Je nám zle a chceme větší hotel! stěžovali si uprchlíci a zdevastovali hotel.

0
289

Vložil: Admin

Pozoruhodná situace nastala v Neapoli, kde tříhvězdičkový hotel se postaral o 350 uprchíků. Ti si ale stěžují úplně na všechno a tak verbálně zasahuje majitel hotelu.

Ale podívejme se na ten problém jinak. Kdo jim umožnil bez dokladů vstoupit na půdu suvereního státu a volně se pohybovat? Po nás požadují úřady občanky, když jedu do zahraničí i pasy, a tihle nemusí mít nic? Pamatuji si dobu od vstupu do unie, jak státy jako Německo,Francie,UK atd. chtěli omezení, aby pracovníci bývalého východního bloku nemohli,nebo měli stížený přístup pro získání práce v těchto západních státech.

Jak šel čas najednou všichni zjišťovali, že jim stárne populace a začli pomaloučku uvažovat o navezení pracovníků z jiných států než EU. Vietnam, Ukrajina viz. noviny rok někdy 2011-2012. Takže vidím, že než podpora a výchova vlastních mladých lidí je lepší dovezení kozomrdů. Co od toho ale špičky politiků čekají? Že černí budou jako za starých časů trávit chvíle na polích z bavlnou? Že tihle budou německým důchodcům v domovech utírat zadky a měnit plínky? Možná toto zachránilo na nějaký ten rok evropskou ekonomiku, oddálilo fin.krizi. Ale toto přiblížilo k zániku inteligentní evropy a k rasovým občanským válkám. Toto a falešný humanismus. Pár roků to bude jenom o tom – Buď my nebo oni. Potom už to bude jasné.

Zdroj: Youtube