Najde se někdy v Česku politik takového ražení? Video-titulky CZ

Viktor Orbán o hrozbě demografické proměny Evropy

Veškeré útoky na Orbána začaly po roce 2010, kdy Fidesz a spol. využili drtivou převahu v parlamentu a prosadili zákon o zdanění bank a korporací. Tak, aby významná část zisku sloužila k rozvoji Maďarska. Od té doby je Orbán fašista, nacista, komunista, antisemita, to všechno dohromady. Pro kupírované ocásky je zdanění bank vrcholem antisemitismmu. Zdanění korporací je zase projevem nezdravého národovectví.

Takový zákon potřebujeme i my, než se nám zdravotní a sociální systém sesype. Podívejte se kdo je výrobcem léků a zdr. materiálu. Západní firmy a ceny tomu odpovídají. Financované to je odvody z postkomunistických = třetinových výplat. To musí krachnout Tady je zaměstnanec na vrcholu blaha, když poplatí složenky.

Bývalo to jinak za toho zlého režimu rudých a ještě v 90. letech. Tehdy výplata ještě sloužila k dosažení jiných požitků, třeba metr piv či každý čtvrtek novou knihu nebo dovolenou, na kterou se nemuselo šetřit. Začalo to poměrně nevinně sloganem „Nejsme jako oni“. Pravý význam toho zvolání byl „Jsme blbější než oni“.