se prostě nikdo nemůže divit, že do zastupitelstev se dostávají strany a hnutí, které nereprezentují zájmy lidu, ale naopak zájmy různých neziskových skupin a kulturní fronty, která prosazuje multikulti, pozitivní diskriminaci, integraci a inkluzi ve školách, propagaci islámu a satanismu. U voleb do krajů, které rozhodují o dotacích pro divadla a školy zejména, tam byla vloni účast dokonce jenom něco přes dvacet procent [12]. Co to znamená? Že o penězích, které ovlivňují vaše životy na úrovni škol, kultury, dopravní infrastruktury, ale také o případných uprchlických kvótách a migraci, rozhodují lidé, které jste nikdy nezvolili, kteří zvolili sami sebe, díky nízké volební účasti.

brno9Vatikán je centrem satana a okultismu.

A pokud mluvíme o volbách do Senátu, tam je úplně zbytečné o něčem hovořit, protože k nim vloni přišlo jen 15% lidí [13]. Takže o schvalování ústavních zákonů, ve kterých Senát nemůže být přehlasován Sněmovnou, rozhodují senátoři, které do křesel dostali jejich příbuzní a kamarádi. Ze stovky oprávněných voličů jich k volbám dorazí 15 a výsledek potom je o tom, kdo ze senátorů si obrazně řečeno přitáhne k volbám více příbuzných a kámošů. Potom se někdo diví, že ti lidé a politici nemají kontakt s realitou obyčejných lidí. No proboha, jak by mohli mít, když obyčejní lidé k volbám ani nechodí?

Nechodit k volbám a čekat na spasitele? Ne!

Takže socha Bafometa v Národním divadle Brno na scéně Reduty je pouze důsledkem tohoto tristního stavu rezignace občanů na demokratický proces na všech úrovních společnosti. V Brně rozhoduje pan Holan z hnutí Žít Brno, o krajích rozhodují hejtmani, kteří se točí okolo dotací EU a v senátu sedí senátoři s nejrozvětvenějšími rody příbuzných. Kde potom chceme hledat politiky, kteří by nebyli odtrženi od reality obyčejných lidí? Všechny procesy jdou proti tradiční rodině, proti klasickým křesťanským hodnotám a sochy Bafometa jsou pouze důsledkem těchto procesů, ne příčinou. Společnost musí mít snahu chránit základ státu a zajímat se o politické procesy zezdola. Vy, občané se musíte zajímat o politiku zezdola. Skrze své děti můžeme vybudovat jinou společnost, ale aby to bylo vůbec možné, musí občané se zajímat o politiku dolních procesů. Města, obce a z nich poté posouvat nové kádry nahoru, do krajů a potom až do čela státu.

Zdroj textu i foto: AE News