Lidi, co se to děje? Začíná depopulace lidstva Gatesovou vakcínou, nebo nastartoval Great Reset? + Videa

Autor: Admin

Na Aeronetu byl článek ve smyslu, že očkovaný kantor nějaké soukromé školy na Floridě byl propuštěn, protože vedení školy mělo strach, přenosu nějakých nemocí na děti, zejména děvčata. Tak jsem si řel, no jo éronet = 25% pravdy, 25% vymyšleno a zbytek omáčka. Ale klikl jsem na odkazy a na prvním – Infowars Alexe Jonese vše potvrzeno s několika dalšími odkazy. Stejně potvrzeno vše u 4CBC Miami.

Pak jsem se podíval na další odkaz Infowars a tam to již hořelo. Tam je článek, který popisuje jak jedna žena, sama neočkována, vložila na Instagram příspěvek o obrovských problémech, které jí nastaly po kontaktu s očkovaným přítelem.

A nastalo přímo rodeo. Za méně jak 24 hodin, vyskočil počet sledujících tento příspěvěk na 30.000 a žena začala dostávat do svého příběhu stovky zpráv z celého světa. Stovky, možná tisíce ženských na Instagramu popisovaly příšerné věci. Menstruace 2x měsíčně, menstruace s příšerným krvácením, menstruace se sraženou krví velikosti kiwi, ženy, které byly již roky po menopauze najednou dostaly menstuaci. Desítky žen hlásily bizarní menstruační problémy a dokonce potraty. Vše mělo jedno společné. Ani jedna z nich nebyla očkována a u všech k těm poruchám došlo poté, co byly v kontaktu s očkovanou osobou proti Covid-19.

Podívejte se na video z InfoWars


Podobný přehled případů s českým překladem udělaal i David Formánek z Otevři mou mysl. Najdete tam desítky, možná stovky případů žen které onemocněly jen kontaktem s očkovaou osobou.

Vzhledem k tomu, že globální elity již po desetiletí otevřeně propagují depopulační agendu, zdá se, jako by byla operace zařazena na vyšší rychlostní stupeň.

Další článek, v kterém invetsigativní novinářka Makia Freeman, zevrubně popisuje tento problém s relevantními odkazy, v jejím článku zde. Odkazuje na jistou Chloe Angeline, která pracuje jako odbornice na reprodukci a je v kontaktu s komunitami pro plodnost a těhotenství a její video, kde kromě jiného říká – ženy a to v období, kdy nemají menstruaci, zažívají závažné vedlejší účinky od lidí v jejich okolí, kteří byli očkování. Nejsme si úplně jisti, co se tady děje; děje se to příliš rychle na to, abychom to skutečně věděli … ženy mají zmeškané menstruace, ženy mají ta nejhorší období svého života do té míry, že krvácejí tak silně, že to zcela postrádá smysl. Ženy, které jsou v menopauze, dostaly zpět menstruaci. V této komunitě je dobře známo, že pokud žena krvácí a po menopauze, je to rakovina.

Existuje hypotéza, že se spike protein v experimentální vakcíně mRNA může neustále vylučovat a způsobuje tak nemoc neočkovaným lidem. Hovoří o tom řada lékařů.

Ve následnem videu Dr. Northrupová vysvětluje současný problém, kdy se objevuje mnoho zpráv od neočkovaných žen, co mají problémy s menstruací po kontaktu s očkovanými. Dr. Northrupová si myslí, že covid vakcíny mohou obsahovat něco, co nepříznivě ovlivňuje zejména menstruační cyklus žen.


V dalším videu zdravotní sestra Nic Stinson mluví o současném problému, kdy lidé zažívají nepříznivé reakce po kontaktu s očkovanými proti covidu. Sama naléhá na lidi, ať se (aspoň prozatím) drží dál od očkovaných proti covidu.


A aby celá věc nebyla tak jednoduchá, David Formánek z Otevři svou mysl, objevil dokument z University J. Hopkinse v NY s názvem „Technologies to address Global Catastrophic Biological Risks„, (Technologie pro řešení globálních katastrofických biologických rizik). Na tom dokumentu je zajímavé to, že je z roku 2018 a píše s v něm o možnostech vzniku pandemie a zejména co je zajímavější, píše se tam o vývoji samopřenášených vakcín. Tedy v tom smyslu, že by stačilo naočkovat menší skupiny osob a ty by pak jen svou přítomnosti s neočkovanými přenesly vakcínu na ně. Když to porovnám s tím, co píší ty ženské na Instagramu a co říkají ti doktoři v těch videích, začíná to dávat smysl.


Co se to pro boha děje? Opravdu byla spuštěna depopulace lidí, jak předpokládal ten zmrd Gates v jeho přednášce na TED v Kanadě – „když se nám podaří vytvořit dobrou vakcínu, můžeme snížit světovou populaci o 10-15%“ – video  (cca od 03:19), nebo začíná Schwabův Great Reset? Nebo jsem jen konspirátor, který vidí vlka i tam kde jsou samé ovce?

U nás je zatím ticho po pěšině. Ale možná jen proto, že se zatím nikdo neozval. Že si naše ženy, pokud se u nich projevují stejné, nebo podobné problémy, neuvědomují, že by to mohlo být z těchto důvodů. Nebo jen o tom, jako o velmi soukromé věci, nechtěji nikde mluvit. Uvdíme, možná, až si některé z nich přečtou tento, nebo několik podobných článků, které se zajisté objeví, spustí se podobná lavina a pak to někdo bude muset řešit.

Lidi, tak co s tím? Abych se přiznal, vůbec nevím co to vše znamená. Může to být také tím, že ty vakcíny v podstatě nefungují vbůbec, nebo jen minimálně a lidi i po očkování jsou stejní, nebo možná ještě větší přenášeči než neočkování. Ale co s tím dál? Vykašlat se na vše a nechat tomu volný průběh, nebo něco vymyslet?  Podívejte se na to otevřenýma očima a začněte přemýšlet jak z toho ven. Víte, mně to může být u prdele. Těch pár let, co mi zbývá vydržím, jak jsme říkali na vojně, i v sedě s nahým zadkem na bodáku. Ale vám, mladíkům by to nemělo být jedno. Přece si nechcete nechat zkazit život jen kvůli nějakým pár zmrdům co si vymysleli problémy s globálním oteplováním, nebo false pandemii, aby pár mega miliardářů ve světě a pár mega milionářů u nás ještě více zbohatlo. Přemýšlejte o tom.

1 komentář

 1. Je to i u nás – viz pár zkušeností z mnoha dalších:

  1.Zrovna teď řešíme, že 2 očkovaní bratři jdou na testy, neb celé jejich široké okolí je pozitivní. Blízká kamarádka má zas prapodivně silnou menstruaci od očkování tchána.
  2. bolestivá silná menstruace i u mě a už i známá. Pracuji s očkovanými a ona má maminku. Oboum nám bylo prvně takhle zle. Shoda náhod ?nevím
  3.Zatim diky bohu nic. Vsechny moje kolegyne v práci naockovane
  4….známého maminka pracuje jako zdrav sestra a nenechá se očkovat, její dvě kolegyně umřeli po očkování.
  5.Babi a děda, oba nad 80…reakce po očkování,modrá,tvrdá,bolestivá ruka, únava a 40 horečky po každé dávce
  6. Babičky sestra taky zemřela, do týdne po očkování ??
  7. Tvl, nestrašte já byla včera s tchýni a dnešek jsem strávila na WC tak doufám že jsem fakt jen něco blbého snědla
  8.Správě by neměli být 14 po očkování mezi lidmi. Takhle to řekla doktorka v očkovacím centru.
  9.Setkala jsem se se 2 očkovanými. Beru monofázovou antikoncepci, tedy nemenstruuji. Po setkaní s ockovanými mám již 2 dny problémy a velmi špiním.
  10. Zajímavé je jak se karta otáčí, netrvalo dlouho a větším rizikem jsou a budou očkování pro neockovene
  11. Máma byla očkovaná a od tý doby je to s tátou naprosto k nevydržení ?
  12. Moje mamka byla s očkovanou sousedkou. Po pul roce co neměla menstruaci tak ji zas dostala.
  13. Ja jsem v sestinedely a po kontaktu s ockovanymi rodici se mi udelali ohromne podlitiny na nohach. Nemuze to byt z niceho jineho. Neni to ani otlaceme ani jsem se neprastila….a do toho maly ma strevni problemy od te doby….
  14. V pátek jsem byla v kontaktu s dva dny naočkovanou kolegyní,menses se spustil hned na druhý den,o pět dní dřív,to se mi za celé roky nestalo
  15. Ano, velmi silná menstruace se sraženinami, termínově mimo cyklus
  16. No dokazat to samozrejme nemuzu, ale pote, co sem stravila vecer s kamaradkou, co byla dva dny po ockovani, tak jsme lehli cela rodina… Bylo to v te dobe, kdy bylo uplne vsechno zavreny, ja delam sama na sebe a sedim sama v kanclu, do prace jezdim autem, takze sem v ty dobe zrovna fakt potkala jen ji nez sem lehla…zbytek rodiny to chytnul ode me, deti doma na distance a chlap mel zrovna dovolenou?‍♀️
  17. Jsem zdravotní sestra ,neočkovaná jediná z kolektivu,covid jsem měla,nové zdravotni potíže ktere by souvisely s pohybem mezi očkovanými jsem nezaznamenala.
  18. Babičku ockovali a za týden umřela prý dostala kovid a z toho infarkt což se mi jako fakt nezdá
  19. Známý se nechal očkovat twd v pondělí a ve středu umřel prý mu praskla ceva zajímavé jinak byl úplně zdravý….
  20. Ty jo . Mam pres 35 let pravidelnou MS. A kolegyne v dubnu prochazely jedna po druhe ockovanim a ja myslela, ze jsem v prechodu jak to bylo divoke. Asi se budu muset izolovat. Fakt to muze souviset?

Comments are closed.