Milionový chlívek na Letné vítal na pódiu římsko-katolického jáhna ze Sudet… (video)

Milionový chlívek na Letné vítal na pódiu římsko-katolického jáhna ze Sudet, ale většina zmanipulovaného davu netušila, že v pozadí řídí všechny demonstrace proti Babišovi 3 mocenské skupiny se společnými zájmy! Minářova a Rollova neziskovka už dokonce požaduje, aby se Andrej Babiš zbavil veškerých médií, která nakoupil, protože jeho rezignace z pozice premiéra už někomu nestačí! Dalším cílem je likvidace Agrofertu, zcela zřetelně jako klíčový bod všech demonstrací!

Vložil: Admin:

Předpokládám, že většina slušných lidí a vlastenců neměla dnes v neděli žaludek na sledování přímého přenosu pražského Majdanu proti premiérovi Andreji Babišovi a proti ministryni spravedlnosti Marii Benešové. Redakce Aeronetu byla již v pátek seznámena s informacemi ze zdrojů bezpečnostních služeb, které upozornily podle našich informaci nejvyšší představitele státu o propojení současných demonstrací na struktury sudetoněmecké lobby v České republice a na lobby napojené na římský Vatikán a Římsko-katolickou církev. S velkým překvapením jsme zjistili, že za mediálními údery proti Andreji Babišovi stojí nejen Sudetoněmecký landsmančaft, ale rovnou 3 různé subjekty. Situace připomíná masivní spiknutí několika frakcí protivládních struktur s cílem dosažení společného cíle.

Proti Babišovi stojí 3 mocenské skupiny v ČR, tvrdí zpráva bezpečnostních služeb

Demonstraci [1] už několik týdnů dopředu anoncovala a propagovala Česká televize, celé to až nechutně připomínalo zinscenovanou “revoluci” z listopadu 1989, když samotní ředitelé podniků přišli mezi zaměstnance a řekli jim, že celý podnik musí povinně jít 27. 11. 1989 do generální stávky na podporu požadavků studentů v Praze. Celý 17. listopad byl absurdním divadlem řízeným ze shora a nikdy to nemělo nic společného s revolucí. Dnes se situace opakuje: Česká televize burcuje do ulic proti vládě. Andrej Babiš totiž čelí celkem 3 frakcím moci:

  • Sudetoněmecké lobby v ČR
  • Zdeňku Bakalovi a veškerým spřáteleným médiím
  • Římsko-katolické církvi

Bezpečnostní složky velmi precizně popisují hlavní a stěžejní důvody, proč došlo ke vzniku této mocenské triády a proč každá z těchto skupin má svůj vlastní zájem nejen na demisi Andreje Babiše, ale na úplné jeho ekonomické a obchodní likvidaci.

První velkou skupinou, která stojí za demonstracemi proti premiérovi, je sudetoněmecká lobby a její spolupracovníci v ČR. Tuto informaci poskytla německá BND českým partnerům na počátku tohoto roku, kdy české tajné služby byly upozorněny na velmi čilé a nadstandardně početné schůzky mezi představiteli Sudetoněmeckého landsmančaftu a některých českých poslanců, kteří jsou v těsném propojení na organizátory protibabišovských demonstrací. Sudetoněmecký landsmančaft totiž spatřuje v Andreji Babišovi největší překážku pro navracení majetků sudetským Němcům.

Likvidace Agrofertu kvůli restitučním požadavkům sudetských Němců a šlechty v blízké době, likvidace Babiše kvůli zdanění církevních restitucí, likvidace Babiše kvůli konkurenci, kterou představují Bakalovým médiím

Babišův Agrofert je totiž největším hospodářem na pozemcích a polích, v pohraničí na bývalých sudetských územích. Podle analýzy, kterou si Sudetoněmecký landsmančaft nechal zpracovat, bude Andrej Babiš a jeho Hnutí Ano právě z tohoto důvodu největším odpůrcem vracení majetků sudetským Němcům. Právě proto landsmančaft intenzivně podporuje současné demonstrace proti Andreji Babišovi. České soudy již Benešovy dekrety prolomily, ale Andrej Babiš bude nárokům sudetských Němců v ČR aktivně bránit. Proto musí být odstraněn.

Druhým podporovatelem útoků proti Andreji Babišovi je Zdeněk Bakala, který se v poslední době ukrývá v Ženevě v luxusním sídle na břehu Ženevského jezera. Jeho vydavatelství a mediální dům Economia v ČR, který vydává řadu novin a časopisů, včetně vlastní televize DVTV, je v hlavním centru útoků proti Andreji Babišovi.

Je to naprosto absurdní, když tunelář Zdeněk Bakala vede mediální válku proti premiérovi, kterého obviňují ze všeho možného. Čím více se útočí na Andreje Babiše, tím lépe se odvádí pozornost od prošetřování kauzy privatizace OKD, ve které je namočen nejen Zdeněk Bakala, ale i vládní ČSSD a její tehdejší představitelé. A právě Zdeněk Bakala je tím, kdo protlačil do požadavků demonstrantů na Babiše i jeden neuvěřitelný požadavek, aby se Andrej Babiš zbavil veškerých svých nakoupených médií. To je zlatý a vlhký sen Zdeňka Bakaly. Podle informací je tento požadavek na Babiše přímo od něho.

Římsko-katolický jáhen “ze Sudet” na pódiu na Letné! Provokace? Ne, políbení prstenu sponzorům a mecenášům za kopečky

Třetí skupinou, která se podílí na současných demonstracích, je Vatikán a skrze něj Římsko-katolická církev. Andrej Babiš vyhlásil Vatikánu válku, když ve sněmovně jeho Hnutí ANO prosadilo zdanění církevních restitucí. Pokud bude Andrej Babiš odstraněn z politiky, nová vláda zdanění církevních restitucí zruší. Proto není překvapením, že se okolo organizátorů demonstrací pohybují i katoličtí představitelé a kněží Římsko-katolické církve. A pokud jste sledovali demonstraci na Letné, asi jste zažili malý šok hned v úvodu. Jednatel Milionů chvilek Benjamin Roll totiž na pódiu přivítal římsko-katolického jáhna “ze Sudet” Roberta Elvu Frouze. Dav zmanipulovaných lidí na Letné byl lehce překvapen, ozval se jen vlažný potlesk, protože uvedení takové postavy na pódiu, že přichází ze Sudet, mohlo být pro mnoho lidí opravdu přes čáru.

Prolomení Benešových dekretů spustilo lavinu, následuje uznávání Sudet na Letné. Likvidace Agrofertu přijde vhod západním potravinářským kolosům, které se chtějí Agrofertu zbavit za každou cenu.

Zpráva tajných služeb tak přesně už v pátek odhalovala a upozorňovala na to, co proběhne v neděli. Všichni tak mohli vidět a slyšet, že jeden ze dvou jednatelů Milionu chvilek vítá na pódiu jáhna ze Sudet. To znamená, že symbol byl vyslán. Jen pouhých 6 dní po prolomení Benešových dekretů v Hradci Králové v kauze rodiny Walderode.

Další demonstrace proti Andreji Babišovi má pokračovat 16. listopadu 2019, tedy v předvečer 30. výročí státního převratu v Československu. V této chvíli už vůbec nejde jen o demisi Andreje Babiše. Cílem je likvidace Agrofertu jako největšího zaměstnavatele v zemi a cílem je i likvidace Babišových médií, tedy donucení Babiše k tomu, aby se zbavil Mafry (MF Dnes, Lidové Noviny), rádia Impuls a dalších mediálních projektů, které vlastní a financuje.

Největším problém je v tom, že toto není útok spravedlivých proti zlému, toto je útok 3 silových skupin, za kterými stojí oligarchové, bývalí esesáci a Vatikán proti českému největšímu zemědělskému a potravinářskému podniku. Agrofert vadí nejen tím, že hospodaří na pozemcích Sudeťáků, ale vadí i tím, že konkuruje západním potravinářským kolosům, které by moc rády obsadily v ČR trh po Babišovi a jeho zlikvidovaném a zkrachovalém Agrofertu.

Hned za Sudeťáky a jejich požadavky se skrývá šlechta se svými nároky na zrušení zákonů Kramářovy vlády z roku 1918!

Taková je dnes realita. Nikdo nemá s českým národem slitování. Všechno je tvrdá mocenská hra revizionistických sil po 2. světové válce, které chtějí majetky, pozemky a nemovitosti v ČR vracet nejen bývalým Sudeťákům, potomkům nacistů a esesáků, ale i šlechtě, která o své tituly přišla již záhy po roce 1918, když vzniklo Československo. Nejde jen o prolomení Benešových dekretů, jde i o revizi zákonů Kramářovy vlády, konkrétně zákona č. 61 z roku 1918, kterým byly v Československu zrušeny šlechtické tituly.

Po nástupu nového režimu v roce 1990 již některé pozemky a nemovitosti byly šlechtě vráceny, ale jednalo se jen o zlomky majetků. Šlechta [2] usiluje o plnou abolici zákona č. 61 a vrácení veškerých titulů a majetků šlechtě. Není bez zajímavosti, že jeden ze šlechticů teď hodlá kandidovat [3] na post předsedy TOP 09. Tomáš Czernin by tak nahradil v čele TOP 09 jiného šlechtice, Karla Schwarzenberga, který stranu před lety vedl. Vidíte, jak to do sebe zapadá. Jakmile byly prolomeny Benešovy dekrety, na pódiích se předvádí jahnové ze Sudet a TOP 09 si dává do čela potomka šlechtického rodu.

Zdroj textu: AE News
Zdroj videa: Novinky.cz