Liberté, Égalité & Fraternité na pochodu

Autor: Declan Hayes, 16. 07. 2022

Ačkoli Bastilla a Versailles jsou prozatím v bezpečí, tyrani NATO a jejich poskoci se opět stávají férovou hrou.

Duch La Marseillaise, této největší ze všech národních hymen, znovu vlévá do žil občanům v tak rozdílných zemích, jako je Ukrajina, Kanada, Anglie, Srí Lanka a Nizozemsko, kde se opět rozvijí prapory za „liberté chérie“ proti „hordě otrokářů, zrádců, spikleneckých králů“ NATO.

Na Srí Lance se jim podařilo ulovit pochlebovače, vtrhnout do jejich bezpečných prostor a poslat prezidenta, premiéra a jejich incestní přisluhovače do prdele. V Kanadě zaútočili kamioňáci na diktátora Trudeaua, který odvezl sebe, svého malého syna a svou sbírku ponožek Imeldy Marcos na velkou tribunu na Ukrajině, aby unikl jejich hněvu. V Anglii povstali odboráři jako Mick Lynch, aby dali hlas oprávněným stížnostem dlouho trpících poddaných Jejího Veličenstva, těch mas ze sirek, které se nikdy nedostanou na královské wimbledonské molo. Ženy a děti ve východních oblastech Ukrajiny mají plné žaludky zločinnosti NATO a nizozemští zemědělci zasypávají své pány kravským hnojem.

Červenec 2022, stejně jako předtím červenec 1789, je skvělý čas být naživu. Je to čas naděje, naděje, že lidé dostanou mzdu odpovídající životnímu minimu a že si zemědělci a řidiči kamionů zachovají svou autonomii navzdory machinacím Schwaba, Trudeaua, von der Leyenové a ubožáků z nizozemské královské rodiny.

Nejenže jsou tito nizozemští zemědělci a kanadští řidiči kamionů ohroženým druhem, ale von der Leyenová a Schwab chtějí jejich živobytí zcela zlikvidovat, aby mohly pokračovat obchodní plány Světového ekonomického fóra na dobytí a podmanění. Protože tito řidiči kamionů a zemědělci jsou nezávislí, jsou pány svých souprav, Světové hospodářské fórum je musí z ideologických i praktických důvodů rozdrtit. Nejenže jejich nezávislost je urážkou mocenských her Trudeaua, Schwaba a té idiotské von der Leyenové, ale jejich vlastnictví nákladních automobilů, přívěsů a traktorů a jejich ochota nasadit tyto stroje ve službách liberté, z nich dělá hrozivého nepřítele, kterého musí Trudeau a jeho kolegové rozdrtit.

Totéž v plné míře samozřejmě platí i pro francouzské „gilets jaunes„, francouzské protestující žluté vesty, jejichž předkové si vybojovali právo na liberté, égalité & fraternité ve válkách tak strašných, že se jich jejich zbabělá vláda dodnes právem bojí. A tak zatímco Macron a jeho kumpáni přijímají pozdrav francouzské cizinecké legie ke Dni dobytí Bastily, Francie a širší svět, který inspirovala, vzdávají hold starším, ušlechtilejším a nekonečně anarchističtějším legiím, které 14. července 1789 vtrhly do Bastily.

Tím nechci říci, že nizozemští zemědělci jsou neorganizovaná pařížská chátra, ale tvrdím pravý opak. Ti nizozemští zemědělci, kteří přežili dřívější machinace Světového ekonomického fóra a jejich opilců z řad prezidentů EU, se stali nejefektivnějšími zemědělci v Evropě a aniž by to věděli i oni sami, hrozbou pro mocenské choutky von der Leyenové,Trudeaua a dalších Schwabových podílníků na kontrole evropských dodávek potravin.

Pokud by se však nizozemští zemědělci měli omezit na prodej dřeváků po chodníku a další symbolické podnikatelské snahy von der Lejnových vymahačů, jakou naději mají zemědělci v Galicii, Rumunsku a dalších oblastech, které jsou závislé na strojích, jež Nizozemci před 30 lety odhodili? Koho mohou prosit, když nás von der Leyenová všechny uvrhne do trvalé chudoby?

Toto dilema není Francouzům cizí. Už jednou mu čelili, a to v letech 1776-1789, a následkem toho se na ně sesypal hněv celého světa. Srbové, kteří se ve dvou světových válkách postavili na stranu spojenců, musí za svou obranu liberté, liberté chérie stále platit strašlivou cenu a dokonce i vlastní děti Moskvy se ocitají bez hranolků svobody, protože McDonald’s a další prodejny NATO vyskočily z lodi.

Ale odepření tohoto nezdravého jídla ruským dětem by mohlo být tou kapkou, která NATO zlomí vaz. Nejenže ruským dětem je bez této kaše lépe, ale všechny tyto velké i malé zkušenosti nasávají i další cíle NATO, především Čína. Čína musí věnovat zvláštní pozornost machinacím NATO ve východní Evropě, protože nejenže sdílí s Ruskem obrovskou hranici dlouhou 4 200 km, ale Čína ví, že pokud východní Evropa připadne NATO, je i ona připravena na rande s řezníky NATO, kteří se tím nijak netají.

Zredukujeme-li tyto boje na několik základních proměnných, vidíme, že NATO shromažďuje své síly na hranicích Ruska, zatímco Rusko, Čína a Írán se jako ostřílení boxeři drží při zemi a zvedají pěsti, aby se připravili na souboj, který je čeká. Otázkou tedy je, kdo by měl mít navrch, BIR nebo NATO, a jaká jsou případná pravidla v této hrozící válce bez zábran?

Z vojenského hlediska musí mít BIR výhodu. Ruští sapéři se zakopou hluboko na východní Ukrajině a Bůh pomáhej všem lemplům z NATO, kteří budou vysláni, aby jim ji vyrvali zpět. Z ekonomického hlediska Německo opět potřebuje ruskou ropu, ale vzhledem k tomu, že Rusko k dispozici ochotnou Čínu, která mu bude dodávat technologické potřeby, čeká Německo tuto zimu studená pohoda bez tepla a bez peněz na jeho zaplacení.

Stejně jako Japonsko, které po vzoru Německa vede zbytečné války na dvou frontách s ruským ropným embargem na severu a rostoucím čínským námořnictvem na jihu. Přesto, pokud má Japonsko pocit, že sebezničení stojí za americké poplácání po hlavě, mělo by se plnou parou vrhnout do své vlastní propasti, kterou jim letos v zimě přinese ledový vítr Sibiře.

Ačkoli můžeme výhrůžky generála Philipa Breedlova, bývalého vrchního velitele NATO pro Evropu, a dalších plukovníků NATO, že vyhodí do povětří krymský most, považovat za nesmysl jako z Walter Mitty, můžeme očekávat další sondy, další výpravy za odhalením Achillových pat Ruska, jeho měkkých podbřišků. Ačkoli Ukrajina měla být tou Achillovou patou vklíněnou do ruského podbřišku, ta se bohužel ukázala být jen drahým mokrým snem NATO. Východní Ukrajina je ruský Toulon, L’Eguillette, „Jehla“, odkud Bonaparte zničil britské námořnictvo, osvobodil Toulon, zajistil jižní Francii a umožnil armádám Francouzské republiky pochodovat na Kolín nad Rýnem a Nizozemsko, kde vyhnaly královské parazity z rodu Oranžských a založily Batavskou republiku.

Byly to opojné dny, které bychom mohli znovu prožít. Ačkoli blázní z NATO křičí, že se příznivci konspiračních teorií shromažďují za holandskými farmáři, kanadskými řidiči kamionů a britskými odboráři, jako se kdysi shromažďovali za búrskými (a irskými) hrdiny druhé anglo-búrské války, mnohem důležitější než tyto prázdné nádoby jsou akademici NATO, jako je Carole Nahleová z univerzity v Surrey a z Institutu NATO pro Blízký východ, kteří jsou placeni za tvrzení, že Rusku dochází plyn a ropa a irská státem kontrolovaná média, která jí dávají volnou platformu k vyřčení jejích nesmyslů. Kdyby Rusko mělo málo paliva, pak by Japonsko, Shell a další ropné společnosti NATO neinvestovaly tak velké prostředky do těžby těchto zdánlivých zásob.

To, že je Carole Nahleová považována za odbornici na ropu, jen ukazuje, jak hluboko je NATO zabředlé do bahna, kterým nizozemští zemědělci zaplevelují nizozemské úřady. Ačkoli šéfové britských a amerických tajných služeb mohou jako opilí baroví povaleči vydávat tolik výhrůžek zničením Číny, kolik si přejí, a von der Leyenová a další čajové dámy NATO mohou vytvářet tolik sebeobohacujících plánů na obnovu zkrachovalého ukrajinského státu, kolik se jim zlíbí, realita, stejná realita, s jakou se na východní Ukrajině setkala Napoleonova la Grande Armée a Hitlerův Wehrmacht, je nejtěžším ze všech pánů úkolů.

Německo spolu s Holandskem odevzdalo disciplínu své centrální banky vlhkým snům von der Leyenové o věčném otroctví NATO, aby se stalo bezzubými útočnými psy Joea a Huntera Bidenových a dalších nezodpovědných podílníků Klause Schwaba. Zatímco NATO hromadí pytle s dětskými těly v Aleji andělů, v Gaze, v Sýrii a Jemenu, tito arogantní zločinci zapomínají, že dělostřelci z Luhanska a Donbasu mají také sny, děti a dlouhé vzpomínky, stejné sny a vzpomínky, které před dvěma stoletími přiměly Francouze, aby vtrhli do Versailles a nahnali strach boží despotům všude na světě.

Ačkoli jsou Bastilla a Versailles prozatím v bezpečí, tyrani NATO a jejich poskoci, a to nejen Rádžapakové na Srí Lance, se opět stávají férovou hrou. Nizozemští farmáři a kanadští řidiči kamionů sice stále postrádají svou napoleonskou Grande Armée, ale řídí se výzvou La Marseillaise aux armes, citoyens! formez vos bataillons! to znamená „Popadněte zbraně, občané! Formujte své bataliony!“, aby se tyrani a zrádci třásli a padali jako kuželky. Pro mě, pro britské odboráře, Srílančany, nizozemské farmáře, kanadské řidiče kamionů a desítky milionů lidí po celém světě jsou provolávání a vzývání Marseillaisy hudbou pro mé uši, stejně jako varováním pro Trudeaua, Schwaba, von der Leyenovou, Zelenského a Macrona, aby se měli na pozoru před nadcházející záplavou, kterou podnítila jejich chamtivost.

Originál článku a úvodní obrázek: Strategic Culture Foundation
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ

podpora2