Matematika je věda, kerou politickými žvásty nelze ovlivnit. Trochu matematiky do Covidového šílenství, plus videa

Autor: Admin

Široká veřejnost byla o bezpečnosti vakcín ujištěna, když Pfizer a Moderna zveřejnily zprávy o 94% a 95% „účinnosti“ těchto vakcín. Dr. Fauci z NIAID to v listopadu 2020 rychle označil za „mimořádné“ a cena akcií společností Pfizer a Moderna vyskočila nahoru.

Peter Doshi, zástupce redaktora British Medical Journal, poukázal na obrovský nedostatek 90+% zpráv o účinnosti vakcín Moderna a Pfizer. Poznamenal, že procenta jsou relativní ve vztahu k vybrané malé zdravé mladé testovací skupiny a nejsou absolutní jako v reálném životě. V reálném životě chceme vědět, jak účinná je vakcína u velké běžné populace.

Podívejte se na video, které naprosto matmaticky prokazuje sutečnou účinnost těchto vakcín:

 

Kdyby šlo jen o účinnost těchto vakcín-nevakcín, člověk by si řekl, no tak jo, měli na to málo času, takže se jim to až tak moc nepovedlo. Bohužel problém je daleko horší.

Téměř v každé zemi, kde se započalo s masovou očkovací kampaní, prudce narostl počet úmrtí. Podle prohlášení jak vakcinačních společností, tak i politiků a zdravotníckých úřadů, hromadné očkování mělo snížit hrozbu COVID. Ale jak to vypadá, z krátkodobého hlediska situace v reálu je mnohem horší.

Vypadá to tak, že že samotné vakcíny obsahují něco, co lidi zabíjí. Jak jsem publikoval v článku „Nová zpráva srovnává vakcíny s kultem „Posledího soudu“, plus video“, výzkumníci ze společnosti Salk Institute potvrdili, že hlavní poškození nezpůsobuje virus jako takový, ale spike protein, který je nabalený na virus. Pokud tomu tak je, nabízí se otázka, proč jsou lidem injekčně podávány tzv. vakcíny, jež obsahují stejný spike protein? Podívejte se na pokračování předešlého videa o nárůstu onemocnění Covid-19 téměř v každé zemí, kde byla zahájena masívní očkovací kampaň:

Pro lepší názornost jsem udělal z toho videa screen dat u ČR, pro větší rozlišení klikněte  na obrázek, otevře se nová karta:

screen-z-videa600Pokud se vám zdá, že to není až tak vysoký nárůst, podívejte se, co se děje v Kambodži. Kambodža zahájila očkovací kampaň počátkem února přesto, že měla nulové úmrtí. Čtete dobře, země nezaznamenala žádné úmrtí COVID až do března 2021, tedy do doby, než zahájila svůj očkovací program. A jak vidíte na grafu, začátek masivního očkování znamenal obrovský nárůst úmrtí.

kambodza

Zdá se vám to normální? Před zahájením očkovací kampaně bylo v zemi nula úmrtí, ale brzy po zahájení očkování se počet úmrtí začal zvyšovat. Neyslíte, že by zde mohlo být nějaké spojení? Nezdá se vám, že možná úmrtí souvisí s vakcínami?

Samozřejmě, že ano. A proto se média snaží tato fakta zamést pod koberec. Nesedí to s „oficiálními zprávami“ o vakcínách, proto se rozhodla tento problém nechat „úplně zmizet“. Mávnutí „kouzelnou hůlkou“ a je to pryč! Ale ve skutečnosti je to ještě horší než utajování, protože krátce po nástupu Bidena do funkce, USA CDC změnilo metodiku testování tak, aby vycházelo co nejméně pozitivních testů.

Americké „Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí“ (CDC) snížilo hodnotu CT, (počet amplifikací) u PCR testů z původních 40 dokonce na 26, čímž docílili minimální počet pozitivně testovaných a samozřejmě to uvádí jako výsledky očkování. (Poznámka autora: mám dojem, že i u nás je podobná situace). Možná si vzpomenete na video, kde Dr. Cowan názorně ukazuje, jak lze podobný podvod v praxi realizovat. Podívejte se a dokoukejte až do konce. Je to kratičké video:

 

Tady vidíte přátelé, co to s námi naše vlády hrají. Vezměte si situaci u nás. Je začátek června, začínají dovolené a hlavně na obzoru jsou podzimní volby do PS. Změnou počtů cyklů se dočasně přestalo podvádět s „nakaženými“ a jelikož žádná vláda, si nedovolí zavřít Česko v době dovolených, zejména po tvrdých uzamčeních v průběhu roku 2020 a první půlky 2021, počty nakažených klesly na minimum a hurá Češi mohou do Chorvatska. Politická strana, která by takto nereagovala, by u voleb skončila v zapomnění. Ale buďte ujištění, 14 dnů po vollbách přijde nová indická, bangladéšská, záběhlická, plzeňská, další názvy si dosaďte, mutace a nastane ten správný chaos. Počty nakažených vyskáčou na desítky tisíc, u očkovaných se zjistí, že vakcíny co si nechali do sebe naprat na nové mutace nefungují, takže další přeočkování novou vakcínou.

Že budou další a další mrtví, ne z Covidu, ale z očkování vakcínami-nevakcínami s jejich spike proteinem, koho to zajímá? Přece to jsou jen „nutné vedlejší účinky“ při našem tvrdém boji s pandemií. Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA), jenž je v EU odpovědná za hodnocení a dohled nad léčivými přípravky, pomocí databáze Eudra Vigilance, která shromažďuje zprávy o podezřeních na nežádoucí účinky léčivých přípravků včetně vakcín, konstatovala, že do 22. května 2021 bylo v EU zaznamenáno 12.184 úmrtí a 1,196.190 zranění po očkování vakcínami všech čtyř společností. Ještě horší je to, že samotná EMA připouští možnost, že z různých důvodů je hlášeno pouze malé procento skutečných úmrtí nebo závažných vedlejších účinků, s toleranci 1% až 10%.

Nejvyšší počet úmrtí a zranění byl zaznamenán po vakcíně Pfizer-BioNTech – 5.961 úmrtí a 452.779 zranění. Je ironií, že Evropská komise si vybrala společnost Pfizer BioNTech, jejíž vakcíny vykazují nejvyšší úmrtnost, jako „spolehlivého partnera“ a uzavřela s nim smlouvu pro dodání 1,8 miliardy dávek během příštích 3–4 let. Možná by bylo vhodné položit si otázku, zda je to jen omyl, nebo úmysl?

Všechny tyto okolnosti svědčí o tom, že je lidská rasa, prostřednictvím nevyzkoušených experimentálních genově upravených vakcín mRNA, doslova vystavená nevyčíslitelným nebezpečím, která nakonec mohou zdaleka překročit potenciální riziko poškození z něčeho, čemu se říká SARS-Cov-2. Tyto produkty jsou daleko od tolik vyhlášené zázračné látky, kterou hlásají WHO, Gates, Fauci a další. Vakcíny Pfizer, Moderna a další možné vakcíny mRNA mají zjevně potenciálně tragické až katastrofické nepředvídané důsledky. Není divu, že někteří kritici věří, že se jedná o maskovaný prostředek lidské eugeniky.

****

Poznámka: Kopírujte tento článek i s videí, ukazujte jaká je pravda, sdělte odkaz na tento článek vašim známým a přátelům. Bojujte proti těm svinstvům, co nám denně servírují naše vláda a EU.

Zdroje: Global Research
Vlastní články a videa TOP-CZ
České titulky: Otevři svou mysl

3 KOMENTÁŘE

  1. Vezmeme na Coronavira trochu matematickou statistiku. Coronavirus se soucasne objevil v Cine a Iranu. Na zemi je kolem 200 statu, ze se v nejakem state se rozmnozi Coronavirus ma pravdepodobnost 1/200. Ze se v jinem state coronavirus soucasne rozmnozi ma pravdepodobnost 1/200 * 1 /200. Posledni pandemie byly 1920 (spanelska chripka) a mor (v 17 stoleti), tudiz nejaka vazna epidemie vznikne zhruba jednou za stoleti. Vysledna pravdepodobnost je potom 1/200 * 1 /200 = 0.000025% Takze z mene nez 0.000025% se jednalo o nahodu (ale netopyri by museli letet z Ciny do Iranu rychle jako trihlavy drak z pohadky Bajaja), z vice nez 99.999975% se jedna o umysl nekoho a o laboratorni virus.

  2. Lidi, já budu vděčný za každý argument proti očkování, ale ty grafy Vacciantions and Deaths na stránkách
    healthdata.org prostě NEEXISTUJÍ. To celé tady je bohapustý výmysl. SMAŽTE TO. Podkopává to důvěryhodnost.

  3. Video je převzaté z Youtube. Silně pochybují, že by Youtube, které maže každé video, jenž je v rozporu se stanoviskem WHO, by toto video nesmazalo, pokud by šlo o hoax. Můžete se podíavat, včetně obrovské diskuse. Odkaz na viodeo: https://youtu.be/xSrc_s2Gqfw

Comments are closed.