Lidské mikročipové implantáty a „internet těl“ (IoB) – videa

Autor: Dr. Joseph Mercola, 19. 04. 2022

Implantovatelné mikročipy jsou prodávány jako maximální pohodlí, ale cílem je vytvořit internet těl (IoB), který Světové ekonomické fórum (WEF) popisuje jako ekosystém „bezprecedentního počtu senzorů„, včetně emočních senzorů, „připojených k lidským tělům, implantovaných do nich nebo do nich vpravených, aby monitorovaly, analyzovaly a dokonce upravovaly lidská těla a chování“.(1)

Švédsko je jednou z prvních zemí, které implantovatelné mikročipy zavedly. Čip se implantuje těsně pod kůži na ruce a funguje buď pomocí komunikace v blízkém poli (NFC) – stejné technologie, jaká se používá v chytrých telefonech – nebo pomocí radiofrekvenční identifikace (RFID), která se používá v bezkontaktních kreditních kartách.

Implantované platební čipy jsou rozšířením internetu věcí; představují způsob propojení a výměny dat a je třeba zvážit jejich přínosy a potenciální rizika.

Země po celém světě nyní pracují na systému digitální měny centrální banky (CBDC), což je fiat měna v digitální podobě, která je programovatelná tak, že své peníze můžete utratit pouze za určité věci nebo na určitých místech, jak si přeje emitent

Nakonec bude vše napojeno na jedno implantovatelné zařízení, které bude uchovávat vaši digitální identitu, zdravotní údaje a programovatelné CBDC. Vaše digitální identita bude zase zahrnovat vše, co o vás lze zjistit prostřednictvím sledování prostřednictvím implantovaných biosenzorů, vašeho počítače, chytrého telefonu, GPS, sociálních médií, vyhledávání na internetu, nákupů a výdajových zvyklostí. Algoritmy pak budou rozhodovat o tom, co můžete a nemůžete dělat na základě toho, kdo jste.

 

I když jsou implantovatelné mikročipy propagovány jako maximální pohodlí, cílem tohoto trendu je mnohem víc než jen umožnit vám otevírat dveře bez klíčů a nakupovat bez peněženky.

Klíčovým slovem v této větě, které PR stroj přeskočí, je uvedený cíl „modifikovat lidská těla a chování„. A kdo bude mít tyto úpravy na starosti? Neříkají to, ale můžeme s jistotou předpokládat, že to budou ti, kteří mají z modifikace vašeho jednání a chování nějaký prospěch.

Švédsko otevírá cestu k mikročipování

Švédsko se již stalo víceméně bezhotovostní společností. Nyní tento drobný implantát nahradí potřebu debetních a kreditních karet dohromady, stejně jako identifikační karty a klíče. K zaplacení zboží stačí přiložit levou ruku ke čtečce bezkontaktních karet a platba je zaregistrována.

Podívejte se na zajímavé video občana NSR při návštěvě Švédska. Prakticky nemožnost zaplatit cokoliv hotovostí. Zatím, ne čip, ale platební karta. (Vloženo mimo obsah článku).

Odhaduje se, že dosud bylo očipováno 5.00010.000 Švédů, ačkoli švédské úřady tvrdí, že přesný počet neznají, protože neexistuje žádný centrální registr.

V současné době prý čipy nelze sledovat, ale to neznamená, že je nebude možné sledovat ani v budoucnu. A i když tyto první mikročipy obsahují pouze omezené množství informací, víme, že WEF sní o zavedení globálního systému digitální identifikace, který by o vás obsahoval vše, co si lze představit, od historie vyhledávání na internetu a zdravotních informací až po osobní bankovní údaje, sociální kreditní skóre a další.

Lidé se stávají hacknutelnými

 

Jak poznamenala odbornice na finanční technologie Theodora Lauová, implantované platební čipy jsou „rozšířením internetu věcí“; představují způsob propojení a výměny dat, přičemž je třeba zvážit výhody a potenciální rizika.(2)

To platí zejména v případě, že se do nich začne přenášet více osobních údajů, čímž se stanete zranitelnými vůči hackerům a sledování. Pro BBC News řekla:(3)

Kolik jsme ochotni zaplatit kvůli pohodlí? Kde je hranice, pokud jde o soukromí a bezpečnost? Kdo bude chránit kritickou infrastrukturu a lidi, kteří jsou její součástí?

Segment PBS NewsHour z roku 20194 rovněž rozebírá některé obavy spojené s implantovatelnými mikročipy (viz video výše). Důležité je, že čip může přečíst téměř každý chytrý telefon s nainstalovaným vhodným skenerem a „kdokoli by byl schopen se do něj nabourat„, jak tvrdí Dr. Geoff Watson, anesteziolog-konzultant(5) , který se spojil s vynálezcem čipu, „aby zajistil, že postup implantace bude proveden podle lékařských standardů“.

Ačkoli mnozí tvrdí, že v souvislosti se současnými mikročipy nemají obavy o soukromí, lze předpokládat, že obavy o soukromí budou narůstat spolu s množstvím osobních informací uložených v čipech a s počtem lidí, kteří si implantáty nechají voperovat.

Krádeže kreditních karet byly zpočátku vzácné a obvykle se týkaly fyzické ztráty karty. Dnes se zdá, že si kreditní kartu nemůžete ponechat déle než několik let, než vám ji někdo odcizí, přestože ji stále vlastníte.

Krádeže totožnosti jsou také velmi rozšířené a každým dnem se zhoršují, protože jižní hranici Spojených států zaplavují miliony ilegálů, kteří potřebují novou identitu.

Jak uvádí Centrum pro imigrační studia, nelegální přistěhovalci nejsou „bez dokladů„, protože většina z nich získá falešné doklady prostřednictvím krádeže identity(6).

Není důvod se domnívat, že ke krádežím a podvodům nebude docházet, jakmile se mikročipování stane běžnějším. A toto riziko se přidává k rizikům spojeným s vládním špehováním a kontrolou vašeho chování i výdajů, jakmile budou mikročipy napojeny na vaše osobní finance a programovatelné digitální měny.

V rozhovoru pro CNN z listopadu 20198 předpověděl,

že algoritmy budou stále častěji využívány k rozhodování, které v minulosti dělal člověk, ať už sám nebo někdo jiný, včetně toho, zda budete nebo nebudete přijati na konkrétní pracovní místo, zda vám bude poskytnuta půjčka, jaký studijní program budete absolvovat, a dokonce i to, koho si vezmete.

Plán na ovládání „neužitečných mas

Hlavní poradce Klause Schwaba, Harari hovořil o tom, co Schwab označuje jako čtvrtou průmyslovou revoluci (čti: transhumanismus), a poznamenal, že se nyní učíme „vyrábět těla a mysli“ (čímž se myslí rozšířená těla a mysli propojené s cloudem a umělou inteligencí) a že jednou z největších výzev, kterým budeme čelit, bude, co dělat se všemi lidmi, kteří se v tomto procesu stanou zastaralými.

Jak najdou nevylepšení lidé smysl života, když jsou v podstatě „zbyteční, bezvýznamní“? Jak budou trávit svůj čas, když nebudou mít žádnou práci, žádnou příležitost posunout se v nějaké profesi? Jeho odhad je, že odpovědí bude „kombinace drog a počítačových her„. Nechám na vás, zda je to vize utopie, nebo pekla na zemi.

Nic nebude soukromé – ani vaše tělesné funkce

Plán WEF pro IoB zahrnuje dokonce biosenzory, které měří a monitorují vaše biologické funkce a emocionální stavy. Americký Pentagon a společnost Profusa Inc. již spolupracují na vývoji malého implantovatelného biosenzoru, který odhaluje nemoci sledováním chemických reakcí uvnitř vašeho těla.(9)

Dokázal by například určit, zda jste se nakazili virem, jako je SARS-CoV-2 nebo chřipkou, dlouho předtím, než se objeví jakékoli příznaky. Jak vysvětluje Defense One, biosenzor se skládá ze dvou částí:(10)

Jednu tvoří 3mm řetězec hydrogelu, materiálu, jehož síť polymerních řetězců se používá v některých kontaktních čočkách a dalších implantátech. Tento řetězec, zavedený pod kůži pomocí injekční stříkačky, obsahuje speciálně upravenou molekulu, která vysílá fluorescenční signál mimo tělo, když tělo začne bojovat s infekcí.

Druhou částí je elektronická součástka připevněná ke kůži. Vysílá světlo přes kůži, detekuje fluorescenční signál a generuje další signál, který může nositel odeslat lékaři, na webové stránky atd. Je to něco jako krevní laboratoř na kůži, která dokáže zachytit reakci těla na nemoc dříve, než se objeví jiné příznaky, například kašel.

Senzor nyní umožňuje zkoumat biologii člověka na dálku prostřednictvím připojení k chytrému telefonu a za společností Profusa stojí Google, největší společnost na světě zabývající se těžbou dat.

S tímto vědomím je těžké si představit, že vaše biologické údaje nebudou využity ke zvýšení zisků společnosti Google a ke zvýšení vládní kontroly. Ačkoli Profusa očekávala, že v roce 2021 získá schválení od amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv, zdá se, že zatím schválena nebyla.

Další připravovaná monitorovací a sledovací zařízení

Dalším vynálezem, který je připraven sledovat vaše zdraví, jsou biokompatibilní mikrojehly s kvantovými tečkami v blízké infračervené oblasti. Jak je vysvětleno v článku Science Translational Medicine z roku 2019,(11) tento nový systém pro doručování vakcín je schopen „doručit na kůži vzory mikročástic vyzařujících blízké infračervené světlo“, které lze poté „zobrazit pomocí upravených chytrých telefonů“. Stručně řečeno, sloužil by jako neviditelné tetování vašeho očkovacího záznamu.

Bill Gates rovněž financoval vývoj antikoncepčního mikročipu, který lze zapínat a vypínat dálkovým ovládáním. (Viz článek u nás)

Antikoncepční mikročip by zahrnul, téměř dvě desetiletí běžně používaného hormonu v antikoncepci a dávkoval by 30 mikrogramů denně. Nadace Billa a Melindy Gatesových poskytla společnosti MicroCHIPS, Inc. více než 4,5 milionu dolarů na „vývoj osobního systému, který ženám umožní regulovat jejich plodnost.

V listopadu 2019 Daré Bioscience, biofarmaceutická společnost se sídlem v San Diegu, oznámila13 , že dosáhla dohody o akvizici společnosti MicroCHIPS Biotech a že do svého portfolia zařadí antikoncepční mikročip. Zajímavé je, že ještě v roce 2014 se společnost MicroCHIPS zdála být přesvědčena, že se jí podaří uvést výrobek na trh v roce 2018, ale od roku 2022 je stále ve vývoji.

Na řadě je programovatelná digitální měna

 

Země po celém světě nyní pracují na systému digitální měny centrální banky (CBDC), fiat měny v digitální podobě, která je programovatelná, takže své peníze můžete utratit pouze za určité věci nebo na určitých místech, jak si přeje emitent.

Podívejtee se na krátké video u nás – Digitální programovatelné peníze

Ve výše uvedeném videu WhatsHerFace komentuje oznámení Kanady z roku 2021 o jejím plánu na CBDC, který bude univerzálně přístupný, i když nemáte bankovní účet nebo mobilní telefon. Jaké zařízení by to mohlo splňovat? Samozřejmě implantovaný mikročip, na kterém bude vaše digitální identita a digitální peněženka.

Když budete protestovat proti tomu, co dělají, vypnou vám čip a vy nebudeetee mít nic.  Je to totální kontrola lidí. V roce 2007 řekl americký podnikatel a filmový producent Aaron Russo v rozhovoru pro Infowars, že cílem Nového světového řádu je vytvořit jednu světovou vládu, kde budou mít všichni implantovaný RFID čip a všechny peníze budou v těchto čipech.

Už nebudou žádné peníze a tuto informaci jsem dostal přímo od samotného Rockefellera, řekl Russo. Takže si mohou vybrat jakékoliv peníze, kdykoliv budou chtít. Řeknou: „Dlužíte nám na daních tolik a tolik“ a prostě vám to z čipu vezmou. Naprostá kontrola. A když protestujete proti tomu, co dělají, vypnou vám čip a nemáte nic. Je to totální kontrola lidí.

Rychle se posuneme do dubna 2022 a Kanada nyní ve svém novém rozpočtu natrvalo zakotvuje sankce uvalené vládou na protestující.(14) Jak si možná vzpomínáte, kanadská vláda zablokovala bankovní účty účastníků protestu řidičů kamionů proti povinnému očkování, a to i těm, kteří na protest přispěli pouhými 25 dolary.

Crowdfundingové platformy budou nyní přísněji regulovány a vláda rovněž zahajuje legislativní přezkum kryptoměn. Jen si představte, jakou kontrolu by kanadská vláda měla nad programovatelným CBDC. Mohla by zabránit tomu, aby se dary vůbec objevily, a zrušit účet každému, kdo by se jen pokusil věnovat pár dolarů hnutí za svobodu.

Pečlivě promyšlený plán na ovládnutí světa?

To vše se děje v době, kdy Světová zdravotnická organizace, další technokratická bašta hlubokého státu, buduje globální systém očkovacích pasů.(15) Jakmile budou CBDC a globální systém očkovacích pasů spuštěny, nebude trvat dlouho a budou spojeny v jeden celek – pravděpodobně v podobě implantovatelného mikročipu.

Můžeme to předvídat, protože nám řekli, že je to v plánu. Stačí se podívat na stránky o WEF, kde se popisuje Velký reset, nebo u WEF (16) a Čtvrtá průmyslová revoluce(17).

Přečtěte si bílou knihu Rockefellerovy nadace z dubna 202018 „Národní akční plán testování COVID-19 – strategické kroky k opětovnému otevření našich pracovišť a komunit“, která udává směr společenské kontroly prostřednictvím zavedení trvalých opatření pro sledování a dohledávání COVID-19.

Podívejte se na Agendu ID2020, partnerství veřejného a soukromého sektoru, které založily organizace GAVI Billa Gatese, The Vaccine Alliance, Rockefellerova nadace, Microsoft, Accenture a Ideo.org.20 Mezi členy aliance patří Nadace pro učící se ekonomiku,(21) kterou v roce 2018 založila OSN,(22) Facebook, Mastercard, ShareRing, Simprints a další.(23)

ID2020 začala jako program digitální identity pro Bangladéš a od té doby se rozšířila na „implementaci digitálních technologií, které se pojí s vizí Nadace [Learning Economy] o světě, v němž mohou žáci mapovat svůj vzdělávací pokrok, aby dosáhli svých studijních, pracovních a životních cílů. „(24)

Nakonec bude vše propojeno s jediným implantovatelným zařízením. V tuto chvíli je otázkou, zda základem toho, co přijde, bude očkovací pas nebo platforma digitální identity, ale jisté je, že ať už se bude jmenovat jakkoli, bude obsahovat vaši digitální identitu, stav očkování a další zdravotní údaje a programovatelné CBDC.

Vaše digitální identita bude zahrnovat vše, co o vás lze zjistit prostřednictvím sledování pomocí implantovaných biosenzorů, počítače, chytrého telefonu, GPS, sociálních médií, vyhledávání na internetu, nákupů a výdajových zvyklostí. Představte si, že umělá inteligence poslouchá, sleduje a hodnotí každý váš pohyb a každý úder srdce a algoritmy rozhodují o tom, co můžete a nemůžete dělat na základě vašeho chování, vyjadřování, sociálních kontaktů a osobních názorů.

K tomu přidejte technologie, které mohou měnit vaše chování a emocionální stav s vaším vědomím nebo bez něj, což popisuje informační dokument WEF o IoB pro rok 2020.25 Může to znít jako science fiction, ale přesně to mají v úmyslu. Každá nová technologie, každá nová možnost dohledu, kterou přinášejí, má tento cíl podpořit.

Po desetiletí jsme přijímali technologie s myšlenkou na pohodlí a/nebo bezpečnost. Tak nás vždycky nalákají. Pokud však budeme pokračovat touto cestou bez spolehlivých záruk ochrany soukromí a práv na osobní autonomii, ztratíme vše, pro co stojí za to žít.

Originál článku: Global Research
Překlad a české titulky ve videích: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2