Milionová manifestace v Berlíně!

Autor: Ron Paul Paul, 4. srpna 2020
Institut Ron Paul pro mír a prosperitu 3. srpna 2020

V sobotu v Berlíně pochodovaly desítky tisíc Němců, kteří prohlásili „Den svobody“ a požadovali ukončení obličejových roušek a „distancování se od společnosti“. Spojené království a Nizozemsko také reagovaly na tyranské kroky svých vlád v reakci na ohnisko koronaviry.

Podle médií měli berlínští demonstranti nápisy „Jsme nuceni nosit náhubek„, „Přírodní obrana místo očkování“ a „Děláme hluk, protože kradete naši svobodu!

The New York Times pípaly, že v tom množství berlínských demonstrantů byli všichni „nacisté“ a „spiklenečtí teoretici“. Opravdu chce „novinový záznam“ tvrdit, že v ulicích Berlína bylo asi milión nacistů? Nebylo by to alarmující?

Faktem je, že si Evropané uvědomují, že jejich vlády udělaly jen málo, nebo nic, aby je ochránily před virem a způsobily ekonomickou katastrofu a nevýslovné lidské utrpení.

Pravděpodobně se rozhlédli a všimli si, že Švédsko, které nikdy nezablokovalo svou ekonomiku, odmítlo obličejové roušky a udržovalo své restaurace a jiná obchodní místa otevřená, se nelišilo o nic víc než země, které byly z velké části přeměněny v otevřené vězení celý rok. Ve skutečnosti mělo Švédsko nižší úmrtnost na virus, než přísné blokovací státy, jako je Spojené království a Francie. Není divu, že se lidé začínají zlobit.

Bohužel, zatímco se Evropané probouzí, Američané stále spí, protože naše svobody jsou stále pošlapavány. Zatímco Evropané požadují ukončení vládní tyranie, vidíme zde státy s nepatrnými novými úmrtími, které se vracejí k uzamčení. Je to, jako by si všichni tito tyrani, od starostů po guvernéry, konečně uvědomovali své tajné sny o vládnutí vyhláškou. Jejich sny jsou naše noční můry!

Guvernér New Jersey Phil Murphy dal občanům „na vědomí“, že zamkne stát zpět, pokud se lidé odváží jít ven bez obličejové masky nebo dokonce mít hosty ve svých domovech! Jaký typ politiky dává svým voličům „na vědomí“?

Není to, jako by „odborníci“ dokonce zkoumali léčbu virové infekce. Například lékaři, kteří uvádějí své vlastní úspěšné zkušenosti s léčbou pacientů s Covid hydroxychlorochinem, jsou zesměšňování, cenzurování a dokonce propouštění ze své práce. Spěch k umlčení „amerických frontových lékařů“ minulý týden a zmizení jejich videa z paměti, by měl děsit každého, kdo stále věří ve svobodu projevu.

Ne, říkají, musíme zůstat zavřeni a maskováni, dokud nebudeme mít vakcínu. Americká vláda ukládá miliardy do vakcíny, která může být méně než 60 procent účinná, aby zabránila viru, který má něco jako 99,8 procenta přežití. Co je to za matematiku?

Kolik lidí může být vakcínou více poškozeno, než uzdraveno? Pravděpodobně to nikdy nebudeme vědět, protože americká vláda právě udělila velkou farmaceutickou imunitu vůči nárokům na odpovědnost, pokud vakcína způsobí škodlivé vedlejší účinky.

Konají vše, aby nás vyděsili a izolovali. Nejprve to bylo počítání těl a pak „případy“. Čísla byla tak divoká, že je těžké uvěřit jakýmkoli zprávám. Lidé se hněvají. Jsou zmatení. Musí čelit hospodářské depresi historických rozměrů. Nejhorší ze všech však je, když sledují, jak Leviathanská vláda zabírá každý poslední kousek jejich svobody.

Třikrát hurá pro Evropany! Doufejme, že se Amerika brzy probudí!

Původním zdrojem tohoto článku je Ron Paul Institute for Peace and Prosperity,
Překlad: Administrátor TOP-CZ

*****

Poznámka Admina: Nevím, jak kdo z vás čtenářů, ale já jsem takřka nikde na našem mainstreamu nezaznamenal nějaké články o této milionové demonstraci v Berlíně. A kdy se vzbudí Češi a Pražáci? Budeme jako ovce čekat na další utahování šroubů kvůli tomuto podvodu tisíciletí? Zápdní noviny, včetně USA Thimesů, zlehčovaly účast na počty maxcimálně do 20.000 lidí. Podívejte se na obrázek níže. Připadá vám to 20 tisíc lidí? A to je jen přístupová ulice. Zadejte v Googlu – Berlín 01.08.2020 a přesvědčte se.

berlin5