Na Youtube to nenajdete: Je tato pandemie skutečnost, nebo podvod století? Sledujte dokument o kterém nechtěli, abyste ho viděli.

0
237

Autor: Admin

S problematikou kolem této pandemie, vyhlášené generálním ředitelem WHO, Dr. Tedrosem, již 30. ledna 2020, tedy v době, kdy mimo Čínu, byl počet infekcí registrovaných WHO, z celého zbytku světové populace 6,5 miliard lidí (7,5 – Čína), pouhých 150 lidí, se zabývám od jejího vyhlášení. Na mém druhém webu, „Desítka.org„, najdete k tomu tématu více jak 50 článků od světových odboríků, které jsem přeložil a upravil.

David Formánek z „Otevři svou mysl“ otitulkoval video, ve kterém každý najde ověřená a ověřitelná fakta, která dokumentují, že celá pandemie byla, dlouho předem připravená, poté ve vhodný čas spuštěná a v reálu je jedním mega podvodem na celém lidstvu. Jelikož je video poměrně dlouhé – 1 hodina a 5 minut, udělejte si pohodlí, sedněte ke kafíčku a dívejte se.

Přejí hezký zážitek.

Jelikož se video spouští automaticky a vám by kvůli čtení těchto řádků utekl začátek, klikněte prosím ZDE a na nové stránce uvidíte video v rozlišení 860 x 480 px.

Admin TOP-CZ